Essence, Stay All Day Make - Up (Długotrwały podkład w płynie (stara wersja))

Essence, Stay All Day Make - Up (Długotrwały podkład w płynie (stara wersja))

Kategoria
Marka

Nowy, trwały podkład w płynie marki Essence, tym razem z pompką która pozwala na wygodne wydobywanie produktu z opakowania. Obecnie dostępne 6 odcieni: 05 Soft Cream, 08 Soft Vanilla, 10 Soft Beige, 15 Soft Creme, 20 Soft Nude, 30 Soft Sand.

sucha, mieszana, normalna
o przedłużonej trwałości, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką
fluidy

JAK KTOŚ LUBI POMARAŃCZE

Podkład pomarańczowy, ładnie wygląda na twarzy, nie robi plam, nie zapycha i jest mało widoczny, opakowanie fajne ale właściwie mało wyciska, byłby fajny i idealny na codzień ale ten kolor...

Wykorzystała: kilka próbek

Tani, mocno kryjący podkład

Uwielbiam ten podkład bo wiem, że gdy mam go na buzi nie widać mi żadnych niedoskonałości, skóra wygląda zdrowo i promiennie a mam pewność, że nawet po 10 godzinach będzie tak wyglądała :) Jedynie po 6 godzinach zaczyna mi się świecić nosek ale reszta jest bez zastrzeżeń :) Myślę , że każda dziewczyna, która ma ciemniejsza skórę a szuka krycia i trwałości będzie zadowolona :) Ja polecam dla mnie jego zakup był strzałem w 10 i nie żałuję wydanych pieniążków :)

dobry podkład, złe kolory

Podkład nawet nieźle kryje. Niestety kolory pozostawiają dużo do życzenia. Za ciemne. Zużyłam niecałe 3 opakowania i pewnym momencie kolor zaczął mi przeszkadzać. Wcześniej byłam bardziej opalona i jakoś to wyglądało, jednak nie był on tak do końca dobrze dopasowany..
Ładny zapach, który mi nie przeszkadzał. Na skórę wpływa raczej neutralnie. Nie wysusza, nie zapycha. Wygodne opakowanie z pompką. Raczej trwały.
Gdyby nie te kolory to były całkiem przyjemny w użyciu podkład.

Co to jest za kolor?!

Podkłady essence bardzo lubię. Postanowiłam wypróbować stay all day zachęcona pozytywnymi recenzjami. W drogerii nie było testera, ale nie uznałam tego za problem bo zazwyczaj kupuję po prostu najjaśniejszy odcień a w pozostałych podkładach tej firmy kolor mi pasował. Wzięłam więc odcień 010 i udałam się do kasy. Już po rozpakowaniu produktu kolor wydał mi się zbyt pomarańczowy, ale stwierdziłam ,że może na twarzy będzie wyglądał odrobinę lepiej. Nic bardziej mylnego - jest to paskudny pomarańcz, nic nie ma wspólnego z odcieniem jasnej karnacji, na twarzy wygląda okropnie. Jest tragiczny. Próbowałam dodać do niego rozjaśniacza podkładu ale z intensywnej pomarańczy robi się pomarańczowo - brzoskwiniowy. Pokazałam go kilku koleżankom i nie pasuje nikomu. Oczywiście wylądował w śmieciach.

Nigdy więcej!

Niestety miałam nieprzyjemność z niego korzystać. Uważam, że to jeden z najgorszych podkładów dostępnych na rynku. Moje opakowanie bardzo szybko wylądowało w koszu. Nie chciałam go nawet oddawać koleżankom, bo stwierdziłam, że szkoda ich nerwów. Chciałam zaoszczędzić, a wyszło podobnie jak zawsze w takiej sytuacji... nic z tego nie wyszło. Po raz kolejny okazało się, że nie warto tracić pieniędzy na niesprawdzone produkty z niższej półki cenowej. Jestem zawiedziona jego pozytywnymi opiniami. Nie sposób mi uwierzyć, że komuś jednak ten podkład może odpowiadać.

Plusy:
+ niska cena;
+ fajne opakowanie.

Jednak nie kupuję podkładu ze względu na jego fajne opakowanie, a zakrycie pewnych niedoskonałości na twarzy i ujednolicenie koloru skóry.

Minusy:
- okropny pomarańczowy odcień, który na twarzy dodatkowo się utlenia i staje się jeszcze bardziej pomarańczowy. W sklepie ten odcień wydawał się wpadający w beż, nie widziałam pomarańczowych tonów, niestety na twarzy przypomina pomarańczową tapetę;
- jest mało wydajny, ma tępą konsystencję przez co ciężko go rozprowadzić na skórze;
- wygląda bardzo tandetnie;
- podkreśla wszystko, co powinien zakryć, a nie zakrywa nic;
- tworzy plamy na twarzy;
- nierównomiernie schodzi;
- po kilku godzinach już go na twarzy nie ma, a producent zapewnia nas, że podkład jest trwały;
- zapycha!

Skóra twarzy o wiele lepiej prezentuje się bez niego niż z nim. Nie jestem zadowolona z efektu maski, który możemy dzięki niemu w łatwy sposób osiągnąć. Podkład wygląda bardzo nienaturalnie, a przy okazji ma bardzo małe krycie i nie radzi sobie z niedoskonałościami twarzy. Z pewnością nie kupię go więcej!

