Natucain, Growth Activator Brow Serum (Naturalne serum stymulujące wzrost brwi)

Natucain, Growth Activator Brow Serum (Naturalne serum stymulujące wzrost brwi)

Pojemność 6,2 ml

Wyraziste i gęste brwi dzięki sile natury! Unikalne połączenie w 100% naturalnych składników pochodzenia niehormonalnego oraz opatentowanej technologii komórek macierzystych stymuluje korzeń brwi i w naturalny sposób wspomaga ich wzrost u nasady. Opatentowana formuła stymulująca wzrost włosów z MKMS24 sprawia, że brwi stają się grubsze i mają większą objętość.

• 100% naturalne pochodzenie
• 0% hormonów
• Nie zawiera parabenów, siarczanów i silikonów
• Produkt wegański
• Do 54% gęstsze brwi
• Pierwsze rezultaty w ciągu 6-8 tygodni*
• Testowany dermatologicznie
• Produkt nietestowany na zwierzętach

Dzięki precyzyjnej szczoteczce do aplikacji możesz stosować serum również jako żel do stylizacji, dzięki czemu możesz jednocześnie stymulować wzrost brwi i nadawać im odpowiedni kształt.
Dzięki opatentowanej formule pozbawionej hormonów serum nie zakłóca równowagi hormonalnej organizmu, dlatego można uniknąć skutków ubocznych, takich jak swędzenie i pieczenie skóry, podrażnienia skóry czy wyraźne ciemnoczerwone obwódki. Serum jest testowane dermatologicznie, a pierwsze rezultaty mogą być widoczne już po 6-8 tygodniach od pierwszego zastosowania.

*Rezultaty potwierdzone klinicznie

odżywki do brwi
stymulujące wzrost
w tuszu
żel

Zagęszcza brwi już po 6 tygodniach

Naturalne serum stymulujące wzrost brwi wspomaga wzrost włosów u nasady. W krótkim czasie bo po blisko 6 tygodniach moje brwi stały się grubsze i pełne objętości. Przekonuje mnie w 100% naturalne pochodzenie, 0% hormonów, parabenów, siarczanów i silikonów. Z pewnością kupię ponownie. Jest to wydajny produkt i co najważniejsze - skuteczny.

pomaga w odroście brwi

Serum kupiłam z polecenia Sylwii Butor i po przeczytanie wielu recenzji. i zdecydowanie się nie zawiodłam. od dłuższego czasu próbuję stymulować brwi do wzrostu, ale do tej pory nic nie pomagało. odkąd używam odżywki Natucain włosi rosną nawet w miejscach, w których do tej pory ich nie było. dzięki temu w końcu mogę regulować brwi do kształtu, który mi się podoba. Jestem zachwycona! to serio działa i w dodatku bardzo fajnie delikatnie pachnie. to ostatnio mój top produkt.

Wzrost wyraźnie zauważalny

Brwi po stosowaniu serum wyraźnie się zagęściły, również przyciemniały, co dla mnie na plus. Konsystencja żelowa. Rano stosowałam na serum tusz do brwi, trwałość produktu bez zmian. Delikatnie ziołowy zapach.

Bardzo dobry kosmetyk

Serum do brwi jest rewelacyjnym kosmetykiem. Brwi zagescily się. Zapach i konsystencja są idealne. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Osobom które martwią się o przerzedzone brwi polecam te serum. Jestem zadowolona z efektów

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

To serum naprawdę działa! :)

Zielone opakowanie nawiązuje do 100% naturalnego składu, co jest na duży plus. Dzięki temu kosmetyk nie uczula i nie podrażnia. Zapach serum jest mocno ziołowy, co nie wszystkim może przypaść do gustu. Aplikacja jest bardzo prosta i wygodna, konsystencja w postaci bezbarwnego żelu. Można go stosować również do ujarzmienia niesfornych włosków. Serum stosowałam według rad producenta, czyli rano i wieczorem, potem raz dziennie. Moje brwi zostały zagęszczone i wzmocnione. Nie wypadają tyle co wcześniej. Serum jest bardzo wydajne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum, dzięki któremu moje brwi się zagęściły

BROW SERUM - jest bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Stosowałam je dwa razy dziennie, aby uzyskać pożądany efekt. Brwi stały się gęstsze i nawet w tzw. dziurach pojawiły się nowe. Także to serum naprawdę działa ☺️ Stosuję je nadal, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.
Jeżeli chcecie uzyskać pożądane to należy być bardzo systematycznym ????

Idealne serum do brwi?

