Guerlain, Les Voilettes Pudre Libre (Puder sypki - stara wersja)

Guerlain, Les Voilettes Pudre Libre (Puder sypki - stara wersja)

Sypki puder w złotej puderniczce do nakładania puszkiem. Nadaje matowe i jednocześnie rozświetlone wykończenie makijażu. Dostępny w 3 kolorach.

Dobry puder

Kosmetyk w nieporęcznym, choć uroczo srokowatym opakowaniu.
Przez sitko dozuje się za dużo pudru, efekt - połowa się marnuje przy zbieraniu pędzlem, jako że trzeba intensywnie otrzepywać.
Piękny zapach, delikatny, co bardzo cenię.
Duża gramatura - nie do zdarcia.
Potrafi zrobić plamy, trzeba ostrożnie aplikować, ale można wyćwiczyć.
Sypki, drobniutki, nie podkreśla niedoskonałości, nie powoduje inwazji pryszczy.
Matuje, ale na czas przeciętny.
Minus - mógłby subtelnie rozświetlać, a wg mnie tego nie robi. KOnieczne jest użycie punktowo rozświetlacza.
Ogólnie bardzo dobry produkt, ale dalej poszukuję ideału.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dobry kosmetyk

+ Matuje
+ Ładnie pachnie
+ Mam zdrowszą cerę od kiedy go używam
+ Bardzo wydajny (co rekompensuje wysoką cenę)
+ Odcień zlewa się ze skórą, bez efektu maski (mimo jasnej karnacji)
+ Nałożony na powieki pod cień utrwala makijaż

Jedynym minusem, jaki przychodzi mi do głowy jest opakowanie. Może i ładne, ale przy użyciu marnuje się sporo kosmetyku, który przy otwieraniu troszkę "wybucha"...

Kiedys ukochany..

Kiedys byl to moj ukochany puder :love: od dluzszego czasu zostal wyparty przez sypkie pryzmy Givenchy. Wydaje mi sie ze pryzmy zostawiaja twarzyczke delikatnie rozswietlona przez co efekt jest jeszcze piekniejszy. Guerlainek jednak tego nie potrafi dlatego przestal byc moim ulubiencem a siegam po niego juz tylko od czasu do czasu.

Wracajac do oceny..
puder dobrze matuje
wytrzymuje naprawde dlugo na twarzy
nie robi maski
swietny kolorek 04 ambree

Nie przepadam jednak za pudrowym mocnym zapachem, puderniczka rowniez mnie nie zauroczyla. Brakuje mi w nim efektu rozswietlenia makijazu, ktore zapewnia producent..

Podsumowujac.. puderek swietny laduje na IImiejsce po sypkich pryzmach :)

Używam tego produktu od: hmm.. ponad rok
Ilość zużytych opakowań: odsypka + obecnie pelnowymiarowe opakowanie

Wspaniały

Posiadam ten puder od kilku dni ale jestem nim zachwycona. Ostatnio uzywałam Sisleya 0 ale jest lato. Wybralam wiec Gerlena nr4 amre. Kolor jest dobry na lato, sprawia,że buzia jest ozywiona. Dla odmiany nie posiada drobinek ale ladnie matuje, jest delikatny i daje taki ladny kolorek. Może opakowanie jest nie najlepsze ale jest dośc szerokie i można go nakładać również pędzlem dgyz ten gruby puszek nie jest do konca fajny. Ale nie odbiore za to punktu bo puder jest fajniutki. Nie wiem czy kupię nastepny poniewaz ten jest bardzo duży i starczy mi na długo. Polecam

Używam tego produktu od:kilka dni

uwielbiam :)

sporo sie naczekalam, zanim znalazl sie w mojej kosmetyczce. nie ma co tani to on nie jest ;) a zachorowalam na niego od pierwszego uzycia (u kolezanki w domu).
-niewiarygodne jest to ze ten puderek naprawde "cos robi", co jak na puder sypki jest wyczynem
- swietnie "wiąże" podklad i utrzymuje makijaz przez caly dzien
-wytrzymuje nawet bardzo mocne swiatla na scenie (zwykle schodzac ze sceny moja twarz wygladala jak zarowka)
-jest MEGA WYDAJNY, co w jakis sposob rekompensuje cene
-sliczny zapach
-nie robi maskiUżywam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/3

srednio matujący

Kupiłam ten puder ze względu na obietnice producenta co do matowania - niestety zawiodłam sie.
Nie matuje , a jesli juz to tylko na 1-2 godziny.
Mam dosc tlusta cere, i mimo tego ze poczatkowo jest pieknie zmatowiona po pewnym czasie nie ma juz nic.

