AA, Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, Nawilżający krem po oczy

AA, Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, Nawilżający krem po oczy

Marka

Profesjonalny program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej AA Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, oparty na hipoalergicznych składnikach pochodzenia naturalnego, dobranych do potrzeb skóry wrażliwej, zapewni Twojej cerze regenerację, ukojenie i optymalną dawkę nawilżenia.

AGE CONTROL BIO COMPLEX - Działanie składników aktywnych:
- Regeneracja i wygładzenie - olejki arganowy i z amarantusa uelastyczniają skórę i działają przeciwzmarszczkowo, zapewniając jedwabistą gładkość.
- Elastyczność i odżywienie - masło shea i bisabolol dogłębnie regenerują i przywracają skórze komfort i ukojenie.
- Doskonałe nawilżenie - betaina utrzymuje odpowiednie nawodnienie skóry i nadaje miękkość.

Produkt przebadany kliniczne u alergików pod nadzorem lekarza dermatologa i alergologa. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla skóry. Nietestowany na zwierzętach. Wegańska formuła potwierdzona certyfikatem VIVA.

kremy pod oczy
regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubce

Polecam kosmetyk

Do kolejnego kremu pod oczy podeszłam sceptycznie ale produkt pozytywnie mnie zaskoczył. Doskonale się rozprowadza I wvhłania. Skóra jest elastyczniejsza I aksamitna. Nie ściąga i nie wysusza co niestety zdarza się innym produktom. Polecam

Dobry ale bez rewelacji

krem jest delikatny, ma bardzo lekką konsystencję, zdecydowanie lejącą się, a nie żelową - jeśli nabrałam go za dużo, to spływał mi do oczu.
Delikatnie nawilża, nie daje tak fajnego efektu odżywionej skóry wokół oczu, jak jego bardziej bogaty odpowiednik.

nawilżenie i zmniejszenie zmarszczek

Nie miałam pojęcia, że krem na cera wrażliwa może być tak skuteczny! Krem AA Przeciw Zmarszczkom to naprawdę rewelacyjny produkt, który pozwala mi utrzymać moją skórę nawilżoną i piękną, bez podrażnień.

Krem łatwo się rozprowadza, a jego zapach jest delikatny i przyjemny. Po zastosowaniu, natychmiast odczuwam, że moja skóra staje się bardziej miękka i elastyczna. Po kilku tygodniach regularnego stosowania, zauważyłam, że zmarszczki wokół moich oczu stały się mniej widoczne, a moja skóra wygląda bardziej promiennie.

Co najważniejsze, krem nie powoduje żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych, co jest dla mnie ogromnym plusem. Polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją skórę wrażliwą i jednocześnie zapobiec powstawaniu zmarszczek. Dzięki kremowi AA Przeciw Zmarszczkom moja skóra wygląda młodziej i promiennie!

AA! Podrażnia!!!

Kupiłam ten krem jako codzienny, niedrogi nawilżacz. I wydawało mi się, że będzie nieźle - ma dość bogatą konsystencję (to nie kolejny leciutki żel, którego trzeba nałożyć 3 warstwy), jest bezzapachowy, nieźle nawilża. Ale.. podrażnia. Tuż po nałożeniu skóra zaczyna piec, mrowić, czuję jakby setki malutkich igiełek. To ostatnie czego się spodziewałam po kremie AA dla alergików. Jestem tym bardziej zaskoczona, że mam skórę nosorożca, żadnych alergii, skłonności do podrażnień, ba! po odstawieniu AA nakładam pod oczy 0,5% retinolu i nawet to mnie nie rusza. Nie wprowadzałam w tym okresie żadnych innych nowych kosmetyków, krem kupiłam w superpharmie, był świeży, zrobiłam przerwę, żeby upewnić się, czy nie zadziałał jakiś inny czynnik, ale po powrocie do tego kremu znów było to samo.

Dobrze nawilża

Lubię się z tym kremem. Krem jest wydajny,bardzo dobrze nawilża. Nie uczula,super się sprawdza szczególnie pod oczami. Nawilża ,wygładza i nadaje jej blasku. Jestem zadowolona z tego kremu.

Bez przesady

Czytalam sporo pochlebnych opinii o tym kremie, niestety sprawdzil mi sie on bardzo średnio. Owszem nawilża, ale jest malo wydajny, i średnio sprawdza sie pod podklad czy puder. Możliwe ze wynika to z mojej suchej skóry, ale zdecydowanie nie jest to produkt dla mnie.

Całkiem ok

Krem pod oczy jest bez zapachu o dość treściwej konsystencji. Krem dobrze się rozprowadza, nie zauważyłam by podrażniała okolicę oczu. Krem chwilę się wchłania więc makijaż lepiej nakład po chwili odczekania i nic się nie dzieje wtedy. Skóra pod oczami po regularnym stosowaniu zdecydowanie jest bardziej zregenerowana, zmniejszone cienie oraz bardziej wygladzona. Produkt wydajny.

Dobre działanie

Krem dostajemy w bardzo ładnym opakowaniu i tubce. Podoba mi się ta delikatna kolorystyka i minimalizm. Tubka plastikowa, dość duża jak na taki produkt, bo 20 ml.

Krem jest bez zapachu, biały i dość gęsty. Posiada 98% składników pochodzenia naturalnego. Kupiłam go na wyprzedaży w Rossmanie za 4,99 zł, normalnie kosztuje kilkanaście.

Wystarczy bardzo mała ilość, by nałożyć go pod oczy. Faktycznie działa bardzo szybko, po chwili zmarszczki stają się widocznie wygladzone a oczy wyglądają na bardziej wypoczęte. Jestem zadowolona z efektów. Niestety produkt trochę bieli skórę, trzeba chwilę poczekać, żeby cały się wchłonął. Czasem trochę szczypie, ale może mam podrażnione oczy od tarcia i innych przykrych rzeczy w ostatnim czasie.

Niezły kremik

Kosmetyki marki AA stosuje już od dawna, gdyż mam alergie i należą do grupy preparatów, które mnie nie uczulają.
Krem pod oczy bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Jednak gdy stosuje się po nim podkład lub puder to bardzo się roluje, dlatego stosuje go przed snem.
Kremik przynosi też ulgę zmęczonej skórze.

Całkiem przyjemny

Dobry produkt w rozsądnej cenie. Dobrze sprawdza się pod korektorem, nawilża. Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Ale może wynikać to z tego, że zbyt krótko go używam.

AA nawilżający krem pod oczy

Dla mnie to istny koszmar.
Nigdy nie miałam aż tak rolującego się nie wchłaniającego kremu pod oczy.
To czy krem nawilża to kwestia dyskusyjna ponieważ 30min od nałożenia robiąc makijaż cały mi się zroluje i to na całą twarz. Przy nakładaniu jest wszędzie tylko nie pod oczami. Mały koszmar.

Dobry krem pod oczy

Krem przede wszystkim doskonale nawilża i napina skórę wokół oczu. W dotyku jest wyraźnie napięta, nawilżona i wygładzona. Ogółem krem zaskoczył mnie na plus i pewnie do niego wrócę.