Twój Cel to, Redukcja tłuszczu, Smart caps

Twój Cel to, Redukcja tłuszczu, Smart caps

Każda kapsułka SMART CAPS, to ultra mieszanka 10 różnych, specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych naturalnego pochodzenia, wykazujących właściwości rozbijające tłuszcze.

SMART CAPS to spalacz tłuszczu, który został zaprojektowany tak, aby wszystkie jego składniki współdziałały skutecznie w walce ze zbędnymi kilogramami. Jego działanie polega na wsparciu metabolizmu, ze szczególnym uwzględnieniem spalania kwasów tłuszczowych. Stymuluje on enzymy trawienne odpowiedzialne za rozbijanie cząsteczek komórek tłuszczowych. Tłumi też głód oraz usuwa nadmiar zalegającej wody z organizmu.

Spalanie i redukcja zbędnego tłuszczu jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

SMART CAPS to suplement diety – spalacz tłuszczu, który został zaprojektowany tak, aby wszystkie jego składniki współdziałały skutecznie w walce ze zbędnymi kilogramami.

Non-GMO

Nie zawiera: glutenu, laktozy, soi, pestycydów, herbicydów, rozpuszczalników

NATURALNE składniki

AAKG (α-ketoglutaran L-argininy), ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) standaryzowany na 6% synefryny DER 20:1, kofeina bezwodna, ekstrakt z owoców Garcinia cambogia standaryzowany na 60% kwasu hydroksycytrynowego DER 5:1, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) DER 4:1, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) DER 4:1, l-tauryna, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum) DER 10:1, L-tyrozyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), chlorek chromu (III) (chrom).

Składniki KAPSUŁKI: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik).

Działanie
Odchudzające
Kapsułki

Skuteczność:

• Skuteczność: 5

Zaczęłam stosować ten produkt kiedy zauważyłam, że mam nadmiar tkanki tłuszczowej. Zawsze marzyłam o idealnej sylwetce, dlatego kupiłam kapsułki kierując się opakowaniem. Nie miałam obeznania w tego typu preparatach. Jednak byłam mile zaskoczona działaniem, już po pierwszej kuracji zauważyłam efekty. Pozbyłam się "oponki" , polepszył mi się metabolizm i ogólnie poprawiła mi się kondycja fizyczna. Dziewczyny szczerze polecam! Kupujcie!

• Skuteczność: 5

Smart caps to kapsułki które super pomagają na codzień pozbyciu się tłuszczyku. Dodając je do ćwiczeń i zdrowszego trybu życia przynoszą super efekty. Na mnie działają