NeoNail, Lampa LED 18W/36W

Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Utrwalone, pełne blasku, odporne na uszkodzenia – takie stylizacje hybrydowe wykonasz przy użyciu lampy LED 18W/36W. Sprawdź, co oferuje to urządzenie.

3 tryby pracy
Lampa posiada 3 czasy: 30s, 60s oraz 99s. Każdy z trybów dopasujesz do swoich potrzeb i rodzaju wykonywanego manicure.

Low Heat Mode
System ten jest odpowiedzialny za stopniowe nagrzewanie się lampy.
Zwiększenie mocy następuje najpierw po 30s, a następnie po 50s.
Tryb zmniejsza uczucie pieczenia płytki, szczególnie podczas utwardzania stylizacji żelowych.

Sensor ruchu/wyświetlacz
Nie musisz ustawiać czasu pracy. Dodatkową opcją jest czujnik ruchu – gdy tylko włożysz dłoń pod lampę, ta uruchomi się na maksymalnie 99s. Po wyjęciu urządzenie się wyłączy.
Na wyświetlaczu cyfrowym widoczny jest czas utwardzana. Podczas wyboru jednego z trybów pracy, pojawia się czas pozostały do końca naświetlania.

Inne korzyści
Lampa posiada 21 diod LED, są one równomiernie rozmieszczone, dzięki czemu odpowiednio utwardzają hybrydę lub żel na każdym paznokciu.
Duży, opływowy kształt lampy, który pozwala na utrwalenie całej stylizacji dłoni jednocześnie.
Urządzenie nie posiada doczepianego spodu, co jest ułatwieniem podczas tworzenia pedicure.

Dane techniczne:

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

bardzo dobra do domowego użytku

Od kilku lat używam innej lampy od NeoNail, ale w zeszłym roku ze względów logistycznych zmuszona byłam "na hura" do kupienia drugiej lampy i wybór padł na ten model. Nie żałuję, bo wybór okazał się trafiony w 10.
Lampa doskonale sprawdzi się wszystkim, którzy tak jak ja robią sobie paznokcie żelowe/hybrydowe samodzielnie w zaciszu domowym. Bardzo sprawnie i dobrze utwardza, ma sensor ruchu co jest najwygodniejszą funkcją na świecie:) nie nagrzewa się, ma timer dzięki któremu dokładnie wiemy ile czasu pozostało do końca utwardzania. Ma kształt doskonały do równomiernej pracy i idealnie sprawdza się do wykonywania manicure i pedicure. Jest niewielkich rozmiarów, przez co nie jest problematyczna w przechowywaniu i dobrze sprawdzi się też jako akcesorium podróżne.
Można znaleźć ją za mniej niż 100zł - za taką cenę warto wyposażyć się w to cacuszko! :)

Światło!

Bardzo lubię tą lampę, zdecydowanie ułatwia, usprawnia pracę. Oprócz ładnego designu, lampa zaopatrzona jest również w timery, które są bardzo pomocne oraz odczepiany, lustrzany dół, który, gdy jest w lampie odbija i rozprasza światło tak, aby paznokcie były dobrze utwardzone, a gdy jest potrzeba np przy pedicure można z łatwością spód odpiąć. Dzięki temu, że dół jest odczepiany, można też łatwo wyczyścić całą lampę w środku.

Lampy używam już kilka lat i jestem bardzo zadowlona.

