Iwostin, Hydratia, Fizjologiczny krem z ceramidami SPF 15

Iwostin, Hydratia, Fizjologiczny krem z ceramidami SPF 15

Preparat hamuje utratę mocznika ze skóry. Uzupełnia w skórze substancje fizjologiczne. Zawiera fotostabilne filtry UVB: 15/ UVB: 7.
Substancje aktywne:
- Hydrasalinol - unikalna substancja, umożliwiającą dostarczanie mocznika do głębszych warstw skóry i zapobiegającą jego przeznaskórkowej utracie (TEUL).
- Kompleks NMF (Natural Moisturising Factor) - w jego skład wchodzi mocznik, lizyna, sól sodowa kwasu piroglutaminowego (PCA Na) i kwas mlekowy. Wiąże wodę w skórze oraz skutecznie zabezpiecza przed jej nadmierną utratą przez naskórek.
- Ceramidy roślinne - pozyskiwane z ziaren ryżu. Odbudowują struktury lipidowe. Zawierają kwas linolenowy (NNKT), charakterystyczny dla naturalnie obecnych w ludzkiej skórze ceramidów typu I. Wzmacniają przyleganie komórek, dzięki czemu skutecznie zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody (TEWL).
- Olej z awokado - chroni i wzmacnia cement międzykomórkowy warstwy rogowej naskórka.
- Hialuronian sodu - wiąże wodę w skórze oraz ogranicza jej przeznaskórkową utratę.
- Mocznik - wiąże wodę w głębszych warstwach naskórka oraz reguluje proces jego rogowacenia.
- Fotostabilne filtry UVB: SPF 15 / UVA: 7 skutecznie chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
- Woda termalna z Iwonicza-Zdroju - koi i łagodzi podrażnienia

Mój KWC!!

To najlepszy krem, z jakim miałam do czynienia. Miałam problemy z cerą: trądzik, przetłuszczanie się, świecenie. Po kuracji dermatologicznej, która bardzo wysuszyła moją skórę, szukałam odpowiedniego kremu i polecono mi właśnie ten!

Krem niesamowicie nawilża, wygładza skórę, jednocześnie jest lekki i dobrze się wchłania. Skóra jeszcze bardziej poprawiła mi się po nim: cera wygląda dużo ładniej, młodziej, jest w świetnej kondycji!

Dla mnie to strzał w 10, a warto dodać, że używałam naprawdę WIELU kremów, również z wysokiej półki (ceny powyżej 200zł...).

Hydratii używam już prawie od roku i za żadne skarby nie zamienię jej na inny krem! Polecam gorąco.

Jedyny minus: tubka dość szybko się kończy i krem nie ma zapachu, a osobiście lubię pachnące kosmetyki. To jednak ma naprawdę niewielkie znaczenie, biorąc pod uwagę jego genialne działania.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Moje KWC

Ja ten kremik poprostu kocham bo poprawił mój stan cery no może nie należy do najtańszych ale za 75ml jak dla mnie sie opłaca kupiła bym go nawet jak by był trzy razy droższy.Uwielbiam go bo wspaniale nawilża koi podrażnienia nawet zauwazyłam że ujednolicił cere.Jest on treściwym kosmetykiem nadaje sie pod podkład fajnie sie rozprowadza no i co najważniejsze posiada filtr.W zadnym przypadku nie sciąga skóry zauważyłam że zniknęły mi zaskórniki no bomba.Jezeli chodzi o zapach to mi nie przeszkadza taki troche kwiatowy(trudno określić) na moją przesuszoną cere jest to kosmetyk świetny nie zamienie go na inny.Dziewczyny wyprubujcie bo wartooo!!!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam trzecie opakowanie

Bardzo fajny kremik

Niedawno dostałam ten kremik od koleżanki w prezencie gdyż jej nie służył. Powiedziała tylko że szkoda jej wyżucić bo to firmowy hypoalergiczny produkt. Pomyślałam : oby się sprawdził do mojej suchej skóry..
I nie pomyliłam się,

Krem jest delikatny i lekki
dobrze nawilża i świetnie pachnie, tak kwiatowo.
Ma dobry skład,
Nie podrażnia- wręcz przeciwnie, mam wrażenie że koi..
Może nie używam go za długo ale już teraz czuje że krem daje efekty, zdecydowanie mniej mi sie łuszczy skóra i jest taka miękka i pachnąca.. :)
Jak bede w polsce to go koniecznie kupię :)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Jak dla mnie rewelacja.

\\nNie mogłam znaleźć dobrego kremu do mojej suchej skóry. Ten sprostał moim wymaganiom. Nie dość, że skóra po zastosowaniu jest miękka to dodatkowo nie mam już problemów ze skórkami.
Plus za opakowanie, ponieważ do tubek dostaje się dużo mniej drobnoustrojów.
\\n
\\n

Dobry, ale to nie mój ideał.

+ dobrze się wchłania
+ ładnie się rozprowadza
+ jest gęsty
+ nieźle nawilża
+ nie zapycha
+ nie ściąga

- moim zdaniem ma niezbyt przyjemny zapach
- niewygodne opakowanie
- najtańszy nie jest
- nawilżenie nie utrzymuje się długo

Dla osób, które nie mają ogromnych potrzeb polecam, ale jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę porządnego nawilżenia to radzę poszukać czegoś lepszego.

Super, używam i będę używać!

