KWC LogobyWIZAŻ logo
Bazy pod makijaż

Eveline Cosmetics Make-up Primer & Beauty Serum Unicorn Magic DropsBaza pod makijaż

4,4 na 580 opinii

Kupi ponownie: 64% osób
    thequre
    8 maja 2023 o 9:09
    5 / 5
    Warto polegać na opiniach Wizażanek, bo wiedzą co dobre!
    Będąc na zakupach w drogerii zobaczyłam, że w promocji jest baza, która ma tyle pozytywnych opinii na tym portalu, a ponieważ moje serum na dzień właśnie się skończyło, postanowiłam, że spróbuję, bo cena była bardzo atrakcyjna. Podoba mi się formuła połączenia serum i bazy pod makijaż, jestem zaskoczona bardzo pozytywnie, bo baza okazała się dla nie strzałem w 10! Mam cerę dojrzałą, mieszaną z tłusta strefą T, suchą i wrażliwą na pozostałej części. Codziennie wykonuję makijaż, który często lubił się wyświecać w drugiej połowie dnia. Od kiedy zaczęłam używać tej bazy zauważyłam, że strefa T przestała się świecić! Ponadto serum świetnie napina skórę, wygładza, rewelacyjnie się wchłania, ujednolica, nie zapycha i cudownie przygotowuje skórę pod makijaż. Ja na serum-bazę nakładam jeszcze krem, podkład Estee Lauder oraz matuję sypkim pudrem od Laury Mercier, makijaż trzyma się świetnie cały dzień i nie nanoszę żadnych poprawek. Oczywiście nie przesadzam z ilością tych produktów, bo jak wiadomo na cerze dojrzałej mniej-znaczy więcej ;) Produkt dla mnie ma jedynie jeden minusik, a mianowicie za opakowanie, ponieważ jest ono z białego, nieprzeźroczystego szkła, przez które nie widać ile produktu jeszcze zostało. Sam kosmetyk ma gęstą, różowo-perłową konsystencję, ale skóra nie świeci się pod wpływem tej perlistości. Zapach bardzo subtelny, ładny, szybko ulatniający się. Nie spodziewałam się, że to serum tak bardzo się u mnie sprawdzi.
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

40 osób uznało tą opinię za pomocną
    blondeinbeauty
    1 grudnia 2021 o 17:00
    5 / 5
    Nadaje cerze dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych oraz świetnie przedłuża trwałość makijażu.
    Jeszcze kilka miesięcy temu bazy pod makijaż stanowiły stały i nieodłączny element mojego codziennego make up'u, teraz zaś stosuję je od wielkiego dzwonu, na jakieś szczególne okazję bądź gdy minął już dłuższy czas od aplikacji pielęgnacji i potrzebuję dodatkowego odżywiania czy nawilżenia cery. Bardzo lubię, jak tego typu kosmetyki nie tylko dodają małego akcentu pielęgnacyjnego, ale przede wszystkim przedłużają trwałość naszego makijażu i sprawiają, że w ciągu dnia prezentuje się on po prostu lepiej niż bez jakiegokolwiek ,,wspomagacza". Propozycję od marki Eveline zakupiłam na promocji podczas jednych z zakupów w drogerii Natura. Polowałam na nią już przez pewien czas i z wielką chęcią wzięłam się za jej testowania. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że po opakowaniu i nazwie tego kosmetyku można wnioskować, że producent zainspirował się troszeczkę kultowym już produktem od wysokopółkowej marki Farsali o nazwie Unicorn Essence, która posiada podobne właściwości, jak te obiecywane nam przez Eveline w przypadku Unicorn Magic Drops. Baza ta zamknięta jest w opakowaniu o pojemności 30 ml. Buteleczka jest w kolorze różowo - białego gradientu. Umieszczono na niej takie informacje jak logo producenta, nazwa produktu i jego podstawowe właściwości. W rolę aplikatora wciela się tutaj pipetka. Moim zdaniem produkt ten prezentuje się naprawdę pięknie, uroczo, ale jednocześnie elegancko. Samo serum posiada piękny kolor mieniącego się różu w różnych odcieniach. Nie ma co ukrywać, że robi to wrażenie. Kosmetyk ma bardzo ładny, cukierkowy zapach, który nie jest duszący i nie podrażnia. Dodatkowo mamy tu do czynienia ze stosunkowo wodnistą konsystencją, która jest lekka i jak najbardziej sprawdza się przy produkcie, który aplikujemy bezpośrednio na pielęgnacje. Fajnie dodaje cerze nawilżenia i delikatnego odżywienia, dodatkowo wygładza ją pod palcem. Pozostawia delikatnie lepką warstwę, która jest świetna pod podkład. Dzięki temu lepiej przykleja się on do twarzy i dłużej na niej siedzi. Ta klejąca się powłoka nie utrudnia jednak precyzyjnego zaaplikowania makijażu, także o to nie ma się co martwić. Moim zdaniem kosmetyk ten jest godnym zamiennikiem mojego ukochanego Farsali. Polecam go serdecznie i gorącą każdemu typowi cery i wszystkim osobą, które chcą mieć zapewniony pięknie wyglądający i długotrwały makijaż.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Cena
    • Zapach
    • Opakowanie
    • Lekka konsystencja
    • Nawilża
    • Odżywia
    • Przedłuża trwałość makijażu
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Natura

36 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kat8Rina
    22 października 2020 o 20:21
    Jest moc!
    Od czasu kiedy to okrzyknięto Wibo Unicorn Tears zamienniem Farsali, w końcu powstał produkt, który w przeciwieństwie do wyżej wymienionego Wibo zasługuje na uznanie za zamiennik. Ba! A nawet bije oryginał na głowę i to nie tylko ze względu na cenę! Zacznijmy od tego, że jest to serum i primer w jednym! Ma pielęgnować cerę i przygotować ją na nałożenie makijażu. W przeciwieństwie do turkusowego Farsali nie jest to kosmetyk, który działa od aplikacji do oczyszczania twarzy, ale stopniowo ją UDOSKONALA! Dokładnie tak! Niweluje podrażnienia, zaczerwienienia, delikatnie spłyca zmarszki i ujędrnia. Jak dla mnie jest to dermokosmetyk! Polecam!
    Zalety:
    • + wygładza i pielęgnuje,
    • + niweluje niedoskonałości,
    • + ujędrnia i uelastycznia,
    • + obejmuje lat,
    • + z dnia na dzień skóra twarzy staje się alabastrowa.
    Wady:
    • A XP to wady, hmm?
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

21 osób uznało tą opinię za pomocną
    Manta21
    Wczoraj o 19:59
    2 / 5
    Bez większego szału
    W internecie aż wrze od pozytywnych opinii. Kupiłam, dałam kilka szans, ale nie spełnił moich oczekiwań. Skóra po tym produkcie prezentuje się dobrze. Ale trwałość makijażu jest przeciętna. Na dobrą sprawę mogłabym w ogóle nie używać tego produktu i trwałość byłaby taka sama. Plus za właściwości pielęgnacyjne
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Wronka_99
    25 kwietnia 2024 o 19:21
    Baza serum
    Jestem nią zachwycona . Baza , która nadaje lekkości skórze , nie obciąża , idealnie rozświetla i pielęgnuje cerę pod całodniowy makijaż. Po 10h noszenia makijażu , wygląda bardzo dobrze i świeżo. Nie zbiera się w załamaniach i nie „ciastkuje” Bardzo wydajna , wystarczy jedna kropla , by idealnie pokryć cerę .
    Zalety:
    • Lekkość produktu, całodniowe utrwalenie makijażu
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym