CleanHands, Antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5 55% alkoholu (stara wersja)

Antybakteryjny żel do mycia rąk eliminuje bakterie bez użycia wody. Wzbogacony w wyciąg z aloesu i prowitaminę B5 zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rąk, pielęgnuje ją , odżywia i chroni.
Przebadany dermatologicznie.
Substancje czynne: etanol 485-505g/l, propan-2-ol 44-55g/l, triklosan 2,7g/l (nr pozwolenia: 5884/14).
Zastąpiony nową wersją, o większej zawartości alkoholu, pozbawioną triklosanu.

Rewelacja

Mam bzika na punkcie czystych rąk i cieszy mnie, że powstaje coraz więcej tego typu preparatów. Wyrzucanie śmieci, chwytanie się słupków w autobusie, korzystanie z publicznych toalet - w takich sytuacjach ten preparat jest niezastąpiony. Kupuję mydło o poj. 50 ml. Ma poręczne opakowanie, w sam raz do torebki i otwieranie "na klips". Największe wrażenie robią jednak jego właściwości. Ręcę są naprawdę czyste mimo braku użycia wody! Preparat zawiera sporo alkoholu, czuć więc niemal przez skórę ;), że zabija bakterie i inne świństwa. Mimo to nie wysusza jakoś straszliwie dłoni (to pewnie dzięki dobroczynnymu działaniu aloesu). PIĘKNIE PACHNIE. Rzadko wystawiam ocenę 5 gwiazdek, ale w tym wypadku nie mam wyjścia, bo ja nie mogę bez niego żyć! W Rossmannie opakowanie 50ml bywa w promocji po 3.99zł

Używam tego produktu od:///
Ilość zużytych opakowań:kilka

nieodłączna część torebki ;)

Plusy:
+ oczyszcza skórę, dezynfekuje ją,
+ nie klei się,
+ jest przezroczysty, dzięki czemu nie rozmazuje się, nie zostawia smug,
+ jest wydajny,
+ nie powoduje podrażnień, alergii,
+ bardzo atrakcyjna cena.

Minusy:
- zbyt intensywny zapach,
- konsystencja jest za mocno lejąca się - zawsze wylewa mi się z dłoni na podłogę (nawet przy wylaniu z tubki małej ilości),
- lepszy byłby korek na zatrzask, zakręcany powoduje problemy,
- odrobinkę wysusza dłonie, ale w porównaniu z innymi firmami baaardzo słabo (wystarczy odrobina kremu i po problemie ;)).

Plusy są tak imponujące, że pomimo minusów jest to póki co mój ulubiony produkt tego typu :)

POLECAM :)Używam tego produktu od: ok roku

Najlepszy skład!

Jestem niestety dość przewrażliwiona na punkcie czystych rąk ( :rolleyes: ), dlatego ten produkt to dla mnie istne wybawienie. Od chwili, kiedy dowiedziałam się o jego istnieniu w Rossmanie stał się niezbędnikiem w mojej torebce :ehem: Uważam, że ma najlepszy skład (pod względem właściwości antybakteryjnych) wśród innych tego typu produktów, ponieważ oprócz wysokostężonego etanolu zawiera też triclosan o działaniu bakteriobójczym, a także składniki pielęgnacyjne: prowitaminę B5 i wyciąg z aloesu wysoko w składzie (odpowiednio na 3 i 4 miejscu).

PLUSY:
+ dobry skład
+ niska cena
+ przyjemny, świeży zapach
+ nie lepi się (jak np. carex)
+ dość wydajny (mam najmniejszą tubkę 30 ml do torebki)
+ nie wysusza

Małym minusem jest to, że tubka jest zakręcana (lepsze byłoby zamknięcie z klapką), bo zanim zdążę zakręcić tubkę, to żel spływa mi z rąk :/ No i trwałość opakowania też nie jest najlepsza - przy otworze plastik zdążył już pęknąć :mad: Przy bardzo wysuszonych i podrażnionych dłoniach, może trochę szczypać (ale to zrozumiałe, bo żel bazuje na etanolu). Jednak daję 5* bo to dla mnie drobne niedogodności, a plusów jest znacznie więcej :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Bardzo dobry żel

Muszę przyznać ,że jest to bardzo dobry żel do rąk, od razu daje uczucie świeżych,umytych rąk ,nie klei się( co powodował u mnie inny żel z apteki),nie śmierdzi alkoholem ,ale ma bardzo przyjemny zapach ,muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam na niego w Rossmanie,zdecydowanie to mój KWC i jeszcze przystępna cena.Naprawdę polecam ,zwłaszcza osobom w podróży ,czy pracy (ja codziennie go uzywam)i w ogóle dla odswieżenia rąk.

Używam tego produktu od:kilku dni

Too jest to ! Boski

od razu do rzeczy :
+niska cena 2,90zł
+ładny zapach ogórkowy
+nie klei się
+ szybko się rozprowadza
+wszędzie się mieści
+idealny do szkoły do tramwaju w podróż nigdzie bez niego nie wychodzę ;)
+wydajny duża pojemność jak na takie żele ( mam ten najmniejszy ) ;)
MÓJ ULUBIONY !!!!!!!!!!!!!!!!!
usuwa dużo bakteri !!!

