Oral-B, Szczoteczka soniczna Pulsonic Slim 1000

Oral-B, Szczoteczka soniczna Pulsonic Slim 1000

Szczoteczka Oral-B Pulsonic Slim zapewnia lepsze usuwanie płytki bakteryjnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce oraz nadaje się do użytku w domu i w podróży. Wydłużona główka szczoteczki drga dzięki zastosowaniu łagodnej technologii dźwiękowej, wykonując ponad 27 000 wibracji na minutę i delikatnie usuwając przebarwienia powierzchniowe. Możesz wybrać 1 z 2 trybów zapewniających komfort: tryb czyszczenia codziennego i tryb delikatnego czyszczenia. Dla czystszych zębów i zdrowszego uśmiechu.

inne

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Łatwość obsługi: 5

świetna

Szczoteczka jest w moim posiadaniu już ponad dwa miesiące, więc wydaje mi że jest to odpowiedni czas na napisanie recenzji.
Z chwilą przerzucenia się z manualnej szczoteczki na soniczną, odczułam ogromną różnicę. Zęby były bardziej oczyszczone, dłużej utrzymywała się świeżość jamy ustnej, Teraz, już wydaje mi się, że po prostu do tego przywykłam, ale naprawdę był efekt wow.
Szczoteczka jest wąska, lekka, posiada dwa tryby pracy, dlatego nawet osoby z wrażliwymi zębami znajdą coś dla siebie, używa się jej naprawdę wygodnie.
Jako osoba, która od zawsze używała zwykłej, manualnej szczoteczki, naprawdę widzę różnicę i uważam że był to bardzo trafiony zakup, polecam każdemu.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Łatwość obsługi: 4

polecam

koszystam z niej od kilku miesięcy i zaspokoiła moje oczekiwania bateria bardzo długo trzyma mimo że ładuje ją co tydzień to potrafi wytrzymać 16 dnii myjąc zęby rano wieczorem i raz w ciągu dnia bardzo przyjemnie myje szybko się brudzi i mycie jej jest uciążliwe uważam że cena jest ok desing sztoczeczki jest bardzo ładny mam wnętrze nowoczesne ala sylwii gaczorek i tam ślicznie wgląda

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Odmieniła moje życie ;)

Szczoteczkęa używam już rok i w tej chwili nie wyobrażam sobie powrotu to zwyczajnej szczoteczki.

Szczoteczka dokładnie czyści każdy zakamarek jamy ustnej, perfekcyjnie pozbywa się osadu nazębnego, ma 2 tryby pulsacji delikatny i normalny więc każda osoba znajdzie program odpowiedni dla siebie.

Bateria wystarcza na okres ok 2 tygodni więc bez problemu możemy j zabrać na wakacje ????

Jest niewielka i lekka co w przypadku podróży jest na duży plus, końcówki nie są zabujczo drogie co też jak dla mnie na duży plus ????