BaByliss, Owalna lokówka do włosów Bronze Shimmer Wand C456E

BaByliss, Owalna lokówka do włosów Bronze Shimmer Wand C456E

Kategoria

BaByliss Bronze Shimmer Wand to owalna lokówka, która umożliwi stworzenie luźnych fal bez większego wysiłku. Specjalna powłoka kwarcowo - - ceramiczna, pozwoli na uzyskanie szybkiej i łatwej stylizacji z gładkim wykończeniem, a długa powierzchnia jest idealna
do kręcenia dłuższych włosów. Dzięki ustawieniu jednej z 6 temperatur w zakresie od 160°C do 210°C uzyskasz wyjątkowy komfort użytkowania, zapewniając szybką i łatwą stylizację każdego pasma włosów.

lokówki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Lokówka/falownica

Dostałam tą lokówkę od siostry, byłam zaskoczona kształtem i tym jakie loki z niej wychodzą. Bo są to takie bardziej fale, ale mi ten efekt się bardzo podoba. Sprzęt się szybko nagrzewa, można sprawnie ułożyć włosy. Powłoka jaką jest pokryta wygląda na solidną i wytrzymałą. Przez to, że ta końcówka jest tak długa można pokręcić nawet dłuższe włosy dosyć szybko.

Bardzo udany zakup

Ta lokówka to był świetny zakup, odkąd ją mam to często jej używam. Nie tworzy takich klasycznych loków tylko bardziej fale. Dosyć szybko się nagrzewa, ta część którą się kręci włosy jest dosyć długa więc nawet dłuższe włosy można łatwo pokręcić. Efekt na włosach się długo utrzymuje i wygląda jak naturalnie mocniej falowane włosy.

Falowanie włosów

Lokówka daje bardziej efekt fal niż loków, ale mi się to bardzo podoba. Sprzęt się bardzo szybko nagrzewa, po zrobieniu kształt długo się utrzymuje. Ładnie włosy wyglądają i się nie puszą. Samo urządzonko wygląda stylowo i jest dobrze wykonane.

Solidna i funkcjonalna

Lokówka charakteryzuje się ceramiczną końcówką utrzymującą stałą temperaturę na całej powierzchni. Jest bardzo solidnie wykonana i posiada cyfrowy wyświetlacz pozwalający ustawić temperaturę od 160 do 210 stopni. Obsługa w zasadzie sprowadza się do dwóch przycisków - włącz/wyłącz i ustawianiem temperatury. Długi, obrotowy kabel ułatwia pracę. Bardzo szybko się nagrzewa. Dla zapominalskich jest też automatyczny wyłącznik.

Do zestawu dołączona jest rękawica termoizolacyjna oraz podkładka na którą możemy położyć gorące urządzenie. Ma spłaszczony, owalny kształt dzięki czemu powstają naturalne, piękne fale-nie tyle loki co własnie taki efekt plażowych fal. Bardzo mi się ten efekt podoba, nawet bardziej niż klasycznych fal.

Jeśli ktoś szuka solidnego, wygodnego i łatwego w obsłudze urządzenia, które stworzy ma naszych włosach naturalne fale to myślę, że warto się nim zainteresować. Minusem może być cena - prawie 200 zł za lokówkę to nie jest mało ale urządzenie jest na prawdę świetnej jakości i posłuży na długo.