Używam tego produktu od:nie dawna

Mój wybawiciel ! :)

Od bardzo dawna mam bzika na punkcie czystych i zadbanych rąk :) A o tego typu produktach dowiedziałam się stosunkowo całkiem niedawno, gdy oglądałam reklamę żelu Carex w TV. A więc przy zakupach w Rossmanie szukałam tego płynu , lecz za maluteńkie opakowanie które wydawało się być na 3 razy cena była zbyt wysoka. I wtedy to pani z obsługi pokazała mi tańszy odpowiednik tamtego i do tego w różnych wariantach ilościowych. Wybrałam ten 50ml., aby był do torebki :) I zakochałam się od pierwszego użycia ! :)

+ wydajny - wystarcza naprawdę niewielka ilość
+ zmywa wszyściutko - nawet ślady, które zwykłe mydło usuwało bardzo topornie.
+ nie wysusza i nie podrażnia ! - a muszę dodać, że mam niestety problemy ze skórą rąk,ponieważ mam uczulenie na kranową wodę i gdy nie użyję od razu oliwki do rąk to łuszczy mi się i wygląda jak u 80latki..
+ lekko nawilża - skóra jest po nim delikatna :) chociaż ja i tak jestem zmuszona używać kremów do rąk zawsze i wszędzie..:)

Podsumowując - dla mnie ten żel okazał się wybawieniem !
I jestem skłonna nawet powiedzieć, że jest o niebo lepszy od tych wszystkich mydeł do rąk,które nie dość, że nie do końca oczyszczały to jeszcze podrażniały i wysuszały mi skórę - ze względu na konieczność spłukania je wodą która dla moich rączek jest katorgą..A naprawdę próbowałam już ogromnych ilości mydeł - i tych w płynie i w kostce.
Na pewno będę kupować ten produktu stale + dokupię jeszcze ten żel w dużym opakowaniu z pompką, który będzie zastępować mydło w domu :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Mam to malestwo;)

Spełnia wszystkie swoje zadania: myje, nie wysusza, pięknie pachnie! (ach uwiebiam ten zapach!). Ma małe, poręczne opakowanie. Jest wygodny w użyciu, tani, wydajny. Szybciutko wysycha na rączkach. Same zalety. polecam. (dostępny w Rossmanie)

Używam tego produktu od:4 miesiące

Ja również mam małą obsesję na punkcie higieny rąk dlatego szukałam produktu do którego nie potrzeba wody bo również nie zawsze jest na to czas/miejsce. Kupiłam ten żel i bardzo go polecam, w zapachu taki sobie ale działanie oceniam na duży plus, poza tym nie wysusza dłoni i szybko się wchłania.
Daję 4 gwiazdki bo to pierwszy tego rodzaju produkt w moim posiadaniu i nie mogę z niczym porównać.

Bardzo dobry produkt!POLECAM:)

Bardzo dobry produkt,bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem dłoni,nie wysusza ich i bardzo przyjemnie pachnie:) Bardzo dobrze sie wchłania,jest ok;) Małe opakowanie bez problemu miesci sie w damskiej torebce. Mam go zawsze pod reka:)Poreczne opakowanie.Niska cena:)
POLECAM!
Ja na 100% kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Rewelacja

Mam obsesję na punkcie czystych rąk, a mój tryb życia nie zawsze pozwala mi na sprostanie moim wymaganiom. To cudo doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody. Często jeżdżę na wyprawy rowerowe pod namiot. Małe opakowanie mam zawsze w torbie.
Ciężko stwierdzić, czy działa lepiej niż inne tego typu produkty, np.z oferty Oriflame, czy lepiej odkaża.
Testowałam oba, wykrywalna różnica dla mnie jest jedynie w zapachu. Oba do zniesienia (alkoholowa woń na początku, ale szybko się ulatnia).
Czasem gdy zdaży mi się użyć za dużo kremu do rąk, używam tego płynu :)
Bardzo wydajne w porównaniu do ceny.

zawsze w torebce

Fajny produkt, sprzydaję się podczas przemieszczania się komunikacją miejską.
DObrze oczyszcza ręcę. Nie wysusza ich. Zostawia ładny świeży zapach. Ale jednoczesnie smak;/ który nie jest już taki fajny. Spełnia swoje zadanie, oczyszcza, daje uczucie świeżości, dobrze się wchłania i fajnie dozuje. nie trzeba go wycierać, spłukiwać.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań:koniec opakowania 250ml

Spełnia swoje zadanie

Nie wierzyłam, że można umyć ręce bez wody, a jednak! Wystarczy odrobina, aby umyć ręce. Po zastosowaniu dłonie są odświeżone, czyste, przyjemne. Żel wchłania się natychmiast, nie trzeba po nim wycierać rąk. Dobrze spełnia swoje zadanie. Dla mnie ma jednak minus: kiedy dotknie się dłonią do ust (chociażby przy przewracaniu kartek), w ustach zostaje niemiły, gorzki, denaturowaty smak.