średni, bardzo średni

Na początku wydawał mi się całkiem dobry, ale było to do czasu kupienia innego podkładu i zrozumienia przez to, że podkład pewnych rzeczy nie powinnien robić. A czego? Bardzo ciężko się rozprowadzać - jeszcze palcami jako tako, ale nigdy z gąbeczka. Mieć tak słabą wydajność - potrzeba całkiej sporej ilości, żeby położyć go na całą twarz. Całkiem nieźle krył, ale bardzo łatwo się ważył i wchodził tam gdzie nie powinien, a podczas rozprowadzania zostawiał plamy.

Dobry z niższej półki

Dobry zamiennik na co dzień w przystępnej cenie.
Używam go na "mniejsze" wyjścia, bardzo często do pracy jako jeden z kilku podkładów, które posiadam. Bez problemu wytrzymuje cały dzień (jednak nie 16h, jak to producent zapewnia...), ładnie kryje, jednakże szybko zasycha.
Cena jest przystępna, dostępność także.

Minusem jest mały wybór odcieni i problem z dopasowaniem do cery.
Czasem mam wrażenie, że moja skóra jest nieco zbyt pomarańczowa.

Tak Tak Tak Tak !

Podkład jest MEGA!
Zakochałam się w nim od pierwszego użycia, jest naprawdę super, warto go kupić!

plusy:
* bardzo ładnie się dopasowuje, nakładany gąbeczką
* bardzo długo utrzymuje się na twarzy( u mnie spokojnie wytrzyma 8 godzin)
*jest pompka to duży +
*ładnie kryje
*koszt to około 16 zł
*nie trzeba go utrwalać sypkim pudrem

minusy:
* biedna gama kolorystyczna (4odcienie)
* zbyt duża nałożona ilosć powoduje efekt maski

Jak widać więcej plusów niż minusów, także szybko biegnijcie po niego i sami przekonajcie się co to za cudeńko <3

Ilość zużytych opakowań: chyba 2

Raczej nie dla mnie

Zalety:
- niska cena,
- dostępność (Natura, Hebe),
- dobrze kryje,
- wygodna pompka,
- wydajny,

Wady:
- pozostają smugi,
- efekt maski,
- brak jasnego odcienia (odcień najjaśniejszy jest ciemniejszy od kolejnego),
- zapycha,
- po dłuższym stosowaniu wysusza skórę, a mam cerę mieszaną,
- nie jest trwały, szybko schodzi z twarzy i pozostawia smugi ;/

Jak widzicie podkład Essence nie jest ideałem, ma wiele wad. używałam go jednak sporo czasu ponieważ nigdy nie wiem jaki podkład będzie dla mnie dobry, na szczęście mam już swój :prawie: ideał :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: wiele

świetny i niedrogi

Kiedyś używałam tego podkładu regularnie, teraz czasem go kupuje, bo jest niedrogi i sprawdza sie jako zamiennik.

Podkład ma dużo pozytywnych aspektów:

+niedrogi
+ ładnie wygląda na buzi, nie tworzy maski
+ wydajny, nie potrzeba go wiele żeby pokryć buźkę
+ trwały! nie używam pudru, ten podkład trzyma sie bez poprawek ładnych parę godzin!
+ wygodne opakowanie z pompką

Minus
- kolorystyka! mały wybór kolorów i pomarańczowe tony, u mnie to pasuje, nei jestem blada a moja cera ma oliwkowy odcień więc jakoś się dogadujemy, jednak dla bladych kobietek chyba żaden odcień z dostępnej kolorystyki nie bedzie dobry

Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest okej!

Mimo,że nie jest to najlepszy podkład jaki mam i używałam to uważam,że jest bardzo dobry.

+ Cena! 15,99 w Naturze, cena hit jak dla mnie.
+ Trwałość. Porównałabym ją do Revlonu Color Stay, nie wiem czy 16 h, bo nie trzymam tyle podkładu na na buzi, ale myślę,że byłby w stanie tyle wytrzymać. :)
+ Nakładanie. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje czy to palcami, pędzlem czy gąbeczką. Ma idealną konsystencje.
+ Opakowanie. Posiada pompkę, dla mnie to niesamowicie ważne. Dzięki niemu wydajność produktu też jest bardzo zadowalająca.

- Niestety podkład ma minus, kolorystykę... Jest nieco pomarańczowa. Na szczęście kolor 15 soft creme jest już pozbawiony tej brzydkiej barwy. Nie polecam mimo wszystko żadnego z tych kolorów jeśli macie bardzo jasną lub jasną karnacje, na pewno sie nie sprawdzi..

Używam tego produktu od: około miesiąca

Koszmarny produkt

Kupiłam go z ciekawości i niewystarczających funduszy na mój ulubiony podkład. Wzięłam najjaśniejszy odcień -10 (soft beige). Podkład bardzo długo się utrzymywał na twarzy. Wychodząc z domu przed 10 aż do 1 w nocy, nie licząc jednej drobnej poprawki, dopudrowując. Oprócz przystępnej ceny, długiego utrzymywania się na twarzy i ładnego zapachu, nie ma innych plusów. Jest to podkład, który bardzo ciemnieje. Po nałożeniu go na twarz, zciemniał o około 1-2 odcienie, tworząc POMARAŃCZOWĄ warstwę. Pomimo dokładnego rozprowadzenia go na twarzy, pozostały smugi i efekt maski. Również podkreśla niedoskonałości (zaskórniki, łuszczącą się skórę w okolicach nosa). Moja ocena jest taka sama, jak dla podkładu Miss Sporty-spalić, zniszczyć, podarować wrogowi w prezencie