Produkt trafił do mnie we współpracy z wizażem . Produkt posiadał ciekawe zapach wygodną szczoteczkę która umożliwiała korzystanie z produktu nie uczulił mnie sprawił że brwi są gęstsze

Rewelacja

Serum do brwi używałam razem z serum do rzęs. Mam chorobę tarczycy więc moje brwi są słabe i rzadkie. Rozważałam makijaż permanentny,jednak w ręce trafiło mi się to serum. Używałam regularnie i efekt jest zauważalny. Ładnie zagęściły się i wzmocniły. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę go używała jako kurację że 2 razy w roku. Jedyny minus to średnia wydajność

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Po miesiącu stosowania widać efekty.

W przeciwieństwo do serum do rzęs z czystym sumieniem to mogę polecić. Nakłada się bardzo szybko dzięki szczoteczce. Opakowanie ładne, a zapach jak dla mnie ok. Mam bardzo delikatne i bardzo mało brwi. Dzięki używaniu tego serum widzę znaczną poprawą. Włoski są grubsze, zaczęły mi wyrastać nowe, a poza tym henna dłużej się trzyma. Polecam!

Super serum do brwi

Serum zamknięte jest w ładnym, solidnym zielonym opakowaniu. Kolor opakowania i mocno ziołowy zapach nawiązują do jego naturalnego składu. Podkreślam, że zapach jest intensywny przypomina trochę ziołową aptekę, dla mnie to zdecydowanie na plus, bo kojarzy mi się z naturalnymi składnikami. Serum jest bardzo proste w aplikacji, to taki bezbarwny, niezbyt gęsty żel do brwi w aplikatorze ze szczoteczką jak w przypadku maskary. Serum przez okres od 6-8 tygodni dla lepszego działania, jak zostało napisano na opakowaniu, należy stosować rano i wieczorem, potem raz dziennie.
W momencie, kiedy zaczęłam stosować serum moje brwi były bardzo osłabione i miały wiele tzw. prześwitów, co było wynikiem przebytej choroby. Bardzo się cieszyłam, kiedy to serum wpadło w moje ręce, bo szukałam serum dedykowanego dokładnie do brwi. Naprawdę jestem zadowolona z działania, dzięki temu serum udało mi się ładnie zagęścić brwi. Polecam

Zalety:
opakowanie
ładnie zagęszcza brwi
zapach
proste w aplikacji

Wady:
cena

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem bardzo zadowolona z produktu i jego działania

Jakiś czas temu dzięki wizaż miałam okazję testować serum do brwi firmy Natucain pierwsze co rzuciło mi się w oczy to opakowanie jest duże i estetyczne. Serum na brwi nakładamy szczoteczką jest to super opcja ponieważ możemy dokładnie nałożyć serum i je rozczesać na brwiach, po miesiącu stosowania serum jest bardzo zadowolona moje brwi stały się gęstsze, ciemniejsze i mocniejsze, serum jest w formie żelu, ma ładny zapach i jest dosyć wydaje, co jest dużym plusem ; naturalne składniki, wydajność, produkt wegański, pojemność, skuteczność
Wady - cena jest dość wysoka .

Ni ziębi, ni grzeje...

Rzęsy i brwi od dłuższego czasu sprawiają mi kłopot.
Brwi naturalnie są (były) ciemne i dość gęste.
Niestety kilkanaście lat temu po dość poważnej chorobie i leczeniu bardzo się przerzedziły, ciągle mają potworną tendencję do wypadania (do tego stopnia że widnieją łyse miejsca).
Kredka jest więc obowiązkowa w mojej kosmetyczce - niestety.

Stosuję różne odżywki ale prawdę mówiąc z żadnej nie jestem zadowolona - najlepiej to chyba i tak sprawdza się u mnie w tym przypadku olej rycynowy....

Przyznam że dawno nic nie sprawiło mi aż takiej radości jak otrzymanie paczki z produktami Natucain.
Serum stosowałam bardzo regularnie.

Aplikator jest w postaci spiralki jak przy tuszu do rzęs.
Nabiera sporą ilość produktu ale mnie to akurat odpowiada.

Po miesiącu regularnego stosowania stwierdzam że nie do końca produkt się u mnie sprawdził.
Nie widzę poprawy chyba w najmniejszym stopniu jeżeli chodzi o porost nowych włosków.
Są wzmocnione - owszem. Nie wypadają mocno jak wcześniej i to mnie naprawdę cieszy.
Ale nie widzę nagłego wzrostu nowych a tym samym nie widzę wypełnienia luk które gdzieniegdzie mam.

Tutaj raczej polecam umiarkowany entuzjazm i nie nastawianie się na cuda.