KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 86% osób
    Belladonnae
    27 grudnia 2021 o 12:44
    5 / 5
    Świetnie domywa, daje długotrwałe uczucie świeżości. Imponuje mi naturalny skład.
    Żele do higieny intymnej marki Yope zapragnęłam mieć w momencie, kiedy pojawiła się możliwość przetestowania ich w ramach klubu recenzentki. Niestety nie udało mi się dostać do testu, nad czym ubolewam. Ostatnio wpadłam w zakupowy szał i oczywiście oba warianty wylądowały w moim koszyku. Test zaczęłam od wariantu Geranium i żurawina. Używam kosmetyku ok 3 tygodni i myślę, że to odpowiednia chwila, aby podzielić się opinią z kochanymi wizażankami :) Pierwsza sprawa- opakowanie, czyż ono nie jest totalnie, cudownie urocze ???? Mega dziewczęce z motywem zwierzaczka. Niektóre elementy mienią się na różowo. Szata graficzna jest skromna, delikatna, ale bardzo rzuca się w oczy! Doceniam to, że plastikowa buteleczka jest z recyklingu, a etykieta jest z biofolii. Chylę czoła i mam nadzieję, ze wiele innych marek pójdzie śladami yope jeśli chodzi o ekologię. Opakowanie zawiera 300 ml produktu, jest pompka. Opakowanie jest tak wykonane, że niestety nie zabiorę go w podróż, szkoda! Konsystencja jest bardzo treściwa, gęsta, żel jest przeźroczysty, lekko żółtej barwy. Jestem bardzo zaskoczona wydajnością. Żel nie zawiera agresywnych substancji pieniących, a pieni się jak szalony. Piana jest bardzo zbita. Długo nie mogłam się przestawić i brałam 2-3 pompki produktu. teraz widzę, że jedna w zupełności wystarczy. Żel zawiera w składzie hydrolat z geranium i ekstrakt z żurawiny. te substancje tworzą tarczę i chronią delikatne strefy intymne przed podrażnieniami i infekcjami . Pantenol przyśpiesza regenerację ewentualnych podrażnień czy mikrourazów. W składzie mamy te z prebiotyki, kwas mlekowy co wspiera naturalną florę bakteryjną . Żel będzie doskonały dla Pań borykających się z podrażnieniami, infekcjami intymnymi, ponieważ substancje myjące są delikatne, nieagresywne. Zapach jest delikatny, nie wyczuwam woni żurawiny, wiec obstawiam że to geranium. Żel zakupiłam w promocji za 13.99, cena regularna to 19.99. Uważam, że to uczciwa cena patrząc na wydajność i bogaty skład kosmetyku. Będę do niego wracać.
    Zalety:
    • - szalenie wydajny
    • - dobrze się pieni pomimo delikatnych substancji myjących,
    • - piana zbita, jest jej dużo
    • - ładnie pachnie
    • - wyciagi z geranium, żurawny, pantenol, prebiotyki wspierające barierę ochronną strefy intymnej,
    • - naturalny i dobry skład
    • - uczciwa cena
    • - wegańska formuła
    • - opakowanie z recyklingu
    • - prześliczna i dziewczęca szata graficzna
    Wady:
    • - nie podoba mi się pompka, aby zabrać żel w podróż, trzeba pompkę " wkrecić" generuje to straty produktu
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

59 osób uznało tą opinię za pomocną
    Chrypka89
    3 listopada 2022 o 22:02
    Super!
    Jeśli chodzi o żele/płyny do higieny intymnej byłam wierna jednej marce, ale przez brak dostępności sięgnęłam po ten produkt i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim żel bardzo dobrze dba o miejsca intymne, nie wysusza ich, dobrze myje, jest bardzo delikatny. Nie mam problemu z infekcjami więc nie ocenie jak wpływa na to używanie tego żelu. Żel bardzo ładnie pachnie, ale zapach nie utrzymuje się po użyciu. Kolejny plus to opakowanie z pompką. Bardzo lubię takie rozwiązanie, jest bardzo wygodne. Inny pozytyw to 99% składników pochodzenia naturalnego. Z minusów to tylko cena produktu, ale dobrze, że są promocje. Duże, pozytywne zaskoczenie, polecam każdemu. Zalety: - dba o miejsce intymne, - dobrze myje, - 99% składników pochodzenia naturalnego, - opakowanie z pompką, - ładny zapach. Wady: - cena.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

