Radical, Anti- Hair Loss Treatment (Kuracja przeciw wypadaniu włosów)

Radical, Anti- Hair Loss Treatment (Kuracja przeciw wypadaniu włosów)

Preparat do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających regeneracji i odżywienia. Specjalnie opracowana, receptura, bogata w składniki aktywne w wysokim stężeniu – ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, Trichogen, Polyplant Hair, Inulina z cykorii – odżywia i wzmacnia cebulki włosowe oraz hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Dzięki regularnemu stosowaniu kompleks Radical wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia oraz zapobiega przetłuszczaniu. Włosy stają się zdecydowanie grubsze i mocniejsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz miękkie, sprężyste i błyszczące.

serum
przeciw wypadaniu włosów, przyspieszające porost włosów

gdyby nie cena...

Zafundowalam sobie swego czasu kurację tym specyfikiem, czyli 2 opakowania- 30 ampulek. Wcieralam codziennie.
Poprzez caly miesiąc nie bylam przekonana, wszystko zmienilo sie gdy skonczylam kuracje:) gdyz
+ wlosy momentalnie urosly!
+ mialy wiecej objętosci
+ staly sie minimalnie grubsze
+ nie wypadaly az tak bardzo
+ nie wysusza skalpu tak jak seboradin niger
+ fajny pomysl z ampulkami, nie musimy wozic calej butelki
+ ładnie pachną
+ wysyp babyhair
- niestety, miesięczna kuracja troche kosztuje, ale mozna zużyć połowę na jedną aplikację, najlepiej użyć strzykawki bądz wylać do spodeczka i wcierać opuszkami palców, co daje nam jedno opakowanie na miesiac :)

Polecam osobom chcącym zrobic cos \\\\\\\'ekskluzywnego\\\\\\\' dla swoich wlosow ;)
Niedlugo powtarzam kuracje, gdyby moja opinia się zmienila edytuję recenzję.

Prawie idealne działanie

a jak dobrze wiemy, "prawie" robi wielką różnicę. Już wyjaśniam o co chodzi.
Uważam,że ampułki Radical są bardzo dobre, natomiast nie zauważyłam, by po ich użyciu włosy przestały wypadać. Warto jednak zwrócić uwagę na inne plusy:

-ampułki przyśpieszają wzrost włosów, po dwóch tygodniach kuracji gołym okiem można zauważyć sporo nowych włosów
-zauważyłam poprawę stanu włosów i skóry głowy - większa objętość, mniejsze przetłuszczanie.
-niska cena (w porównaniu do jakości)

Polecam osobom, które chcą przyśpieszyć porost włosów. Jeśli chodzi o wypadanie - mi te ampułki w tym nie pomogły. (stosowałam dłużej niż 2 tyg. O tym okresie wspomniałam,ponieważ już wtedy zauważyłam mnóstwo baby hair)

Używam tego produktu od: roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Prawie idealny kosmetyk!

Te ampułki są naprawdę świetne (gdyby nie mały - jak dla mnie, minus w postaci przetłuszczonych włosów po zastosowaniu, ogólnie przetłuszczania nie powodują, kiedy umyje się włosy).
Włosy przestają wypadać, odrastają nowe, małe włoski. Z czasem włosy stają się gęstsze, gładsze i bardziej lśniące. Zauważyłam też zwiększoną szybkość ich wzrostu, co mnie niesamowicie cieszy, bo chcę zapuścić włosy :) z tymi ampułkami to możliwe! Moje włosy przed ich zastosowaniem rosły bardzo wolno (0,5cm na miesiąc), teraz rosną 1-1,5cm i dla mnie to jest dużo. POLECAM! Na pewno będę je jescze kupować, działają oczywiście tylko kiedy się je stosuje, nie przyspieszają wzrostu na stałe, chociaż wypadanie ograniczają na jakiś czas (jasne, że nie likwidują jego powodu, który najczęściej jest wewnętrzny i to nim trzeba się zająć np. brak witamin, stres).

Ilość zużytych opakowań: 4 razy 15 ampułek

SUPER ! NAPRAWDE POMAGA

Juz pare razy uzywalam ampulek i zdecydowanie mi pomagaja, ograniczaja bardzo wypadanie wlosow, wlosy sa lsniace, odzywaja , dla mnie po prostu hit ! zuzylam juz 5 opakowan , oczywiscie z przerwami i wlosy ktore byly spalone od rozjasniania odzyly i przestaly wypadac ! To jest moj KWC !

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: piec

KWC!!!

Zdecydowanie moje KWC! Włosy zaczęły wypadać mi trzy lata temu i przerobiłam już chyba wszystkie możliwe produkty: apteczne, fryzjerskie, dermatologiczne. Wydałam kupę kasy i nic mi nie pomagało. Kiedy mówię o wypadaniu nie mam na myśli parę włosów na krzyż, ale codzienne zapchane sitko pod prysznicem, multum kłaków na szczotce i co tygodniowe wyrzucaniu do toalety połowy zawartości tego co miałam wcześniej na głowie.

Ten produkt był moim wielkim odkryciem i jest po prostu boski!
PLUSY:
1. Włosy po dwóch-trzech dniach wcierania przestały prawie zupełnie wypadać - dzienna strata około 20-30 włosów!
2. Zwiększona objętość - baaardzo zwiększona objętość
3. Odrost rośnie w oczach, a na całej głowie i zakolach, których się nabawiłam jest pełno malutkich nowych włosków, które także rosną jak szalone!
4. Włosy NIE wypadają po zakończeniu kuracji
5. Cena - 60 zł za miesięczną kurację, którą muszę powtarzać dwa razy w roku.

MINUSY:
1. Trochę przesusza włosy, ale lepsze to niż działanie przetłuszczające jak np. po seboradinie(który zresztą nie działa). Wystarczy dobra odżywka i po sprawie
Reasumując: za śmieszne pieniądze osiągnęłam rewelacyjne efekty, których wcześniej nie zagwarantowały mi nawet najdroższe zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne. Gdyby nie Radical już dawno byłabym łysa.

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: w trakcie trzeciej kuracji
Ilość zużytych opakowań: trzecie

Warto spróbować:)

Radical kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na forum KWC. Ogólnie jestem zadowolona z działania preparatu - włosy wyraźnie poprawiły się, po każdym użyciu miałam wrażenie większej objętości. Jednak wymaga on równoczesnego stosowania maseczek nawilżających, ponieważ rzeczywiście jest subltelne odczucie wysuszenia włosów. Mimo to, polecam ten preparat ze względu na działanie wzmacniające cebulki - dla mnie super i mogę polecić jako świetne antidotum na zniszczone, pozbawione życia włosy.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:2 op.

hm..

okej:)
-włosy już mi nie wypadają
- są wzmocnione
- ładnie pachnie
-włosy błyszczą i są odżywione
jednak troszkę się przesuszyły ale nie odejmuję gwiazdki bo szybciej rosną.
używam tego produktu od:MIESIĄC

Na wypadające włosy najlepszy

Wybawca!Uratował mnie przed wyłysieniem :)Wypadały mi strasznie włosy, całymi garściami, a po ok 2 tyg stosowania tego preparatu było o niebo lepiej.Nie stosuje go na całe włosy tylko jako wcierkę w skalp.Ładnie (ziołowo) pachnie, łatwy w aplikacji i naprawdę skuteczny.
Oprócz wzmocnienia włosków rozwiązuje problem przetłuszczających się włosów, łagodzi podrażnienia.
Cudo:)

Niespelnione obietnice

zaczelam uzywac tego preparatu przed zmiana koloru wlosow zeby je wzmocnic i po aby zapobiec zniszczeniu. jednak nie poradzil sobie z tym zadaniem.pomimo stosowania 2 miesiace moje wlosy:

- lamia sie
- rozdwajaja
- po uzyciu wlosy sa bardzo napuszone
- suche

Plusy:
- wlosy nie wypadaja przy myciu i czesaniu
- nie obciaza wlosow
- nie przetluszcza
- wlosy szybciej rosna
- latwa aplikacja
- cena

Używam tego produktu od:2 miesiecy

rewelacjia!!!!

polecam serdecznie,od kad uzywam tego produktu niemusze sie marwtic o moje wlosy,przestaly wypadac,nabraly objetosci,ogolnie sa duzo silniejsze,i lejące,napewno kupie ponownie,rewlecajia az sie powtorze hehe;)

Używam tego produktu od:grudzien 2009

świetne

Ampułki uwazam za rewelacyjne.
Właśnie skończyłam miesięczna kurację. Normalnie porost moich włosow to około 1 cm na miesiąc, po kuracji zauważyłam 2 cm. I nie wypadają. Nie mogę na 100% okreslić czy to tylko zasługa ampułek, bo stosowałam rowniez inne przyspieszacze, ale udział w tym na pewno miały:)
Cena jest przystępna w porównaniu z innymi produktami tego typu. Ampułki poręczne, łatwe w użyciu. Nie przetłuszczają skóry głowy.
Między tą a starą wersją nie widzę dużej różnicy w działaniu bo i po jednych jak i po drugich mój porost wynosił 2 cm na miesiąc.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania, 30 ampułek