Sprawdza się

Lampa została wykonana z białego, połyskliwego tworzywa i jest w kształcie mostka. Wygląda nowocześnie, solidnie i elegancko. Posiada 3 tryby pracy oraz wyświetlacz. Cyfry są podświetlane i bardzo czytelne już z daleka. Podoba mi się fakt, że można wsunąć dłoń pod lampę i będzie ona liczyć do góry lub też wcisnąć odpowiedni przycisk, aby odliczyła wyznaczony czas, po czym automatycznie gaśnie. Lampa jest jednocześnie na tyle mała, że zajmuje naprawdę niewiele miejsca, jak również na tyle duża, że bez problemu mieści się w niej ręka wraz z kciukiem lub stopa. Kabel nie jest jakoś bardzo długi, ale jak dla mnie całkowicie wystarczający. Mam ją od kilku miesięcy i żadna awaria nie miała miejsca. Diody są dobrze rozmieszczone i nie przepalają się. Przy dwóch warstwach lakieru przy dwóch dłoniach, każdorazowo po 60 sekund, nie nagrzewa się do niepokojącego stopnia. Nie parzy skóry. Lampa szybko i skutecznie utwardza lakier hybrydowy. Cena jak za tego typu produkt raczej standardowa, ale zdecydowanie jest jej warta. Jest to moja pierwsza lampa, więc nie mam porównania, ale z tej jestem bardzo zadowolona.

• Łatwość obsługi: 5

Korzystam z tej lampy jakoś od pół roku i postanowiłam się podzielić swoimi pozytywnymi wrażeniami :)

Lampa jest mała, zgrabna, idealnie sprawdzi się w warunkach domowych, można ją postawić wszędzie, bo nie zajmuje dużo miejsca. Sama jakość wykonania bardzo dobra, lampa jest porządnie zrobiona i jestem pewna, że posłuży mi przez dłuższy czas.

Jeśli chodzi o samo używanie - super, nie przegrzewa się, a taki miałam problem z poprzednią lampą z innej firmy. Łatwa w użytkowaniu, nawet dla osoby, która z lamp nigdy nie korzystała. Skraca zdecydowanie czas pracy, świetna do zdobień i hybryd :)

Kolejne plusy to:

+ mieści się w niej cała ręka
+ wyświetlacz upływającego czasu
+ minutnik
+ cena

Śmiało mogę ją polecić.

Solidnie wykonana

Lampa wygląda elegancko i solidnie, jest porządnie wykonana. Używa się jej bardzo prosto, ma trzy tryby świecenia. Dzięki temu, że ma tryb wolniejszego nagrzewania nie ma nieprzyjemnych odczuć typu pieczenie. Ma czujnik ruchu więc automatycznie się włącza jak się wkłada rękę, co ułatwia pracę. Podoba mi się to, że widać ile jeszcze sekund zostało do końca naświetlania. Ogólnie mam przyjemne odczucia co do niej i wygodnie mi się jej używa, dobrze utwardza wszelkie lakiery.

• Łatwość obsługi: 5

Super lampa! Działa tylko jak czuję dobrze ułożone palce, więc jest bezpieczna nawet przy dzieciach

Dostałam lampę w zestawie od wizaz.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Jak cały zestaw nie można jej odmówić wyglądu. Działa bardzo intuicyjnie. Można ustawić czas na ile potrzebujemy naświetlać paznokcie, ale jak się dobrze ustawi dłonie to sama odlicza również. Więc w sumie ma cztery programy, do trzech są guziki.
Przy malowaniu, czasem wkładałam całą dłoń a czasem pojedyncze palce - przez co zauważyłam, że czujki w środku pilnują odległości i odpalają się tylko przy określonej odległości. Uważam, to za super zabezpieczenie przed poparzeniem przez dzieci czy naszą nieuważność.

• Łatwość obsługi: 5

Super lampa łatwa w obsłudze

Dostałam lampę LED NeoNail w ramach testowania od wizaż nigdy wcześniej nie używałam lampy więc musiałam wiele obaw naszczeccie lampa jest bardzo prosta w obsłudze ma wyświetlacz który pokazuje czas jak dla mnie jest super na pewna będę jej używać. Nie ma manicure hybrydowy bez lampy według mnie ona jest idealna. Bardzo dziękuję za możliwość testowania wizaż.
Lampa ma trzy przyciski każdy przycisk oznacza czas który wyświetla się na ekranie. Lampa ma czujnik ruchu który jest super i świetnie się sprawdza.

• Łatwość obsługi: 5

Nie ma hybryd bez lampy – tym jednym zdaniem mogę podsumować to, czym jest dobra lampa. Jest to absolutny must have każdej osoby robiącej hybrydy i to niezależnie czy na użytek swój czy profesjonalnie. Dobra lampa jest niezbędna, aby manicure był trwały i wgl żeby powstał. Lampę LED 18/36W otrzymałam w zestawie do manicure hybrydowego dzięki Wizażowi, za co serdecznie dziękuję! Moja stara lampa była już nieco wysłużona, poza tym był to model dość popularny kilka lat temu, teraz standardy nieco się zmieniły lampy mają więcej możliwości. Jestem oczarowana designem, funkcjami i prostotą obsługi tego urządzenia – to prawdziwy niezbędnik każdej pazuromaniaczki!

OPAKOWANIE

Lampa zapakowana jest w kartonik ze zdjęciem urządzenia. Kolorystyka jest prosta i utrzymana w barwach bieli i czerni. Dodatkowo urządzenie znajduje się w woreczku wykonanym z miękkiego materiału chroniącym ją przed uszkodzeniami. Zasilacz znajdziemy w foliowym woreczku, schludnie złożony i gotowy do pracy. W pudełeczku znajduje się też instrukcja, co bardzo ułatwia prace początkującym. Pudełeczko posłuży nam na długo, bo wykonano je z trwałego kartonu. Producent pomyślał nawet o karcie gwarancyjnej – brawo!

LAMPA

Ma ciekawy design, choć jest minimalistyczna jeśli chodzi o kolorystykę – znajdziemy tutaj jedynie logo marki wypisane czarną czcionką. Na lampie znajdują się 3 przyciski z trybami pracy nad którymi mamy podany czas. Znajdziemy tutaj też wyświetlacz LED, na którym widzimy ile czasu pozostało, Co najbardziej mnie zaskoczyło i jednocześnie zwiększyło komfort wykonywania manicure to Low Heat Mode – jest to system, który pozwala na stopniowe rozgrzewanie lamp LED i uniknięcie nieprzyjemnego uczucia pieczenia płytki paznokcia. Mnie towarzyszyło ono często przy używaniu zwykłej lampy UV, przy tej natomiast mogłam o tym zapomnieć. Podoba mi się to, że lampę wyposażono w czujnik ruchu – włącza się automatycznie po włożeniu do niej dłoni jeśli nie wybierzemy wcześniej trybu pracy (wtedy jest to tryb 99s.). Przy poruszaniu dłonią i lekkim wysunięciu samoistnie się wyłącza. Wyświetlacz jest sporej wielkości i dokładnie wskazuje ile czasu pozostało do końca utwardzania lakieru. To bardzo praktyczne – wcześniej to sama liczyłam na oko ile jeszcze mam trzymać dłoń pod lampą, a tutaj urządzenie mnie wyręcza. Pozwala mi to na większą kontrolę czasu i zwiększa mój komfort. Lampa ma kolor biały, czyli typowy dla większości tego typu urządzeń. W środku po wewnętrznej stronie znajdują się lampy LED ułożone pod rożnym kątem, co gwarantuje utwardzenie lakieru na całych paznokciach, również w tak newralgicznych miejscach jak krawędzie i boki. Lampa nie jest może całkowicie zabudowana, jednak jej kształt uniemożliwia uciekanie świtała LED na boki co gwarantuje lepsze utwardzanie i przede wszystkim szybsze. Po boku znajduje się otwór na kabelek od zasilacza. Wystarczy lekko włożyć końcówkę zasilacza, podłączyć do prądu i jest gotowa do działania. Jej obsługa jest intuicyjna, a w razie wątpliwości można zerknąć do szczegółowej instrukcji dołączonej do pudełka. Na ulotce dołączonej do opakowania mamy tabelkę z rozpiską dokładnego czasu utwardzania dla różnego rodzaju lamp, co dla laika jest sporym ułatwieniem. W lampie spokojnie zmieści się cała dłoń czy stopa (osobiście mam dość małe i stąd mieszczą się bez problemu). Uważam, że cena jest korzystna biorąc pod uwagę wszystkie funkcje urządzenia.

PLUSY

+ ładny design
+ intuicyjność
+ łatwość obsługi
+ solidne opakowanie
+ trwałość
+ cena