My Secret, Star Dust Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

My Secret, Star Dust Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

Sypki cień do powiek o lekkiej konsystencji i dużej zawartości pigmentu. Cień utrzymuje się przez wiele godzin. Głębokie soczyste kolory sprawią, że każdy makijaż będzie niewiarygodnie piękny. Dostępny w 11 odcieniach.

Super produkt za grosze

Bardzo lubię sypkie cienie od My Secret. Są bardzo dobrej jakości i w bardzo niskiej cenie. To taka drogeryjna perełka. Mają tylko kilka kolorów ale wszystkie są piękne, od delikatnych po mocniejsze. Aktualnie posiada 3 kolory a mój ulubiony to 04. Pięknie się aplikują, bardzo ładnie błyszczą. Zawsze sypkie produkty stoję na bazę, która przedłuża trwałość makijażu oka. Te cienie trzymały się równie dobrze co inne, droższych marek. Jako produkt sypki, wystarczy odrobina aby rozświetlić oko, więc jest też bardzo wydajny.

Śliczny kolor nr 4

Mam ten pyłek kilka lat i cały czas go używam, czasem na całą powiekę czasem tylko żeby rozświetlić kąciki. Kolor nr 4 opisałabym jako brzoskwiniowy, opalizujący na złoto. Uwielbiam go, pięknie się mieni i jest bardzo dobrze napigmentowany, ale można go stopniować od bardzo delikatnego aż do bardzo widocznego koloru na powiece. Jeśli kiedyś go zużyję to na pewno kupię go ponownie.

Piękny, piękny i jeszcze raz.. Tani! :)

Poszukiwałam czegoś na "już" na "teraz" - miałam do pomalowania moją siostrzenicę na osiemnastkową imprezę. I jakoś kiedy malowałam twarze wcześniej.. Zawsze mi czegoś brakowało. Czegoś z efektem "wow!". I cóż, wpadłam do Natury.. Skuszona ceną zabrałam to.. Cudo :) Bo to cudo w małym pudełeczku i za marne grosze. Nie dziwię się, że nawet na polskim YT go polecają!
Produkt pięknie akcentuje i podkręca makijaż, ślicznie rozświetla wewnętrzny kącik.. A nałożony na całą powiekę iskrzy w stylu "glam"
Posiadam najjaśniejszy kolor ale chyba będę poszerzać moją kolekcję. Robią robotę! :) Polecam serdecznie wszystkim srokom! :)

Magiczny pyłek

Na rynku trudno znaleźć dobre cienie w niskiej cenie, choć drogie nie zawsze znaczy lepsze. Coraz więcej firm produkuje kosmetyki w niskich cenach, których jakoś jest fenomenalna. Tak właśnie jest w przypadku tego produktu.
Dzięki gamie kolorów na pewno każda znajdzie coś dla siebie. Ten cień nada makijażom zupełnie inny charakter. Nie tylko do makijażu wieczorowego ale także dziennego.
Opakowanie jak i sama aplikacja mogą nie należeć do najprzyjemniejszych. Trzeba uważać, aby cień nie rozsypał się przez przypadek. Na aplikację znalazłam swój patent (pędzelek pryskam mgiełką utrwalającą makijaż, moczę w cieniu i nakładam na oko).
Niezależnie czy interesuje się makijażem mniej czy więcej, powinnyście go przetestować, zwłaszcza kiedy jest na niego promocja i kosztuje w granicy około 5 zł. Grzech nie kupić !

Świetne cienie do podkręcenia makijażu oka. Efekt glamour :)

Mam dwa odcienie: brzoskwiniowe złoto oraz ciemniejszy, złocisty brąz.
Bardzo uniwersalne kolory, nadające się do makijażu dziennego, jak i bardziej wieczorowego. Sypka formuła może wydawać się trudna dla osób początkujących, ale na pewno nie sprawi problemów nakładana opuszkiem palca na powiekę pokrytą cieniami lub po prostu bazą. Do aplikacji można także używać duraline Inglota, dzięki czemu cienie dłużej się trzymają.

Jasny cień wygląda fenomenalnie nałożony na środek powieki, pięknie rozświetla makijaż i podbija efekt pozostałych cieni, lekko opalizuje i iskrzy w świetle. Jest to taki "podkręcacz" makijażu, możemy zrobić dzięki niemu naprawdę efektowne oko i trochę pobawić się makijażem. Jaśniejszy odcień może służyć też do wewnętrznego kącika, gdzie da nam ładne rozświetlenie (tu jednak zalecałabym na pewno użycie z duralinem, żeby cień pozostał na miejscu, bo w kącikach może się lekko ścierać).

Cienie dają bardzo ładny, elegancji efekt błysku, nie jest to tandetny brokat. Bardzo drobno zmielone, przez co pięknie odbijają światło.
Nie osypują się, są trwałe - nie zauważyłam żeby w ciągu dnia zmieniały odcień na bledszy czy wchodziły w załamanie powieki. Zawsze jednak używam bazy pod cienie, przy sypkich pigmentach tym bardziej powinno się o niej pamiętać.

Odkręcane pudełeczko może być kłopotliwe, produkt jest bardzo sypki, przez co może osiadać na wieczku i wysypywać nieco przy otwieraniu - ale nie można mieć wszystkiego, lubię je na tyle, że nie zwracam na to aż takiej uwagi.

Wydajność - świetna, bo nie trzeba nakładać ich dużo, by efekt był wyrazisty.
Cena - to już w ogóle :) nic, tylko kupować.

Polecam i sama na pewno kupię ponownie - czaję się na kolejne odcienie!

Hit!

To prawdziwy hit! Pigmenty w pięknych świetlistych kolorach. Niezastąpione w wieczorowych makijażach, ale do wykorzystania także w codziennych stylizacjach. W słoiczkach są 3 g produktu i można powiedzieć, że taka ilość wystarcza na wieki ;). Niestety słoiczek nie ma sitka i można łatwo wysypać pigment, ale cena produktu tłumaczy wszystko. Cieszę się, że w tym przypadku producent zaoszczędził nie na jakości samego produktu tylko na jego opakowaniu. Posiadam pięć kolorów : 4, 5, 6, 8 i 9. Pyłki są bardzo drobno zmielone, świetnie utrzymują się na typowej bazie lub roztartej kredce.

+tani jak barszcz
+ogromna pojemność
+duży wybór kolorów
+dobrze napigmentowany
+trwały
+latwo się nakłada, dobrze blenduje
+można aplikować na sucho i na mokro

Polecam! Warto mieć ich pełno w swojej kolekcji!

Fajny pyłek!

Kupiłam ten złoty w odcieniu 2 i jestem bardzo zadowolona :) stosuje go na wcześniej położony cień, żeby podbić pigmentacje. Bardzo dobrze się trzyma, przepięknie błyszczy.
Minusy jak przy każdym sypkim cieniu - rozsypuje się wszędzie przy aplikacji - po twarzy, biurku, pokoju.... :D ale tego chyba nie da się przeskoczyć
Ogólnie produkt na plus!

Świetny

Fantastyczny cień do powiek do stosowania na co dzień i od święta.Obecnie posiadam brązowy i bardzo go sobie chwalę.Tworzy refleksyjne pigmenty,super się rozprowadza i jest bardzo trwały.Minusem jest to,że jest trudny do zdobycia i trzeba uważać aby nie rozsypać podczas aplikacji.

Fajniutki

Bardzo fajniutki cień do powiek. Miałam kolor biały i brązowy. Oba są bardzo delikatne i dobrze napigmentowane. Fajnie nakładaja się zarówno pacynką jak i pędzle. Dobrze wyglądają też nałożone palcami. Trzeba uważać tylko, żeby nie przesadzić z ilością, bo cień ma tendencję do obsypywania się. Poza tym cienie są mieniące się więc zbyt duża ilośc może być nieodpowiednia na dzień.
Cienie trzymają się długo, nie rolują się w załamaniach powieki. Nie uczulają nawet wrażliwych oczu.
Biorąc pod uwagę cenę, jakość i dobrą wydajność to naprawdę dobry kosmetyk warty wypróbowania.

Fajny

jak na taką cenę jest fajny :)

Plusy:
+wiele kolorów do wyboru
+cena
+pięknie wygląda na skórze
+raczej trwały
+dobrze napigmentowane
+wydajne
+ostatnio nawet wypróbowałam go jako pyłek na paznokcie, również się sprawdził :)

Minusy:
-osypuje się przy aplikacji,ale to rzecz normalna

taki sobie

Posiadam srebrny cien tej serii i o dziwo na poczatku po pierwszym uzyciu cieszylam sie jak dziecko , wiec zacznijmy od plusow:
+ male poreczne pudeleczko
+cien po uzyciu niesamowicie sie mieni ( tafla)
+ baaaaardzo wydajny

I to byloby na tyle. Minusy:
- po max 2 godzinach roluje sie i znika !!! ( stosowalam zawsze na sprawdzona baze i cien )
- Nie mozna go kupic ( mieszkam w Szwajcarii)
- Bardzo latwo go rozsypac

Ot taki sobie cien , niestety dla mnie najwazniejsze w produkcie takiego typu jest trwalosc ktora ten niestety nie ma :(