Remington, Sleek & Curl Slim S1051 (Prostownica)

Remington, Sleek & Curl Slim S1051 (Prostownica)

Jedno urządzenie, które jednocześnie prostuje i kręci włosy. Specjalnie zaokrąglone krawędzie płytek pozwalają na uzyskanie różnorodnego rodzaju loków.
Cechy produktu:
- profesjonalne wąskie płytki,
- płytki z elementami ceramicznymi pokryte turmalinem i teflonem to potrójna korzyść,
- równomierne nagrzewanie się płytek aby przyspieszyć stylizację,
- łatwiejsza stylizacja bez elektryzowania się i splątanych włosów dzięki właściwościom jonizacyjnym turmalin,
- łatwiejsze modelowanie włosów bez ich przywierania do powierzchni prostownicy dzięki powłoce teflonowej,
- cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD,
- zakres temperatury 150C-230C,
- szybki, 30 - sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację,
- funkcja Heat Boost pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury,
- funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie,
- automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- odporne na wysoką temperaturę etui,
- pudełko do przechowywania urządzenia,
- płyta DVD z poradami na temat stylizacji włosów dołączona do opakowania,
- wymiary (mm): 148x337x88,

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

tak moj the beściak

Mam okropnie niesforne i podatne na wszystkie nawet najmniejsze zmiany atmosferyczne włosy. po prostu tragedia gdy chce by byly proste to sie pusza i kreca i na odwrot. ale... tak bylo kiedys ;) dzieki tej prostownicy wytresowalam swoje wlosy by wygladaly tak jak przystalo na ich dana stylizacje. prostuje super i wlosy sa gladkie i lekkie przelatuja przez dlonie a fryzura utrzymuje sie dosc dlugo. Co do krecenia lokow to tez bomba. nie musisz uczyc sie technik z internetu ta prostownica ułatwia robienie loczkow ;) prostowania calosci wlosow zajmuje mi 5-7 minut a robienie loczkow max 15 ;)

Używam tego produktu od: listopad 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 wystarczy

TAK ! TAK !!! TAK !!!!

FAJNA SPRAWA
dobra rzecz

prostownica jest mocna ale za razem w miare delikatna dla wlosow
bardzo dobrze prostuje
wlosy sie dlugo utzrymuja
szybko sie nagrzewa
jest wygodna

co prawda krecic lokow nia jeszcze nie umiem ale to kwestia wprawy i zamierzam osiagnac
polecam, naprawde dobra rzecz

Używam tego produktu od: 1 rok

polecam

Po moich przygodach z różnymi prostownicami, , które masakrycznie niszczyly mi włosy postanowilam zainwestowac w nowy sprzęt. Padło na Remingtona Sleek &curl. Zakupiłam tę prostownice przez internet, byla tańsza niż w sklepie, ale i tak był to spory wydatek, zaplacilam za nią 250zl. Ale jak sie później przekonalam, warto było. Prostownica jest poreczna, ma wyświetlacz, obrotowy kabel. Nie wyrywa włosów! . Z łatwością wygladza nawet najbardziej niesforne wlosy, takie jak moje. Poprostu gladko przesuwa sie po kosmykach. Dzięki turmalinowej powloce nie niszczy włosów tak mocno, jak niektóre prostownice, ale trzeba przyznać, , że nie istnieje taka, ktora nie niszczy ich w ogóle. Automatycznie wyłącza się po godzinie pracy, więc nie trzeba się martwić, czy przypadkiem nie zapomnieliśmy jej wyłączyć. Bardzo lubię tę prostownice i szczerze mogę ją polecić.

