CB Create Beauty, Pędzel skośny

CB Create Beauty, Pędzel skośny

Make Up Brushes to pędzel do robienia kresek na powiekach stworzony przez markę Create Beauty. Odpowiednia wielkość pędzla pozwoli na stworzenie perfekcyjnych kresek, podkreślających spojrzenie. Skośny kształt dodatkowo ułatwi precyzyjną aplikację. Przy użyciu pędzla można rysować i rozcierać kreski wzdłuż linii rzęs, a także cieniować kąciki oczu. Pędzel został zrobiony jest z delikatnego, nylonowego, dwukolorowego włosia. Konstrukcja pędzla sprawia, że produkt nie gubi włosia. Rączka pędzla wykonana jest z lekkiego plastiku z gumowym wykończeniem.

pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 3

Fajny pędzel w nietrafionym kształcie

W mojej kolekcji brakowało mi wąskiego, precyzyjnego pędzelka. Przy okazji zakupów w internecie, dobralam ten produkt od Create beauty. Design oraz kolor wydał mi się ciekawy. Niestety nie uwzględniłam jednej istotnej kwestii, ale od początku.

Po przyjściu przesyłki byłam zadowolona, pędzel bardzo ładnie się prezentuje, wykonany w matowym plastiku, z uwypukleniem na końcu, w efektownym bordowym kolorze, takiego jeszcze nie miałam. Jest dłuższy od moich pozostałych pędzli. Włosie dość sztywne, cieniowanie, dobrze przymocowane do trzonka. Super się nim maluje, potrafi narysować bardzo precyzyjną kreskę, która przy dobrym pigmencie cienia, wygląda jakby namalowana konturówką. O taki efekt mi chodziło. Gdzie jest haczyk? Okazuje się że trudno go przechowywać. Pędzle obecnie przechowuję w wąskim słoiczku do którego mój nowy nabytek nijak nie chce się zmieścić. Przekładam go więc z miejsca na miejsce, a nie lubię bałaganu w kosmetykach więc to mnie irytuje. Przebolałabym ten fakt, gdyby ten szeroki koniec miał jakąś dodatkową funkcję, a takowej nie znajduję. Nie ułatwia trzymania produktu, nie ma tam ukrytego aplikatora. Plus za fakt że błyskawicznie się go czyści.

Podsumowując, pędzel bardzo dobrze maluje, ale nie kupię ponownie ze względu na nieciekawe przechowywanie. Myślę, że w tej cenie znajdę coś bardziej interesującego.