Joko, Vege, Nails Therapy Calcium SOS After Hybrid (Żel - odżywka do paznokci)

Joko, Vege, Nails Therapy Calcium SOS After Hybrid (Żel - odżywka do paznokci)

Odżywka wapniowa regenerująca oraz silnie nawilżająca kruche i łamliwe paznokcie. Szczególnie polecana dla osób, których dłonie mają częsty i długotrwały kontakt z wodą. Wzmacnia płytkę paznokcia, chroniąc ją przed urazami mechanicznymi. Składnikami aktywnymi są olejek z drzewa różanego MUSCAT, witamina E oraz ekstrakt z alg morskich, które odbudowują kruche i słabe paznokcie.

odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające, regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

Bardzo dobry produkt

Na tę odżywkę trafiłam przypadkiem, podczas szukania czegoś wzmacniającego do paznokci. Skusiła mnie cena, ok. 15 zł.
Buteleczka jest klasyczna, z szerszym pędzelkiem, który dobrze rozprowadza produkt. Odżywka szybko schnie, zostawiając delikatnie różową poświatę na paznokciach. Bardzo elegancki efekt.
Pozytywnie wpływa na stan zniszczonych paznokci. Zauważyłam różnicę, przy regularnym stosowaniu, że paznokcie stały się mocniejsze, mniej kruche i bardziej wypełnione. Jest świetna po zdjęciu lakieru hybrydowego w celu odbudowania i poprawienia jakości płytki.
Plus, paznokcie z tą odżywką praktycznie nie są do zniszczenia, odżywka nie odpryskuje, bardziej się ściera.

Cena - jakość 10/10

Świetna terapia pohybrydowa paznokci. Moje paznokcie są zregenerowane jak nigdy wcześniej. Nie wiem czy już tak szybko wrócę do hybrydy :) Bardzo serdecznie polecam

Naprawdę niezła odzywka

Ładnie wypełnia ubytki w płytce paznokcia, ma delikatny, satynowy odcień różu. Szybko wysycha.
Używam od dwóch tygodni, a już mam wrażenie ze paznokcie szybciej rosną

Świetna odżywka

Odżywkę kupiłam chyba za jakieś 10 złotych w lidlu.
Na stoisku był ogromny wybór, a ja skusiłam się na joko calcium żel. Odżywka jest mleczno-fioletowa i ma wzmacniać paznokcie, szczególnie te, które mają długotrwały kontakt z wodą.
Odżywkę można stosować na dwie warstwy, lub jako podkład pod lakier jako jedna warstwa.

Używając jej jako dwuwarstwowej odżywki muszę powiedzieć, że wygląda na paznokciach pięknie. Mleczny kolor, paznokcie od razu wyglądają na zdrowe i mocne. Dodatkowo szybko wysycha.
Używałam odżywki przez miesiąc, zmywając ją co trzy dni.
Moje paznokcie są długie, mocne i zdrowe. Z totalnie krótkich paznokci, łamiących się i słabych, zrobiły się długie i zdrowe.

Szału nie ma

Ma bardzo estetyczne opakowanie, łatwą w aplikacji konsystencję i wygodny pędzelek. Stosuję ją regularnie samą, lub jako podkład pod inny lakier. U mnie ładnie wyrównuje płytkę paznokcia. Po kilku-tygodniowym stosowaniu nie zauważyłam jednak jakiejś poprawy większej,