Używam tego produktu od: 3, 5roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Uwielbiam ją

Zakupiłam ok. 3,5 roku temu i nie żałuję. Uwielbiam ją i stosuję regularnie raz w tygodniu - więcej nie muszę, ponieważ efekt właśnie tyle się utrzymuje. Włosy szybciej się przetłuszczą, niż pokrecą ;)

Według mnie ma mnóstwo zalet:

+lekka

+ bardzo szybko się nagrzewa - ok. 30 sek

+ piękne i solidne wykonanie, ładne połączenie kolorów czarny- srebrny

+ płytki: ceramic, teflon, tourmalin, które nie niszczą włosów

+ cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem,

+ zakres temperatury 150C-230C i funkcja blokady temperatury

+ na moich włosach spokojnie daje radę na 150 st. - wystarczy raz przejechać i efekt jest widoczny

+kosmyki są wygładzone, nabłyszczone i nie elektryzują się

+ bajecznie proste wykonanie loków wraz z instrukcją na DVD

+ DVD z polskimi napisami (swojego Remingtona zakupiłam w Nl, więc obawiałam się, czy nie będzie z tym problem), na którym są pokazane krok po kroku przeróżne fryzury - przydatne zwłaszcza w przypadku loków (czego tą prostownicą nie można zrobić! Cudo!!)

+automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa po 60 minutach nieużywania,

+ blokada płytek = łatwiejsze przechowywanie

+ bardzo eleganckie pudełko

+TURBO BOOST czyli automatyczne ustawienie najwyższej temperatury (ja nie używam),

+ bardzo gładko sunie po pasmach

Nie zauważyłam ani ciągnięcia włosów, ani ich zniszczenia. Jest to mój zdecydowany faworyt wśród urządzeń do modelowania włosów.

Jedyny maleńki minusik, jaki zauważyłam, to brak uchwytu do powieszenia, ale mimo to kocham mojego Remingtona <3

Jestem zadowolona :)

- Możliwość ustawienia temperatury dogodnej dla rodzaju naszych włosów (nie pali za mocno cienkich i prostych włosów, ani nie są pokrzywdzone osoby o gęstych kręconych włosach, które muszą ustawić wyższa temperaturę)
- Bardzo szybkie nagrzewanie
- idealna do prostowania jak i do kręcenia (chociaż przyznam, ze nie korzystam z tej drugiej funkcji i teraz trochę żałuję, ze nie kupiłam tej do włosów kręconych, odporna na deszcz)
- Jedno pociągnięcie wystarczy, aby wyprostować
- Bardzo długo utrzymuje proste włosy
- Długi kabel
- Ładne pudełko do przechowywania
- Podręczne etui (prostownica nie zajmuje dużo miejsca w walizce)

Minusy:
- niestety wilgotne powietrze jak i deszcz psuje efekt (ale to jest moja wina, mogłam kupić wyżej wymienioną, myślę że gdybym miała dzisiaj kupić prostownicę, padłoby właśnie na nią :) )

Zapłaciłam za nią 132 zł, myślę, że to nie jest drogo, wcześniej miałam bosh\'a za podobną cenę, która spaliła mi się po roku i byłam z niej kompletnie niezadowolona.

Cudowna!

Przy zakupie urządzenia do prostowania włosów wybór padł właśnie na tą.I nie żałuje tej decyzji.Wcześniej również używałam prostownicy z remingtona (wytrzymała mi 6 lat).

-cudownie prostuje włosy.wystraczy pare razy przejechać i gotowe.efekt utrzymuje się długo
-nie niszczy włosów tak bardzo jak inne
-fajnie się na niej kręci loki(ale wymaga to wprawy)
-plusem jest też regulacja temperatury od 150 do 230
-nie jest droga.zapłaciłam za nią ok.100 zł
-nie szarpie włosów
-dodatkowo ma fajny pokorwiec

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 prstownica

swietna...

