HiPP, Babysanft, Waschgel Haut & Haar (Żel do mycia ciała i włosów)

HiPP, Babysanft, Waschgel Haut & Haar (Żel do mycia ciała i włosów)

Żel do łagodnego mycia wrażliwej skóry i delikatnych włosów dziecka; można stosować od pierwszego dnia życia. Idealny dla całej rodziny. Zachowuje naturalną warstwę ochronną skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Nie podrażnia oczu.
Formuła bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, konserwantów, mydła, surowców pochodzenia zwierzęcego. Zawiera naturalny wyciąg z ekologicznych migdałów.

Chociaż na początku musiałam przyzwyczaić się do małej pianki - pobija na głowe wszystki produkity bez SLSu. Zapach jak dla mnei bardzo miły i świeży. Do włosów niefarbowanych - polecam, moj TŻ przestał miec problemy z łupieżem. Do farbowanych nie - mi wysuszył ale mozna się tego bylo spodziewać. Odejmuję gwazdkę za małe nawilżenie. Puki nei znajdę czegoś lepszego - mój niezbędnik prysznicowy.

Ilość zużytych opakowań: dużo:)

Jest bardzo dobry. Polecam.

Sprawdza się do mycia twarzy, rąk. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Delikatny i przyjazny skład nie nafaszerowany chemią. Niestety na początku stosowania miałam złudne wrażenie że słabo myje ale wynikało ono z przyzwyczajenia do głęboko oczyszczających żeli Vichy (który prawie wyżarł mi skórę).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mój Ci on :)

Używam tego żelu od dwóch lat mimo iż ostatnio zostało zmienione opakowanie,ale i tak jestem zadowolona z nowej wersi.Używam go jako osoba dorosła równiez jako szamponu do włosów i jestem z efektu zadowolona.Zel dobrze sie pieni jest wydajny i co najważniejsze nie powoduje podrażnien ani uczulenia bo przecież jest on produkowany z myślą o dzieciach.Polecam

Używam tego produktu od:2-3lata
Ilość zużytych opakowań:duzo

spełnia moje oczekiwania

oceniam jako kosmetyk dla dzieci.
podoba mi się połączenie szamponu i żelu do mycia ciała. żel używam od narodizn mojej córeczki. Wystarczy mała kropla i można umyć całe ciałko i główkę. Produkt baaardzo wydajny. Drażni mnie zapach, ale to kwestia gustu. żel jest delikatny i nie podrażnia-sądzę, że świetnie by się sprawdził dla osób o wrażliwej skórze.
Polecam. Cena bardzo przyjemna, przy małym zużyciu i dużej pojemności.

Ilość zużytych opakowań: 20%

średni, bez zachwytu

Niestety nie podzielam zachwytów nad tym żelem, moim zdaniem kompletnie nie nadaje się do mycia włosów, płącze, wysusza,jest niewydajny,normalny szampon dla dorosłych lepiej myje i pielęgnuje włosy. Podczas mycia miałam wrażenie że żel ślizga się po ciele,kiepsko się pieni i nie myje dokładnie. Kosmetyk dla niemowląt powinien nawilżać i pielęgnować a ten żel nie do końca sobie z tym radzi. Jest trochę lepszy od poprzedniej wersji ale to jeszcze nie to.Chyba poszukam czegoś bardziej kremowego i nawilżającegoUżywam tego produktu od: jakiegoś czasu

Jako żel pod prysznic jest cudowny, pięknie pachnie, czuć, że dokładnie myje, skóra jest jędrna, czysta i nawilżona. Nie daję KWC i nie kupię więcej, bo wolę Babydream Kopf mit Fuss jak już, poza tym oba trochę mnie wysuszają ;P

Używam tego produktu od: jedno opakowanie kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jak wyżej ;)

KWC!

Używam jako osoba dorosła:)
Mój KWC do mycia twarzy (skóra trądzikowa, mieszana) i ciała!
* ma przyjemny skład bez sls-ów
* śliczny zapach, taki budyniowy;)
* wygodna butelka z pompką
* używam razem z oliwką z tej serii

Moja skóra zdecydowanie się poprawiła, jest miękka i nawilżona. Gorąco polecam!Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: kilka