Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

w tubce
odżywki do brwi, odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
hipoalergiczna

jak dla mnie rewelacja!

co prawda produkt używam od 1,5 miesiąca ale widzę znaczną poprawe na duży + !!! moje rzęsy po przedłużaniu 1x1 były w opłakanym stanie... teraz są o niebo dłuższe... trochę sceptycznie podeszłam do tego preparatu... ale jestem jak na razie bardzo zadowolona... daje na prawdę widoczne efekty

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona. Rzęsy w ogóle mi nie wypadają i cały czas rosną. Dolne chyba niedługo będę musiała przyciąć :) a górne mogą być długie aż do nieba :D

To naprawdę działa.

Po dwóch miesiącach rzęsy są gęstsze, dłuższe i mocniejsze, a po demakijażu na płatkach nie zostaje już żadna rzęsa. Jedynym minusem tego cuda jest cena.

Używam tego produktu od:2,5 m-ca