Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Bogata emulsja nawilżająca z wykorzystaniem ECO - certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej.
Problem: wrażliwość naczyń włosowatych skóry na czynniki zewnętrzne - atmosferyczne - wiatr, słońce, wahania temperatur, klimatyzacja, dym papierosowy oraz wewnętrzne - nadczynność mikrokrążenia, stres.
Wskazania: skóra wrażliwa, nadreaktywna, dla osób skłonnych do zaczerwieniania się, z tendencją do rumienia, dla kobiet w okresie menopauzy - uderzenia ciepła
Efekty:
- redukcja rumienia i szybki efekt kojący,
- unormowanie mikrokrążenia skórnego,
- wzmocniona odporność na czynniki zewnętrzne.
Preparat hypoalergiczny
Dostępny wyłącznie w aptekach.

Zawiodłam się..

Myślałam, ze to będzie antidotum na moją suchą, wrażliwą naczynkową cerę. Czytałam opinie, tyle osób było zachwyconych..Myślę - w końcu coś dla mnie !
Długo szukałam tego kremu, w końcu znalazłam. Po pierwszej aplikacji miałam mieszane uczucia. Kolejne już mnie tylko upewaniły..
*nie wydajny
*słabo nawilża, jest taki hm..suchy
*na naczynka w żaden sposób nie działa ! ;/ nie widziałam różnicy między nim a zwykłym kremem nawilżającym..
*ciężko go dostać
*słabe opakowanie, zakrątka wiecznie gdzieś uciekała..
Szkoda, że produkt apteczny specjalny do cery naczynkowej jest taki beznadziejny..Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

na mnie bez efektów

spodziawałam sie czegoś więcej...

używam już od paru miesięcy a nie widzę poprawy na mojej naczynkowej skórze

+ wydajny
+ przystępna cena

Nie polecam dla osób z bardzo widocznymi teleangiektazjami

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe-50 ml

Bardzo dobry!

Do tej pory jest to najlepszy krem do cery naczynkowej jaki używałam!

Zalety:
+ bezzapachowy
+ nie podrażnia wrażliwej cery!
+ widocznie wycisza zaczerwienienie
+ filtr 10, mógłby być wyższy

Wady:
- brak

Nadal poszukuje tego jedynego cuda w tej kategorii.

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3 opakowania

Brak efektu :(

Nie mam dużych problemów z naczynkami, ale niestety moja twarz jest ciągle zaczerwieniona. Z związku z tym postanowiłam zaopatrzyć się w ten krem. Mam duże zaufanie do produktów Ziaji, ponieważ nie uczulają mnie i do tego są skuteczne. Jednak na tym kremie się zawiodłam :( Ani trochę nie zmniejszył rumienia, nadal moja twarz jest zaczerwieniona, a efekt ukojenia jest niewielki. Jedyny plus jaki zauważyłam to, że moje 3 nieszczęsne naczynka przy oku trochę się, wzmocniły. Jednak kremu nie kupie ponownie, ponieważ wole znaleźć coś lepszego.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Porządny

To mój ostatni krem z serii ziaja med dla cery naczynkowej, ostatni który wypróbowałam .

Utrzymuje efekt mocnych naczynek (uzyskany przez ziaję med na noc), ma nawet filtr 10 ( niby niewiele ale zawsze coś), nawilża.

Niestety zostawia na buzi tłusty filtr, który się nie wchłania. Ponieważ jest zima i używam matującego podkładu i pudru, to mi nie przeszkadza, ale nie wyobrażam sobie stosowanie go wiosną czy latem, chyba, że na noc.
Pod makijażem sprawdza się dobrze, nie roluje się.

Zużyję go do końca i byc może do niego wrócę, ale o wiele lepiej u mnie sprawdza się ziaja med na noc (mimo, że jest przeznaczony na noc, to nie zostawia tak tłustego filtru!)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

tłuste cudo :)

Zmęczona poszukiwaniami kolejnego specyfiku do cery naczynkowej skusiłam się na ziaje med. Tłusty specyfik tylko i wyłącznie do uzytku na noc zadziałał małe cuda. Nie czerwienie się już tak mocno jak przed kuracją. Nie oznacza to, iż krem całkowicie pozwolił pozbyć mi się mojego kompleksu ;) Większe cuda zdziałały tu minerały MEOW :) buźka jest bardzo dobrze natłuszczona, nie czułam zbyt dużej miekkości, w porównaniu z obecnym kremem ziaja med naczynkowa na dzień, który stosuje od 2 dni. Całkiem inna konsystencja , coś jak ruboril (ale o nim po zakonczeniu kuracji).
Ogólnie polecam tłuścioszka ;)