40 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ann_ek
    21 czerwca 2021 o 22:37
    5 / 5
    Kolejny bardzo dobry produkt od Yope
    Prawdę mówiąc miałam już nie testować żeli do higieny intymnej. Polubiłam się z tymi marki 4Organic. Jednak w tym czasie Yope wypuściło swoje nowości. Nie dostałam się do testów tych żeli, a że produkty do mycia Yope ubóstwiam, to powetowałam sobie tę stratę zakupami :D na pierwszy ogień poszła wersja z żurawiną. Opakowanie to dość spora, plastikowa buteleczka. Zawiera aż 300 mililitrów produktu. Jest wykonana z recyklingu, a etykieta z biofolii. Ma bardzo ładny kolor, delikatnie różowy. Trochę ubolewam, że nie jest przezroczyste. Lubię mieć bieżącą kontrolę nad zużyciem kosmetyków. Szata graficzna, jak to u Yope, nie zawodzi i jest przepiękna. Całość bardzo porządnie wykonana. Opakowanie z pompką bardzo ułatwia dozowanie, jest też higieniczne. Pompka działa bez zarzutu, nie zapycha się, nie pluje produktem, nie zacina się. Łatwo ją nacisnąć. Niby posiada system on/off, ale jest on niepraktyczny, bo najpierw trzeba wypuścić żel z pompki, a później dopiero można ją zamknąć. I jest to niestabilne, to znaczy łatwo się otwiera więc ryzykujemy, że żel rozleje nam się w torbie podróżnej. Zdecydowanie wolałabym klasyczny sposób zamykania pompek. Formuła jest dosyć gęsta, żelowa. Kapitalnie się rozprowadza, nie spada z dłoni. Idealnie się pieni. Lubię sporą ilość piany i ten żel mi to zapewnia. Spłukuje się bezproblemowo. Ma piękny, delikatnie kwiatowy zapach. Raczej nie wyczuwam żurawiny, więc zakładam, że to geranium. Jest to produkt szalenie wydajny. 300 mililitrów wystarczyło mi na grubo ponad 3 miesiące codziennego stosowania i to przy zbyt obfitej aplikacji na samym początku (nie mogłam się przyzwyczaić, że wystarczy go tak niewiele, niecała pompka). Ma cudowny skład, w 99% naturalny, chociaż chętnie wyrzuciłabym stamtąd kompozycję zapachową, która jest dość wysoko w INCI. Cena w stosunku do wydajności jest uczciwa. Bardzo go lubię za świetne działanie. Oczywiście najważniejsze, że dobrze domywa. Daje mi przyjemne i długotrwałe uczucie odświeżenia. Jest przy tym niezwykle delikatny dla skóry. Nie tylko nie wywołuje podrażnień, ale także je łagodzi. Zgodzę się ze stwierdzeniem producenta, że pomaga zapobiegać infekcjom intymnym – ja odkąd zrezygnowałam z wkładek na co dzień, częściej używam bawełnianej bielizny nie mam już z tym problemów, a żel jest dobrym uzupełnieniem takiej profilaktyki. Świetnie nadaje się do higieny miejsc intymnych również podczas menstruacji. Idealny do codziennego użytku. Sądzę, że dobrze dba o utrzymanie odpowiedniego ph w tej wrażliwej okolicy. Naprawdę jest to świetny produkt. Wyróżnia się dobrym działaniem, ale też wydajnością. Jeszcze nie raz zawita w mojej łazience.
    Zalety:
    • - bardzo dobrze myje
    • - łagodzi podrażnienia
    • - odświeża
    • - delikatny
    • - lekko się pieni
    • - bardzo wydajny
    • - ładny, nienachalny zapach
    • - wygodne opakowanie z pompką
    • - naturalny skład
    • - polska marka
    Wady:
    • - kompozycja zapachowa dość wysoko w składzie, moim zdaniem to zbędne przy produktach do higieny intymnej
    • - niepraktyczny system on/off
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

36 osób uznało tą opinię za pomocną
    hanecznikova
    22 kwietnia 2024 o 10:21
    5 / 5
    Pięknie pachnie i jest bezpieczny
    Zapachy od tej firmy są fantastyczne. Wszystkie ich żele czy mydła pachną niesamowicie :) Tutaj nie jest inaczej - zapach jest bardzo ładny. Kolejna sprawa to to, że INCI jest na prawdę bardzo dobre i bezpieczne. Samo użytkowanie tego żelu do higieny intymnej też nigdy się nie wiązało z jakimiś powikłaniami. Wręcz powiedziałabym, że to pomogło mi się wydostać też z częstych zapaleń pęcherza. Inne mydła czy żele sprawiały, że pojawiało się później np. pieczenie. Tutaj tego nie ma. Wydajność jest spora, a cena mimo że dość wysoka (w porównaniu z innymi produktami tego typu), to jednak w mojej ocenie WARTO kupić.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    winogronaidaktyle9
    10 kwietnia 2024 o 19:13
    5 / 5
    U mnie zajmuje 2 miejsce wśród płynów do higieny intymnej!
    U mnie ten płyn zajmuje 2 miejsce. Jest zaraz po płynie Provag. Wiem, że w płynach do higieny intymnej nie powinien absolutnie liczyć się zapach - ale tu wyjątek, jest delikatny i naprawdę bardzo przyjemy. Co jakiś czas wracam do tego płynu. Stosuję naprzemiennie z płynem Provag. Nie uczula, subtelnie pachnie, oczyszcza, odświeża. Kiedy go używam, nie narzekam na infekcje intymne. Nawilża i skóra po nim jest zadbana. Twierdzę, że nawet koi. Uwielbiam żurawinę w kosmetykach tego typu, więc to dodatkowy plus. No i ta szata graficzna... Cudeńko. Uwielbiam tą sarenkę. Ja kupuje na promocji zawsze 2 butelki w zapasie.
    Zalety:
    • Zapach,
    • Nawilżenie,
    • Ukojenie,
    • Odświeżenie,
    • Szata graficzna
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Hebe