Mam odcien 02 Perlee, bez drobinek, z rozowawym odcieniem ale mimo tego na mojej cerze nie ma ani grama różu.

moje KWC

Po wielu tańszych pudrach, ale popychana niezmiennie uwelbieniem dla kosmetyków Guerlaina kupiłam ten puder za pierwszą pensję w nowej pracy (taka mała gratyfikacja za stresy :-) )
Wybrałam wersję transparentną (01).
I chyba juz nie kupie innego!
Mam go 2 lata i dopiero teraz się kończy.
Ma piękne opakowanie z bardzo funkcjonalnym sitkiem. Cudownie pachnie.
Nie widać go wcale ma buzi i daje jej matowo-aksamitne wykończenie. Dokladnie takiego efektu oczekiwałam.

Do kompletu kupiłam wersję prasowaną. ale ta już mnie tak nie zachwyca (ale też rzadko używam).

ok

puder polecil mi znajomy pracownik drogerii. skusil mnie piekny zapach, delikatnośc, i to opakowanie..
cena jest dosyc wysoka.... jak na opakowanie, zapach , czy tez delikatność!
efekty? po nalozeniu mozna albo pedzlem albo puszkiem, buzia gladka, jedwabista..nie zapycha porow. z aplikacja jest problem bo duzo pudru sie marnuje.....mysle ze ta marke stac jednak na wiecej.

Używam tego produktu od:11.2007

sama nie wiem

mam skore sucha latem zmienia sie na mieszana puder sprawdzal sie dobrze zima kiedy jestem sucha jak wior ale latem to porazka jestem w szoku ze sie po nim swiece jak zarowka mimo to ze uzywam i tak latem tego samego podkladu co zima LRP do skory suchej uwazam ze puder powinien moja buzke matowiec nigdy sie przeciez nie swiecilam daje 3 gwiazdki buzka nawet ładnie po nim wyglada jest zdrowa i wypoczeta ale to troche za malo jak na puder z gornej połki ktory ma głowne zadanie matowiec buzie a tego nie robi:(

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:troche z 1

KWC

Najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam. jest bardzo, bardzo wydajny. opakowanie starcza na długo. mam kolor 04 AMBREE raczej do opalonej cery. puder jest drobniusienki, idealnie pokrywa skórę nie tworząc efektu maski. Ma śliczny zapach. no i to urocze, królewskie opakowanie, ach!

Używam tego produktu od:1,5roku

bez zachwytów

Długo się nosiłam z napisaniem recenzji temu produktowi, chyba zadzialał tu respekt dla tak szacownej firmy i dla Wizażanek, które go zachwalają. A ja? Ja w skrócie rzecz ujmując, nie wiem o co chodzi w tych zachwytach. Owszem jest miałki, nie rzuca się w oczy nawet kiedy zdarzy mi się przesadzić z ilością ( łazienka bez naturalnego światła :)owszem pięknie pachnie i to by było na tyle.
Nie widzę żadnego rozświetlenia, mat zależnie od warunków pogodowych od 0,5 do max. 2 godzin.
Za takie pieniądze mogłoby byc lepiej.
Używam pudru (odcien Perlee) od półtorej roku, zużyłam ponad połowę, czekam tylko kiedy się skończy żeby móc kupić coś innego.Używam tego produktu od:1,5 roku

Nie dla jasnych cer!

Kupiłam ten puder pod wpływem pozytywnych recenzji na Wizażu i przeżłam duże rozczarowanie. Obojętnie jak jasnego podkładu bym użyła, to Nr 01 - Transparente (najjaśniejszy) go przyciemni tak drastycznie, jakbym miała maskę na sobie. Mocno i głęboko matuje (dla mnie za mocno). Twarz wygląda po nim nienaturalnie. Nie polcam dla ,,bladych twarzy".

Używam tego produktu od: przez jakiś czas