Plusy:
+ świetnie prostuje
+ efekt jest trwały , wlosy po paru godz. sa nadal sliczne
+ szybko sie nagrzewa
+ wygodna w uzytkowaniu ... zgrabna
+ cena jak na taka jakosc
+ wykonanie nia prostowania jest lepsze niz wizyta w salonie kosmetycznym
+ wlosy po jej uzyciu wygladaja pieknie i zdrowo
+ solidna ... posiadam juz ja ok 1,5 roku i swietnie sie 3ma
+ mozna nia nie tylko prosowac lecz i robic loki :)
+ wlosy sie po niej nie elektryzuja :)

Minusy: hmm chyba brak :P

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

Godna uwagi

Prostownica niesamowicie prostuje włosy - efekt jak z salonu fryzjerskiego. I co najlepsze pod koniec dnia końcówki nie są powykręcane we wszystkie strony. Włosy po zastosowaniu ładnie się błyszczą;) Loczki na razie wychodzą mi średnie ale wierzę, że to kwestia wprawy i naucze się;)

Co do tego czy niszczy... Jak każda prostownica. Niestety. Dlatego nie prostuję włosów codziennie.

Mimo wszystko sprzęt bardzo polecam;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwie - siostry i moja

Świetna

Szukałam prostownicy którą da się zrobić loki i wybór padł na tą :) Mam włosy proste jak druty, długie i do tego ciężkie. Raz na jakiś czas przychodzi mi ochota aby mieć piękne delikatne fale :D i stwierdziłam ze zakupię takie urządzenie bo siedzenie w wałkach cały dzień nie jest moim ulubionym zajęciem;) Zresztą jak włosy kręciłam na wałki kilka razy u fryzjerki na wesele to po paru godzinach nic nie było widać i się zastanawiałam czy loki zrobione taką prostownicą w ogóle będą widoczne.
Kilka razy popróbowałąm sobie robienie loków i teraz to prościzna ;D Uważam że jest świetna:
- nie niszczy włosów (ale ja używam jej raz na jakiś czas)
- wychodzą nią piękne fale, loki (co kto woli)
- jej obsługa jest dziecinnie prosta
- oszczędzam czas- loki mam w 20 minut na całej głowie a nie w 2 godziny jak u fryzjerki czy chodzenie w wałkach kilka godzin w moim przypadku
- loki zrobione tą prostownicą trzymają mi się cały dzień (utrwalam je pianką i lakierem) , są widoczne nawet następnego dnia
- jest warta swojej ceny
- ma 2-letnią gwarancję

Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 produkt

dobra jak za tę cenę

To moja druga prostownica, wcześniej używałam ghd z pełnoceramicznymi płytkami. Chciałam wyprobować inne płytki termalinowe - od razu napiszę widać różnicę na niekorzyść. Przekonało mnie za to estetyczne wykonanie, ta prostownica jest ładna, lekka i wygodna. A ponieważ większość z Was ją chwali wypiszę minusy, które sprawiają że nie kupię jej po raz drugi:
- troszkę szarpie włosy
- wydziela nieprzyjemny zapach - może przez wplątane włoski
- włosy się elektryzują, jonizacja daje odwrotny skutek

Podsumowując - nie jest zła za cenę, za jaką można ją dziś dostać ale ja szukam czegoś lepszego!

Używam tego produktu od: rok

Świetna

Plusy;
*gładko sunie po włosach
* dołączona świetna płytka
* bardzo łatwo robi loki
* nawet jak wezmę dużo włosów to i tak je wyprostuje
* zawsze włosy po chodzeniu cały dzień w częściowo upiętych włosach się odkształcały a te i tak są proste
* Automatyczny wyłącznik po 60 min. nieużywania

Minusy;
*krótki kabel

Nie kupię jej ponownie bo lubie szukać nowych rzeczy i je testować

Używam tego produktu od: rok

istny koszmar

prostownicę tą zakupiłam kilka miesięcy temu, niestety zawiodłam się już po pierwszym użyciu. bardzo ciągła i szarpała włosy, kiepsko prostowała i miała inne wady o których pisały już dziewczyny. postanowiłam ją zareklamować. otrzymywałam nowe sztuki tego modelu ale problem pojawiał się ciągle ten sam. w końcu po 4 reklamacji otrzymałam inny model i mam z nią spokój.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże