Pharmaceris, N, Puri-Capeeling (Delikatny peeling enzymatyczny do twarzy)

Pharmaceris, N, Puri-Capeeling (Delikatny peeling enzymatyczny do twarzy)

Przeznaczony do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami. Dzięki zawartości naturalnego enzymu keratynolitycznego delikatnie usuwa zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka bez konieczności tarcia . Rutyna uszczelnia i wzmacnia ścianki naczyń włosowatych dzięki czemu zapobiega powstawaniu "pajączków". Efekt: Gładka i miękka w dotyku skóra.

na plus

Peeling uzywam od kilku miesiecy i:

1. delikatnie oczyszcza skore
2. nawilza
3. delikatnie rozjasnia widoczne naczynka
4. koi zaczerwienienia i podraznienia
5. ujednolica kolor cery
6. ma przyjemny zapach
7. raczej nie zatyka porow
8. bardzo wydajny

Mysle, ze to kosmetyk ktory z czystym sumieniem moge polecic bo nawet jesli komus nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi bo jest bardzo delikatny :)
Ja uzywam go dwa razy w tygodniu i widze efekty .

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

naprawdę działa!

Dostałam ten peeling w prezencie. Nie do końca wierzyłam, że będzie działał. Moje poprzednie doświadczenia z peelingiem enzymatyczny z Ziaji nie były najlepsze.
Ale ten pozytywnie mnie zaskoczył
Mam cerę naczynkową, z widocznymi zaskórnikami-szczególnie na nosie.
Nie wiem czy zapobiega powstawaniu pajączków, ale po zastosowaniu zaskórniki są zdecydowanie mniej widoczne,pory zwężone a skóra nie jest podrażniona.
Ma przyjemny zapach i konsystencję (nie jest za rzadki)
Jeśli ktoś szuka peelingu enzymatycznego to polecam!

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

lubię

To mój pierwszy peeling enzymatyczny, który udało mi się polubić a kilka ich już było. Bardzo ładnie wygładza moją cerę, uspokaja, lekko matuje, czyści pory - buźka wygląda idealnie. Jak go użyłam pierwszy raz, to się nie mogłam nadziwić, że enzymatyczne mazidło może dać taki efekt. Do tego wydajny, o znośnym zapachu, w wygonej tubce z której łatwo go wycisnąć. Niestety nie zauważyłam zmiany in plus w uspokojeniu mojego rozwalonego naczynka więc następnym razem kupię jego zielony odpowiednik.

Używam tego produktu od: jakieś dwa m-ce.
Ilość zużytych opakowań:cały czas w trakcie 1.

Przyjemny w użyciu i tyle

Kosmetyk ma przyjemny zapach i funkcjonalne opakowanie. Po aplikacji pozostawiam go na skórze na 8-10 min - nie czuję działania. Peeling w tym czasie wchłania się, następnie zmywam go wodą i w sumie tyle. Nie wiem czy działa, nie widzę i nie czuję efektów.

Używam tego produktu od:6 m-cy

Tak delikatny, że nie działa

Jest delikatny, nawet bardzo. Tak bardzo, że w sumie nie widzę by w ogóle działał. :( (Aż nałożyłam ananasa by to sprawdzić i różnica jest nieporównywalna.) Raz tylko piekła mnie przez niego skóra, ale to było akurat w największe mrozy, więc pewnie była podrażniona.

Bardziej gęsty w porównaniu z FlosLekiem naczynkowym. Dobrze się rozprowadza, dobrze zmywa (najpierw wacikiem jak jest zalecane, ale później spłukuję całą twarz wodą). Ładnie pachnie (zapach ten nie drażni mnie w kremie, więc tym bardziej w peelingu), pod tym względem stosowanie to przyjemność.

Trochę drogo kosztuje jak na placebo. Kupiłam przy zakupie kremu nawilżającego (z którego jestem bardzo zadowolona, więc liczyłam że peeling też nie zawiedzie) i się rozczarowałam. Tym bardziej gdy doczytałam skład (przed chwilą) - wprawdzie to produkt zmywalny i krótko pozostający na skórze, ale ta kropla (poliakrylamidu) przelała czarę - nie kupię ponownie, choćby był w promocji za 10 zł.

Używam tego produktu od: grudnia

Dobry

Bardzo delikatnie i łagodnie ,nie jak w przypadku tradycyjnego peelingu,usuwa zrogowaciały naskórek.cera rozpromieniona,odświeżona i pełna blasku.Ja stosuje kilka minut dłużej niż zaleca producent.zaraz po zmyciu nakładam odżywczy krem i skóra lepiej go wchłania.Do tej pory używałam Clinique,ale ten jest typowo do cery z problemem naczynkowym i cenowo korzystniejszy.

Używam tego produktu od:4 m-cy