Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Bogata emulsja nawilżająca z wykorzystaniem ECO - certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej.
Problem: wrażliwość naczyń włosowatych skóry na czynniki zewnętrzne - atmosferyczne - wiatr, słońce, wahania temperatur, klimatyzacja, dym papierosowy oraz wewnętrzne - nadczynność mikrokrążenia, stres.
Wskazania: skóra wrażliwa, nadreaktywna, dla osób skłonnych do zaczerwieniania się, z tendencją do rumienia, dla kobiet w okresie menopauzy - uderzenia ciepła
Efekty:
- redukcja rumienia i szybki efekt kojący,
- unormowanie mikrokrążenia skórnego,
- wzmocniona odporność na czynniki zewnętrzne.
Preparat hypoalergiczny
Dostępny wyłącznie w aptekach.

Świetny

Nie mam specjalnie wrażliwej cery - nie szczypie, nie piecze, nie łuszczy się. Jest ,niestety, skłonna do rumienia, który zwykle mi nie przeszkadza, ale zimą jak są mrozy moja zwykle lekko zarumieniona buzia robi się problematyczna. Z tego powodu kupiłam ten krem, który zaspokoił moje oczekiwania w 100%. Rzeczywiście redukuje rumień.

Bardzo podoba mi się jego konsystencja jest idealna na zimę - lekko natłuszcza i nawilża skórę, świetnie się wchłania. Jest dobry pod makijaż, nie kłóci się z podkładem. Na lato do mojej buzi byłby pewnie za ciężki, jednak na tę porę jest dobry. Dodatkowo, na niego nakładam inny krem ochronny i moje policzki zimą, nie piekły, nie były mocno czerwone, nawet najgorsze mrozy. Z czasem zauważyłam, że rumień jest rzeczywiście zredukowany do minimum. Poza tym krem jest wydajny (używam go już 3 miesiąc) i tani jak barszcz. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Dobry

Bardzo polubiłam ten krem.
Mam nadwrażliwą cerę naczynkową. Twarz, która piecze codziennie rano i wieczorem.
Krem Ziajki cudownie koi moją skórę.
Jest trochę tłustawy, ale ładnie się wchłania.
Co do właściwości wyciszających rumień....cóż czerwienię się nadal tak samo jak wcześniej...żadnych zmian nie zauważam.
Kończę pierwszą tubkę i kupię go na pewno.
Cena zachęcająca, nie szkodzi i koi jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Genialny

To drugi krem o takim działaniu którego używam. Pierwszymi były na noc i na dzien z serii PhytoAktiv, które wogóle nie działały. Ten natomiast jest bardzo dobry! Zauważyłam, że zmniejszyła sie widoczność teleangiektazjiz czego jestem bardzo zadowolona.
Plusy:
-oczywiście tani
-można stosować na dzien i na noc
-fajne opakowanie nie trzeba grzebac palcami w pojemniczku co wprowadza do kremu bakterie
-zmniejsza widoczność teleangiektazji
-nadaje sie pod makijaż
Minusy:
-wolno sie wchłania

OK.

Plusy:
+łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia,
+dobrze nawilża,

Minusy:
-zbyt tłusty pod makijaż,
-zapycha pory.

Krem trochę za ciężki dla cery tłustej. Stosowany codziennie rano i wieczorem zapchał mi pory. Naczynka stały się mniej widoczne, skóra jest wyciszona. Sądzę, że krem ten jest bardziej odpowiedni dla skóry suchej, bez rozszerzonych porów. Dla siebie poszukam jednak czegoś lżejszego.

idealny na noc

Niedawno wypróbowałam krem ziaji redukujący podrażnienie (też dla cery naczynkowej). Okazał się fantastyczny. Postanowaiłam wypróbować inne produkty tej serii.
Krem wyciszający stosowałam tylko na noc, na dzień wydawał mi się zbyt ciężki, zwłasza pod makijaż. Jest bardzo wydajny, ładnie nawilża. Zapach ledwo wyczuwalny. Jest tak, jak zapewnia producent: szybki efekt kojący, naczynka nie wariowały jak szalone pod byle pretekstem.
Nadal pozostane wierna tej marce.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo dobry!

Kolejny krem z serii Ziaja Med godny polecenia. Ja wypróbowałam już wszystkich kremów z serii, ten jest kolejnym udanym i spełnia obietnice :-)

Skóra po zastosowaniu kremu szybko staje się ukojona, zaczerwienia znikają. Krem fajnie nawilża i natłuszcza skórę.
Ja czasem stosuję grubszą warstwę jako maseczkę :-)

za tą cenę - super!

Recenzję piszę w imieniu swoim i mamy jako, że obie ten krem testujemy. Moja mama bardzo narzeka na wiecznie czerwone policzki. Zresztą ja również. Przetestowałyśmy masę kremów od tańszych po te drogie. Ale ziaja spisała się najlepiej. Łagodzi podrażnienia, policzki mniej się czerwienią i zanikło mi pęknięte naczynko. Skóra jest wyciszona. Buzia jest gładka. Krem nie jest za tłusty i dość dobrze nawilża. Jestem nim oczarowana i przymierzam się do kupna pozostałych produktów z serii.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Trwale łagodzi...

Jest to najbardziej tłusty i odżywczy krem z serii Ziaja Med na naczynka, ja z tego względu stosuję go 2 razy w tygodniu na noc jako maseczkę łagodzącą.

Ma niesamowite działanie na moją skórę ponieważ po zastosowaniu przez 2-3 dni jest ona wyraźnie odporna na wszelkie czynniki podrażniające. Od kiedy go stosuje praktycznie nic mnie nie podrażnia - ani toniki kwasowe, ani peelingi mechaniczne ani wiatr, krem po prostu znosi na jakis czas reaktywność mojej skóry. Koi też podrażnioną skórę szyi i dekoltu np. po proszku do prania.

Uważam, że jest świetny przy jakiejkolwiek podrażnieniach, nie daję maksimum ponieważ jest za ciężki dla mojej skóry do codziennego stosowania.

Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie