puroBIO cosmetics, BrowMade Brow Pomade (Pomada do brwi)

puroBIO cosmetics, BrowMade Brow Pomade (Pomada do brwi)

Pomada nadaje brwiom pożądany kształt i objętość, podkreślając głębię spojrzenia i nadając makijażowi profesjonalny, matowy efekt. Naturalne składniki, takie jak olej jojoba, nadają odpowiednią konsystencję, dzięki czemu umożliwiają precyzyjną i łatwą aplikację. Naturalne woski roślinne zwiększają przyczepność i trwałość produktu na skórze. Końcowy efekt można wzmacniać poprzez ilość nakładanego produktu. Testowana na zawartość niklu.

pomady do brwi
mineralne

Mój ideał do brwi!!!

Pomadę kupiłam w tym miesiącu,a już jest moim ideałem w kolorówce! Sklad moim zdaniem idealny i naturalny!Kolor każdy dla siebie dobierze-od najaśniejszego do najciemniejszego! Ja używam ciemnego ponieważ mam naturalnie ciemne włosy. Do nakładania pomady używam szczoteczki z poprzedniego kosmetyku do brwi z Neve Cosmetics która jest idealna w połączeniu z tą pomadą! Idealny duet!Kosmetyk wygląda mega naturalnie na moich brwiach i trzyma się cały dzień bez żadnych poprawek! Do tego wydajność jest mega-używam już prawie miesiąc i wygląda jak nie zaczęta !Zdecydowanie strzał w dziesiątkę i najlepszy zakup w moim życiu! Polecam!