Bielenda, Eco Nature, Nawilżające masło do ciała `Śliwka kakadu + jaśmin + mango`

W maśle znajdziesz 99% składników pochodzenia naturalnego, które gwarantują optymalny poziom nawilżenia Twojej skóry. Masło nawilży, zregeneruje i zmiękczy skórę. Zlikwiduje szorstkość i przesuszenie naskórka, da natychmiastowe uczucie ulgi i komfortu.

bogate
masło
normalna
w słoiku

A co to jest za wspaniały zapach

Używanie tego masełka jest niezwykle przyjemne po pierwsze ze względy na zapach ale także i na działanie ponieważ mimo że jest to masełko to szybko sie wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka i przyjemna w dotyku

Niepozorny,ale wspaniały kosmetyk

Masło Bielenda kupiłam krótko po sezonie letnim i uczciwie przyznaję przeleżało w szafce do grudnia. Nie wiedziałam jak pachnie,jaka ma konsystencję itd.

W sezonie zimowym stawiam na bardziej korzenne aromaty,oleje i właśnie masła. Przyznaję,że masło od Bielenda bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Moja skóra jest w dość dobrej kondycji,jedyne przesuszenia wynikają z częstej depilacji depilatorem,ale mogę powiedzieć,że moja skóra jest dość dobrze odżywiona i zależy mi na utrzymaniu tego stanu. Bardzo dużym atutem jest tutaj fajny skład i moim zdaniem obłędny zapach, który mnie osobiście mocno przypadł do gustu. Konsystencja jest zbita, gęsta, produkt jest bardzo wydajny. Faktycznie potrzebuje chwili aby się wchłonąć, natomiast efekt końcowy jest tego wart.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe atuty,spokojnie może konkurować ze znacznie droższymi kosmetykami do pielęgnacji typu Body Shop, Rituals. Jestem na tak:)

Obłędne

Kolejny świetny produkt Bielenda który trafił w moje ręce.
Używałam tego masła całe lato i jestem nim zachwycona. Kiedy tylko zbliżało się denko kupowałam następne i mam już zrobiony zapas na kilka miesięcy.
Po pierwsze pachnie obłędnie! Zapach cudownie otula i sprawił mi dużo radości podczas używania masełka.
Produkt wydajny, dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Skóra po użyciu masła jest długotrwale nawilżona, elastyczna i miła w dotyku.

Jedno z moich ulubionych masełek

Zalety:
- bardzo wydajne
- błyskawicznie się wchłania
- nie pozostawia tłustej warstwy
- łagodzi lekkie podrażnienia
- skóra jest nawilżona i miękka w dotyku
- nawilżenie utrzymuje się ponad 12h
- obłędnie pachnie
- radzi sobie nawet z suchą skóra kolan i łokci

Masło doskonale poradziło sobie z suchością wywołaną zmianami hormonalnymi po ciąży.

Bardzo dobry produkt

Masło świetnie nawilża, pozostawiając skórę ożywioną i gładką, efekt ten nie znika po kilku godzinach jak w przypadku niektórych kosmetyków. Do tego pięknie pachnie, ale nie jest to bardzo intensywny drażniący zapach. Produkt łatwo się rozprowadza, nie ma problemu z wpasowaniem go w skórę. Plus również za wygodne opakowanie, pozwalające na zużycie masła do końca.

Jedne z lepszych jakie miałam

Bardzo fajne masełko marki Bielenda. Miałam najpierw od Hebe kilka próbek, a potem zdecydowałam się kupić całe opakowanie. Produkt działa już od pierwszego użycia, a mianowicie łagodzi podrażnienia, nawilża, regeneruje, wygładza. Skład ma czysto naturalny i bogaty. Zawiera nie tylko wspomnianą ekstrakty ze śliwki kakadu, jaśminu oraz mango, ale też sok z Yaconu, olej babassu, olej sojowy, witaminy, probiotyki i oligosacharydy. Konsystencję ma masłową. Wydajność ma zwyczajną. Mi starczył na miesiąc, ale jego trzeba dużo zużyć, żeby nasmarować całe ciało. Zapach ma piękny. Opakowanie w jakim jest to moje ulubione. Można całość wyjąć z okrągłego pojemnika. Jak za tę cenę produkt jest mega. Polecam!

Uratowało moją skórę po lecie

Bielenda jak zwykle nie zawodzi. Masło do ciała z naturalnym składem i pięknym zapachem daje cudownie ukojenie i regenerację przesuszonej, potrzebującej regeneracji skóry po lecie
Moja skóra potrzebowala silnej regeneracji i nawilżenia i to otrzymałam.
Masło ma lekką ale treściwa konsystencję, rozprowadza się łatwo i szybko się wchłania dając uczucie natychmiastowego komfortu, nawilżenia i otula zapachem mango w którym można się zakochać.

Przy regularnym stosowaniu czułam że skóra jest zregenerowana, nawilżona a masełko tworzy warstwę okluzyjną.

Również widoczne jest gołym okiem że ciało jest wypielęgnowane i odżywione.

Stosowałam je obficie i bardzo dobrze radziło sobie z miejscami szorstkimi tzn kolana łokcie, pięty.
Nie jest może zbyt wydajne, jednak na pewno do niego wrócę. Plus za naturalne składniki i nieziemski zapach, który uprzyjemnia pielęgnację.

Cudowne

Od pierwszego użycia, do ostatniego posmarowania byłam bardzo zachwycona i zadowolona z używania tego masełka. Nawilżanie ciała, dzięki niemu było bardzo przyjemne i odprężające.

Produkt zachwycił mnie już wizualnie. Wygodny plastikowy słoik owinięty przyjemną dla oka szatą graficzną, która zdecydowanie zachęca mnie do kupna.
Później jest tylko lepiej, bo po otworzeniu produktu czuć cudowny owocowy zapach. Jeden z przyjemniejszych jakie wąchałam, jeśli chodzi o kosmetyki.
Masło ma aż 99% naturalnych składników, a wcale nie jest gorsze od chemicznych zamienników. Dobrze nawilża i odżywia skórę, nie podrażnia jej, a nawet lekko łagodzi już podrażnioną.
Konsystencja jest idealna i świetnie da się ją rozsmarować. Masło szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Jest dość wydajne.

Ja jestem jak najbardziej na tak i z pewnością wrócę do tego produktu!!!

Ulubiony

Trudno mi przejść obojętnie wobec kosmetyków naturalnych bądź ze składem najbliżej zbliżonym do naturalnego????. Tak samo było i w tym wypadku. Musiałam przetestować to masło....a raczej balsam, gdyż taką ma konsystencję po otwarciu. Produkt ma piękny, delikatny zapach, dobrze się rozprowadza po skórze, szybko wchłania i nie pozostawia po sobie tłustej powłoczki. Ciało, po zastosowaniu balsamu, jest przede wszystkim nawilżone. Przy dłuższym stosowaniu widać jak produkt nadaje skórze miękkości, gładkości i wspaniale je odżywia. Stosowałam również do spękanych piet i musze przyznać że poradził sobie fenomenalnie. Opakowanie wystarcza na kilka miesięcy. Cena przystępna, zwłaszcza na promocji ????

Nie masło, ale dobry balsam

Produkt kupiłam w poszukiwaniu produktu nawilżającego, który będzie miał bardziej dla mnie znośny zapach niż mleczko migdałowe tej firmy.

Nie jest to masło, konsystencją bardziej pasuje do balsamu. Stosuję jak mi się przypomni, ok. 3 razy w tygodniu i zauważyłam obiecane nawilżenie. Szybko się wchłania, nie jest zbyt lepkie. Całkiem wydajne jak na balsam.
Ma całkiem przyjemny słodki zapach owocowy (głównie mango i jaśmin), który zostaje trochę na skórze po wchłonięciu produktu.

Opakowanie jedynie przypomina puszkę, tak naprawdę jest plastikowe.

Przyjemne zaskoczenie :)

Zanim kupiłam masełko dostałam chyba z 10 próbek tego kosmetyku :), już po 3 kupiłam pełonwymiarowy produkt, a próbki zostawiłam na wyjazdy , tak więc zdjęcie przedstawia próbkę, ponieważ jestem na urlopie jak piszę tą recenzję.
Co mnie urzekło w tym kosmetku, że kupiłam go już po 3 próbkach , oto jego zalety kosmetyku :
* 99% składników pochodzenia naturalnego
* zapach- przyjemny, odświeżający a zarazem lekko słodki
* likwiduje suchość/lekką szorstkość w niektórych miejscach mojej już suchej skóry
* daje skórze odpowiedni poziom nawilżenia( nie wiem jak sprawdzi się w zimie - ale w tej porze roku też po niego sięgnę), moja skóra nie potrzebuje dokładania balsamu w ciągu dnia
* jest dość wydajny, dobrze się rozprowadza jak na masełko w nazwie -chociaż ja bym go przydzieliła do kategorii balsamu do ciała, ze względu na lżejszą konsystencje
* jest to nasza polska firma
* ma przyjemne dla oka opakownie
* niezbyt wysoką cenę.

Co do dostępności- nie pisze że jest łatwo dostępny bo stacjonarnie widziałam go w Hebe, a zakupiłam swój w innej drogerii- i z niej też dostałam próbki.

Czy sięgnę po niego jak skończę to opakownie, oczywiście że tak.

Lubię tą serię!

Eco Nature od Bielenda to moja ulubiona seria. Świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji, a to masło to mistrzostwo świata. Idealnie rozpieszcza moją skórę. Sprawia, że jest dogłębnie nawilżona i odżywiona. Jak dla mnie rewelacja. Zapach cudowny! Skład bardzo przyjemny, moja skóra dobrze na niego reaguje. Jestem zachwycona:)

Stosuję codziennie przed spaniem, moja skóra jest w o wiele piękniejszym stanie. No rewelacja!