Krem jak dla mnie świetny, idealnie nawilża, skóra staję się gładka i taka jakby odżywiona. Zniknął problem odstających suchych skórek. Ja stosuje go pod podkład. Rewelacja

Używam tego produktu od: od roku

super!

uwielbiam ten krem, zdecydowanie poprawił stan mojej cery. Przed użyciem tego kremu moja skóra była sucha, napięta, często wyskakiwały jakieś krostki.
Po użyciu tego kremu wszystko jak ręką odjął!
(ale używałam go razem z żelem do twarzy z tej samej serii)

Mógłby być trochę tańszy,ale nie odejmuję mu za to nawet pół gwiazdki ;)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dla mnie - świetny!

Od zawsze miałam problemy z przesuszoną, napiętą, szorstką skórą twarzy. Stosowałam wiele kremów, ale żaden nie rozwiązał problemu, po nałożeniu podkładu widoczne były odstające suche skórki. Pani w aptece poleciła mi krem Iwostin. I to był strzał w 10! Jestem z niego bardzo zadowolona, już po pierwszym użyciu było widać różnicę. Krem znakomicie poradził sobie z moją przesuszoną cerą, teraz jest gładka i dobrze nawilżona. Krem jest także baaardzo wydajny, kończę dopiero 2 opakowanie, a stosuję go już ok pół roku (na dzień i na noc).

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 75 ml

super

Mam bardzo suchą skórę i ten krem jest dla niej wprost stworzony.Świetnie nawilża ,twarz po jego zastosowaniu znacznie się poprawiła ,wiem że ten krem nie ma jakiś właściwości upiększających,ale moja cera po 4 miesiącach użytkowania tego kremu wygląda jak pupcia niemowlaka,jest jakby wygładzona ,suche skórki zniknęły .Do tego krem jest bardzo wydajny ,starczy na naprawdę długo.Zdecydowanie wszystkim polecam,za tą cenę naprawdę warto.

bardzo dobry!

Jest to pierwszy krem z serii dermokosmetyków aptecznych jaki stosowałam, więc ciężo porównać mi go do innych tego typu kremów. Jednak jest to również najlepszy nawilżający krem na dzień jaki do tej pory stosowałam.

+ dobrze nawilża (choć moja skóra jest mieszana, więc możlie, ze dla suchej skóry byłby zbyt lekki)
+ ochrona UV, która jak dla mnie jest koniecznością, a nie ma jej w wielu innych kremach na dzień
+ duża pojemność (aż 70ml!)
+ rozsądna cena (zwłaszcza w odniesieniu do ilości kosmetyku)

jeden mały minus jest taki, że jeśli po zastosowaniu kremu nie nakłądam podkładu (bo np spędzam dzień w domu) po kilku godzinach troche zatyka pory i zaczynam się swiecić, jednak jako posiadaczka skóry problematycznej ze skłonnością do trądziku nie znalazłam jeszcze kremu który by tego nie robił.

Używam tego produktu od: luty 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Naturalnie bardzo ok

Oto krem w sam raz dla lekko przesuszonej skóry. Oto on ;)

Podłapałam u znajomej, kiedy udałam się w celach towarzysko-noclegowych z pustką kosmetyczką; nie bez obaw nakładałam nowy kosmetyk, bo to jednak różnie bywa... no, ale nałożyłam. Wyszłam z łazienki. Po 5 minutach wróciłam i nałozyłam jeszcze raz, bo mi się, cholera, spodobało! :D

Lekki, acz bogaty - wiem, brzmi niewiarygodnie, ale dokładnie tak jest. Na dłoni ciąży i sygnalizuje dość tłustą konsystencję, ale przy nakładaniu znakomicie się rozpływa, bez problemu wchłania i nie pozostawia filmu.

Bezwonny, co akurat rzadko cenię, ale rozumiem ideę, że taka natura czysta... no, niech będzie. Wybaczę.

Idealny pod makijaż, już po paru minutach pozwala na apliekację podkładu i nie ma ryzyka rolowania.

Nie uczula ani nie podraznia, chociaż mnie mało co tak traktuje, więc to żaden wyznacznik.

Cena ok, wydajność też, ale... jest ale. Być może to kwestia tego, że kupowałam w aptece znanej z lukusowych kosmetyków, w związku z czym niekoniecznie obleganej - i tubka mogła leżeć; a być może powinnam zabrać z ciepłej łazienki i trzymać w lodówce, jak należy?
Nie wiem. Sęk w tym, że się cokolwiek rozwarstwił. Nie umniejsza to jego działania, nie wpływa na zapach czy łatwość nakładania, ale zamiast gładkiej kulki w zagłębieniu dłoni mam kulkę zwarzoną, co mnie osobiście denerwuje.
Nic, następnym razem kupię gdzie indziej sprawdzę.

Fajna i lekka propozycja dla cer bez większych problemów poza przesuszeniem - tu się bowiem sprawdza i po to jest, jak sądzę.

lubimy się :)

Bardzo długo szukałam takiego kremu. Z marnym skutkiem używałam rożnych specyfików nawilżających, natłuszczających, typu woda w olej czy tam olej w wodzie i nic ;) zero rezultatów. Dopiero seria hydratia (krem+serum) zadowoliła moja cerę.

Plusy:
+ nawilża
+ nie zapycha
+ nadaje się pod makijaż, trzeba tylko nałożyć rozsądną ilość kremu
+ stosunkowo tani
+ jest w tubce, a nie w słoiczku