Natucain, Growth Activator Lash Serum (Naturalne serum stymulujące wzrost rzęs)

Natucain, Growth Activator Lash Serum (Naturalne serum stymulujące wzrost rzęs)

Pojemność 3,9 ml

Zdrowe, gęste i długie rzęsy dzięki sile natury! Natucain to unikalne połącznie 100% składników pochodzenia niehormonalnego i technologii komórek macierzystych, które w naturalny sposób pobudzają wzrost rzęs u samej nasady. Opatentowana formuła stymulująca wzrost włosów ze składnikiem aktywnym MKMS24 sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, są bardziej podkręcone i mają większą objętość.

• 100% naturalne pochodzenie
• 0% hormonów
• Nie zawiera parabenów, siarczanów i silikonów
• Produkt wegański
• Do 52% dłuższe rzęsy
• Pierwsze rezultaty w ciągu 6-8 tygodni*
• Testowany dermatologicznie
• Produkt nietestowany na zwierzętach

Dzięki opatentowanej formule bez hormonów nasze serum nie zakłóca równowagi hormonalnej organizmu, co pozwala uniknąć skutków ubocznych, takich jak swędzenie i pieczenie oczu, zmiana koloru oczu lub wyraźne ciemnoczerwone obwódki. Nasze serum jest testowane dermatologicznie, a pierwsze rezultaty są widoczne w ciągu 6-8 tygodni od pierwszego zastosowania.

*Rezultaty potwierdzone klinicznie

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w eyelinerze

Zauważalny efekt

Stosowałam serum dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Rano bez problemu po odczekaniu ok. 15 min mogłam wykonać makijaż. Delikatny efekt chłodzenia. Precyzyjny pędzelek ułatwia aplikację. Konsystencja bardziej wodna. Serum bardzo wydajne. Efekt widocznie dłuższe i zagęszczone rzęsy. Plus za ładne opakowanie.

Super kosmetyk

Serum do rzęs jest rewelacyjne. Rzęsy wydłużyły się i mam wrażenie że są gęstsze. Serum ładnie pachnie wiedza nie spływa po powiekach. Konsystencja jest bardzo dobra. Polecam ten kosmetyk każdej kobiecie która ma problem z długością i gęstością rzęs

Bardzo dobre serum!

Co od razu przekonało mnie do tego produktu to 100%- procent naturalnego pochodzenia i 0% hormonów. Myślę, że już ciemnozielony kolor opakowania do tego nawiązuje. Dzięki temu nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie. Szybka i wygodna aplikacja. Zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Po stosowaniu każdego dnia rano i wieczorem moje rzęsy rzeczywiście są dłuższe. Nie jest to jakaś bardzo spektakularna zmiana, ale wyraźnie widzę, że są gęściejsze, wydłużone i wzmocnione. Serum jest bardzo wydajne. Polecam wypróbować! :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepsze i naturalne serum do rzęs

LASH SERUM - produkt bardzo wygodny w użyciu. Łatwo się go aplikuje. Stosowałam serum dwa razy dziennie. Ma bardzo przyjemny zapach i nie podrażnia oczu. Czy działa? Tak, rzeczywiście efekty są widoczne. Moje rzęsy były przerzedzone i zniszczone przez aplikację sztucznych rzęs. Teraz dzięki serum zrobiło się ich więcej, są zregenerowane i wyglądają na zdrowe. Praktycznie wcale nie wypadają. Widać, że rzęsy stały się odżywione i wzmocnione. Oczywiście serum zużyję do końca, ponieważ jest bardzo wydajne i wystarcza na 3 miesiące kuracji.

Lash serum - ideał?

Produkt trafił do mnie w ramach współpracy z wizażem. Posiada przyjemny ziołowy zapach nie powodowało łzawienia działanie widoczne po krótkim czasie moje rzęsy dłuższe więc ich więcej przede wszystkim nie wypadają

Bardzo dobre serum

Serum jest rewelacyjne. Warte każdej złotówki. Używane regularnie widocznie zwiększa długość rzęs. Miałam problem z tym że nie miałam prawie rzęs na dolnej powiece. Po kilku tygodniach stosowania rzęsy urosły. Nie jest ich może milion ale są widoczne. Używając zwykłego tuszu do rzęs są one spektakularne. Na mnie podziało to serum i na pewno do niego wrócę

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Piękne opakowanie, ale działanie jak dla mnie nie zgodne z tym co obiecuje producent.

Nakładanie bardzo proste, ale zdarzało się, że mnie szczypały oczy po aplikacji. Zapach jak dla mnie ok. Szkoda tylko, że rzęsy mimo obietnic producenta nie są ani dłuższe ani grubsze.

Przyjemne, naturalne serum

Serum zamknięte jest w ładnym, solidnym zielonym opakowaniu, co ma pewnie nawiązywać do jego naturalnego składu. Nakłada się go pędzelkiem powyżej linii rzęs, czyli klasyka w przypadku serum tego typu. Dla lepszego działania jak napisano na opakowaniu należy go stosować rano i wieczorem. W przypadku tego serum jest to jak najbardziej możliwe, bo absolutnie nie podrażnia oczu i spokojnie można na przykład rano po wchłonięciu sera wykonać makijaż. Dla mnie jest to jedno z najważniejszych kryteriów w przypadku serum do oczu, bo po co mi serum, które chociażby było skuteczne, wpływa negatywnie na oczy. Ja przetestowałam kilka serum tego typu i to jest zdecydowanym faworytem w kwestii niepodrażniania. Zapach serum jest dla mnie niezbyt niewyczuwalny, może w troszeczkę w kierunku lekko ziołowym, co zupełnie nie przeszkadza. Serum w ciągu 6 tygodni stosowania zagęściło mi rzęsy i je nieco wydłużyło, choć w moim wypadku nie spektakularnie, ale ja jestem specyficznym przypadkiem. Zaczęłam stosować to serum w momencie kiedy moje rzęsy były cieniutkie, krótkie i słabe, co było wynikiem przebytej choroby, dlatego daje sobie jeszcze trochę czasu na dalszy test. Bardzo możliwe, że w przypadku innych osób, które nie miały takich problemów jak ja efekt wydłużenia byłby lepszy

Zalety:
ładne, solidne opakowanie
naturalny skład
nie podrażnia oczu
ładnie zagęszcza rzęsy
zapach

Wady:
niezbyt spektakularny efekt wydłużenia rzęs

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem bardzo zadowolona polecam .

Jakiś czas temu miałam przyjemność testować serum do rzęs marki Natucain, opakowanie ma bardzo ładne, które od razu przykuwa uwagę , serum jest wydajne , ma bardzo wygodny pędzelek jak dla mnie jest w sam raz, wydłuża rzęsy i sprawia, że stają się gęstsze, a na pewno ciemniejsze co dla mnie jest dużym plusem ponieważ stają się bardziej widoczne. Serum jest z naturalnych składników więc nie podrażnia i nie uczula. Jak dla mnie serum jest na plus nie wiem co będzie jak przestanę go używać, ale mam nadzieję że rzęsy nadal będą tak ładne jak są jest.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dla zdeterminowanych i cierpliwych, nie oczekujących cudów.

Rzęsy i brwi od dłuższego czasu sprawiają mi kłopot.
Rzęsy naturalnie są (były) długie, ciemne i dość gęste.
Niestety kilkanaście lat temu po dość poważnej chorobie i leczeniu bardzo się przerzedziły, ciągle mają potworną tendencję do wypadania (do tego stopnia że widnieją łyse miejsca) i znacząco się skróciły.
O pięknych wachlarzach które kiedyś miałam mogę pomarzyć.
Lubię więc sięgać po odżywki do rzęs ale w zasadzie tylko po jednej mam efekt "wow", reszta mnie raczej rozczarowuje bo efektu z reguły brak.

Przyznam że dawno nic nie sprawiło mi aż takiej radości jak otrzymanie paczki z produktami Natucain.
Serum stosowałam bardzo regularnie.

Opakowania są naprawdę miłe dla oka.
Bardzo minimalistyczne ale ładnie się prezentujące.

Aplikator to bardzo cieniutki, precyzyjny pędzelek w stylu eyelinera.
W zasadzie nie będzie to zaskoczeniem dla osób używających podobne odżywki do rzęs.
Taki aplikator to w większości przypadków standard.

Przy moich łysych miejscach musiałam uważać przy aplikacji by produkt nie dostał się do oka - wtedy odrobinę szczypało.

Po miesiącu regularnego stosowania mogę powiedzieć że to produkt dla zdeterminowanych i cierpliwych nie oczekujących cudów.
Rzęsy są wyraźnie wzmocnione i wypadanie mam wrażenie jest mocno ograniczone.
Włoski miały szansę się zagęścić i zakryć łyse miejsca co mnie bardzo cieszy.
Ale to też nie tak że "wysyp" nowych rzęs wprawił mnie w osłupienie a ich długość powaliła.
Oko wygląda po prostu dobrze.

Na plus na pewno skład. W ciąży zrezygnowałam ze swojej ulubionej odżywki - tak na wszelki wypadek.
Wybór miałam ograniczony.
Ten produkt mogłam stosować bez obaw.

Wydajność super - nie widać końca.

Podsumowując:

Produkt do polecenia dla osób które chcą wzmocnienia rzęs i delikatnego zagęszczenia.
Dla tych którzy walczą z wypadaniem i nie oczekują nie wiadomo czego - chcą po prostu cieszyć się ładnie wyglądającą oprawą oczu.

Pogrubienie i przyciemnienie rzęs

Serum znajduje się w eleganckim i solidnym ciemnozielonym opakowaniu. Aplikator jest bardzo precyzyjny, pozwala dokładnie nanieść produkt, dzięki czemu pozwala na szybką i wygodną aplikację. Zwykle mam obawy przed produktami tego typu, aby mnie nie uczuliły, jednak to serum absolutnie nie podrażnia oczu, nie spowodowało u mnie żadnego uczulenia, ani pieczenia, więc śmiało polecam wszystkim osobom, które mają podobne obawy. Zapach jest neutralny, praktycznie niewyczuwalny. Konsystencja bardzo fajna, dobrze się nakłada, a produkt nie spływa. Po miesiącu regularnego stosowania widzę, że naprawdę rzęsy stały się dłuższe, grubsze i bardziej przyciemnione. Dzięki temu pogrubieniu, oprawa oczu stała się bardziej wyrazista i mam wrażenie, że pojawiło się więcej rzęs niż przedtem. Ewidentnie serum działa odżywczo na włoski. Ich stan zdecydowanie się poprawił, stały się bardziej nawilżone, lśniące i jakby bardziej elastyczne. Podsumowując: serum już po miesiącu wydłużyło i pogrubiło rzęsy oraz dodatkowo przyciemniło je. Osobiście polecam wypróbować to serum na sobie, ja jestem bardzo zadowolona z pierwszych efektów i zamierzam stosować je dalej.

Natucain, Growth Activator Lash Serum

Naturalne serum stymulujące wzrost rzęs to produkt wysokiej jakość, moje rzęsy sa po nim wzmocnione, wydłużone. Nie uczula, nie podrażnia, nie zostawia tłustych śladów. produkt spełnił moje oczekiwania