Nam Professional by Wibo, Smart Flawless Primer (Baza pod makijaż)

Nam Professional by Wibo, Smart Flawless Primer (Baza pod makijaż)

Baza pod makijaż przdłużająca jergo trwałość. Superlekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania, pozostawiając skórę gładką i idealnie przygotowaną na aplikację podkładu. Formuła wzbogacona o kompleks bestFILTERneeded TM dający efekt blur oraz wygładzające naturalne emolienty i wit. E. W połączeniu z podkładem Smart Flawless Foundation zapewnia perfekcyjne, aksamitne wykończenie. Odpowiednia do każdego rodzaju cery.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

Dobra baza

Baza pod makijaż okazała się być bardzo dobrym produktem. Przy nakładaniu nie roluje się, jest delikatna ale ma lepkie właściwości co jest idealne przy formule bazy.
Wygładza i rozświetla skórę. Makijaż na tej bazie trzyma się rewelacyjnie, więc baza zdecydowanie przedłuża trwałość. Podkład nie ściera się z niej i nie ślizga po niej.
Sprawia, że makijaż wygląda na lekki nie sztuczny i nie ma efektu maski.
Jest bardzo wydajna i łatwo się nakłada.
Opakowanie niezwykle estetyczne.

Może być

Czytając bardzo dobre opinie na temat bazy pod makijaż od Nam postanowiłam ją kupić, na szczęście akurat była promocja. :)

Nie wiem może ze względu na to, że nie używałam do tej bazy podkładu od Nam ale niestety w ogóle trwałość makijażu nie różniła się niczym od tego gdy nie używałam żadnej bazy.

Sama konsystencja jest bardzo fajna, szybko się wchłania. Jest ona lekko lepka ale nie przeszkadza to zbyt bardzo... pewnie fajnie się sprawdzi przy nakładaniu właśnie podkładu.

Dodatkowo moja cera jest tłusta w strefie T, a niestety przy tej bazie nawet policzki zaczęły mi się świecić. :( Albo problem jest po stronie bazy albo może po stronie złego podkładu lub wyświecania się mojej twarzy.

Moje wiosenne odkrycie!<3

Wow ta baza pod makijaż to mój strzał w dziesiątkę! Kupiłam tą bazę przypadkowo, przyznaje się moją uwagę przykuło opakowanie jego elegancki wygląd , higienicznosc i poręczność. Po pierwszej aplikacji tej bazy byłam pod ogromnym wrażeniem jej delikatnej formuły i sposobie rozprowadzania się:) zauważyłam , że baza NAM nie tylko przedłuża trwałość mojego makijażu a także ukrywa moje drobne zaczerwienienia cery! Jest to mój pierwszy produkt tej marki, na pewno sięgnę po więcej kosmetyków z tej linii. Polecam !:)

Jest całkiem ok

Recenzja jest trochę na gorąco, bo dziś użyłam go po raz pierwszy. Generalnie baza jak i podkład tej marki, przypominają mi bardzo te same produkty od Fenty Beauty, mam tu na myśli opakowania: szklane, matowe, minimalistyczne, w odcieniach nude... No, wracam do bazy. Jest całkiem dobra, dosyć ciężko się ją rozprowadza, ale nie czuć na twarzy żadnego obciążenia, super się wchłania. Zostawia trochę lepką warstwę na skórze, ale to może być spoko opcja, aby podkład po nałożeniu lepiej się trzymał skóry. Po wyciśnięciu ma taki beżowy kolorek, ale po rozprowadzeniu na skórze nic a nic nie widać. Wystarczy jedna pompka aby rozprowadzić bazę na całej twarzy, wiec jest dosyć wydajny. Bardzo podobają mi się produkty tej naszej polskiej marki, muszę jeszcze zapolować na podkład (przez przypadek go nie kupiłam, choć miałam go w koszyku)