Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Średnia ocena: 3.68/5

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
bogate
olejek

Najlepsze.

Odnoszę się do kilku poprzednich niepochlebnych komentarzy - zadaniem tego serum jest ochrona włosy przed temperaturą, a nie odbudowa włosów. Do odbudowy trzeba użyć czegoś innego. Wg mnie jak najbardziej spełnia swoje zadanie.

+ przystępna cena
+ wydajne
+ piękny zapach
+ chroni przed temperaturą
+ gdy nałożę je na włosy i potem wyprostuję to włosy są piękne, wygładzone, błyszczące i lejące

- trudno dostępne
- nie ma większych opakowań
- ten piękny zapach nie zawsze (nie wiem od czego to zależy) zostaje na włosach na długo :(

Ogólnie bardzo polecam, uwielbiam go. Do stosowania przed użyciem prostownicy/lokówki i maksymalnie tylko do połowy włosów, nie przy nasadzie.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 30ml

może być

Używam tego serum od 2 miesięcy.Dodam,że włosy prostuje codziennie i bardzo często suszę suszarką

plusy:
-włosy są miękkie
-świetnie nawilża
-sprawia,że włosy stają się lśniące

minusy:
-nie chroni ich przed wysoką temperaturą

Używam tego produktu od: 2 miesięscy
Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Silikonki ;]

Używam głównie na końcówki wraz z mgiełką z tej serii.

Plusy:
:) zabezpiecza końcówki przed ciepłem prostownicy
:) ładnie pachnie
:) tanie
:) wydajne
:) ujarzmia puszące się końcówki

Minusy:
:( nie oszukujmy się ale takie serum NIE NAWILŻY,NIE ZREGENERUJE, JEDYNIE OPTYCZNIE I "DOTYKOWO" WYGŁADZI. TO TYLKO SILIKONY A NIE CUDA WIANKI..

Używam tego produktu od: 2-3 msc.

Jak dla mnie rewelacja !!!!

Mam długie włosy sięgające poza łopatki, które się kręcą, stosowałam już sporo kosmetyków do prostowania - tych profesjonalnych i drogeryjnych, ale muszę szczerze przyznać że serum mariona bije je na głowę. Wystarczy dosłownie odrobinka kosmetyku i można zacząć "prasowanie włosów". Włosy po zastosowaniu serum są lejące, miłe w dotyku, świecące, efekt utrzymuje się nawet na drugi dzień, i co najważnejsze gdy jest wilgotno włosy nie kręcą się. Polecam.

tani niezbędnik;)

bardzo je lubię. przede wszystkim pięknie pachnie:) używam go od około 2 tyg i sprawdza się świetnie, włosy są miękkie, lejące, nie obciążone (ale trzeba uważać z ilością bo łatwo jest przesadzić i przetłuścić włosy) moje włosy łatwiej się po nim prostują, i zostają proste dłużej, są błyszczące i gładziutkie. może trochę szybciej się przetłuszczają, ale nie prostuję włosów codziennie więc to nie jest dla mnie problem. co do właściwości termoochronnych to nie wiem, bo trzeba to ocenić przy dłuższym stosowaniu.

oł jes !

Dla mnie jest to małe odkrycie kosmetyczne !

+ cena
+ wydajność
+ wystarczy kropla lub 2 żeby dobrze pokryć całe włosy
+ włosy nie przetłuszczają się szybciej, nie są oklapnięte ani sklejone
+ po uzyciu tego serum włosy błyszczą i są mega miękkie
+ bardzo ułatwia prostowanie, prostownica sunie po włosach jak nigdy

minusów żadnych niezauwazyłam moze poza dostępnością za co odejmuję pół gwiazdki, ja go kupiłam w osiedlowym sklepiku ;)

polecam!

Zachęcona przez koleżankę i dobrymi recenzjami postanowiłam kupić to serum. Kupiłam je w promocji 5,99. włosy susze po każdym umyciu, prostownicy używałam okazjonalnie, jednak postanowiłam częściej prostować.
miałam często z problem z puszącymi się włosami. Nawet gdy wyprostował często robiły mi się loki. Dzięki serum moje włosy są lśniące, mięciutkie i PROSTE. Używam tego produktu od:3 tygodni

Oh wow!

Bardzo dobre serum! Jest to mój pierwszy produkt z termoochroną... i jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Włosy prostuję 2-3 razy w tyg. i od kiedy
używam tego cuda włosy są w o niebo lepszej kondycji. Nie są suche i rozdwojone. Dodatkowo fajnie nawilża włoski - stają się zdrowo błyszczące. Ja za to serum płaciłam 5,90zł i cena jak najbardziej na TAK! Ma bardzo przyjemny zapach. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

świetny

Ten produkt deklasuje mojego poprzedniego ulubieńca do prostowania, to serum jest świetne, włosy prostują się bardzo łatwo i szybko, są lśniące i sypkie, serum w ogóle ich nie obciąża! Cena, biorąc pod uwagę pojemność, nie jest niska, ale jakość jest bardzo wysoka i wydaje mi się, że to serum jest bardzo wydajne, wystarczy go malutko, żeby uzyskać świetny efekt. Jedna z poprzedniczek napisała, że ma przylizane włosy po tym serum - u mnie tego nie ma, cała fryzura jest lekka i włosy wyglądają naprawdę zdrowo. Świetny polski produkt, gorąco polecam!

Cudowny

Wpadło mi to serum w ręce przypadkowo, leżało na połce sklepowej ostatnie opakowanie-skusilam sie.

Mam suche włosy , zniszczone. Sewum spisuje sie idelanie po jego użyciu włosy są bardziej błyszczące i sypkie.
Nie równa sie wg mnie z biosilkiem po którego użyciu włosy po godzinie zaczynały mi sie puszyć.

Co do ochrony przed wysoką tempertaurą nie sadze by zbytnio chronił . Tego specyfiku proponuję używać jako nabłyszczacza do włosów a do ochrony jednak coś innego.

Używam tego produktu od: miesiaca