Używam tego produktu od: 01-08-2011.
Ilość zużytych opakowań: 50ml

bardzo pomocny

Krem działa!! Zadziałał na mnie i na moją mamę(która chorowała na trądzik różowaty- słabe naczynka).
Niestety, fatalnie się wchłania/zostawia tłustą warstwę, więc stosuje go na noc.

za działanie dalabym mu 6+, bo czerwieniłam się przy byle okazji, nawet jak pobyłam w chwilę w zadymionym pomieszczeniu, a teraz, nawet w trakcie 2 miesięcznej przerwy w stosowaniu efekt nadal się utryzmuje, choć powoli czuje,ze musze do niego wrócić.
plusy:
-uspokaja skórę
- nawilża
- składniki
- cena & rodzimy produkt

minusy:
- nie nadaje sie na dzień(dla mojej cery mieszanej)
- może zapychac

Ilość zużytych opakowań: dwa

świetny na noc

Krem ten towarzyszy mi od około roku. Zaczęłam go używać podczas usuwania naczynek IPL na policzkach. Krem idealnie wyciszał naczynka sprawiając że rano budziłam się z jasną lekko zaróżowioną cerą. Po dłuższym czasie stosowania codziennie na noc zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie moich naczynek których nie do końca zdążyłam usunąć laserem przed latem. Cera widocznie jest ukojona już nie czerwienię się z byle powodu naczynka są wyciszone i jakby mniej widoczne. Nadaje się również pod makijaż, w sytuacji gdy brakło mi kremu na dzień idealnie się sprawdził.
Kolejnym plusem jest niska cena.
Krem jest bardzo wydajny.
Polecam go wszystkim osobom z cerą naczyniową.

Jego minusy to słabe nawilżenie jednak na opakowaniu nie pisze że posiada takie właściwości.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

może komuś pomoże...?

Stosuję krem ok. miesiąca. Krem z lekka "wycisza" rumień (tak jak zapewnie producent), skóra jest minimalnie chroniona dzięki SPF 10 (dla mnie to o wiele za mało, tym bardziej w letniej porze). Niestety największy minus kremu - słabe nawilżenie i natłuszczenie skóry (na noc w związku z tym używam innych kremów). Jedyne co mnie przekonuje to brak świecenia skóry po nałożeniu kremu, dlatego stosuję go tylko na dzień.
Wg mnie jest wydajny (ale podkreślam - używam go tylko na dzień).

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełna tubeczka

Kiepski

Mam problem z czerwonymi policzkami, które płoną pod wpływem temperatury, stresu, alkoholu i wielu innych czynników :) Niestety ten krem nie działa. Używałam go na noc i na dzień przez ponad miesiąc i jedynym efektem jaki zauważyłam to, że rumieniec jak już się pojawi to szybciej znika. Poza tym nie zauważyłam żadnego działania tego kremu. Na dzień jest za tłusty, skóra po nałożeniu dosyć mocno się świeci, a na noc wydaje mi się za mało treściwy. Nie zauważyłam efektu kojącego ani wybielającego. Nawet z nawilżaniem słabo sobie radzi, a ja nie mam suchej skóry.
Mimo dużej sympatii do firmy Ziaja ten krem to niewypał.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Może byc...

Przy skrajnych temperaturach, bądź większym wysiłku mam tendencję do rumienienia się, dlatego postanowiłam wypróbować ten kremik. Firma dobra, sprawdzona, a i seria apteczna obiecuje lepsze rezultaty. Stosowałam ten krem zimą dość regularnie, rano i wieczorem, niestety, jakichś spektakularnych efektów nie zauważyłam. Owszem, rumień jakby nieco zmalał, ale i tak jeszcze daleko temu do efektu jakiego oczekiwałam. Co prawda, zużyłam tylko jedno opakowanie, więc cudów też nie można oczekiwać, mimo wszystko jednak po bardzo pochlebnych opiniach na temat tego kosmetyku spodziewałam się czegoś lepszego. Na plus jest za to konsystencja kosmetyku - jak na krem do cery naczynkowej jest dosyć lekki, nie ma kitowatej konsystencji, z którą po zaschnięciu nie wiadomo co zrobić. Wręcz przeciwnie, krem jest lekko tłusty, nieco nawilża i natłuszcza skórę.
Myślę, że pomimo lekkiego rozczarowania wrócę jeszcze do tej serii i poużywam ją nieco dłużej - może wówczas osiągnę upragniony rezultat.

Używam tego produktu od: Od 4-5 m-cy

warto

krem wydajny bardzo fajny używałam dużo kremów z serii ziaja med i ten dobrze wspominam rzeczywiście redukuję rumień ale nie do samego końca,tak jak sobie to wyobrażałam troszkę natłuszcza
pół gwiazdki za opakowanie

Używam tego produktu od: 2miesięcy