Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam (stara wersja)

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam (stara wersja)

Emulsja typu woda w oleju o skuteczności regeneracji naskórka i działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej.
Substancje czynne: wysokooczyszczona lanolina, skwalan, olej makadamia, olej bawełniany, kwas hialuronowy - fizjologiczny składnik polisacharydowy.
Lanoregeneracja:
- uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry,
- intensywnie regeneruje i odżywia,
- wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek.
Lanonawilżanie:
- ogranicza przeznaskórkową utratę wody,
- zapobiega przesuszaniu skóry,
- redukuje szorstkość naskórka.
Kompensacja:
- poprawia jędrność i gładkość naskórka,
- reguluje natłuszczenie skóry,
- skutecznie łagodzi podrażnienia.

nie bardzo

Kupiłam na zimowe przesuszenie skóry okazyjnie w zestawie, więc nie żałuję. Ale nie polubiliśmy się. Tłusty bardzo, podobny efekt nawilżenia można uzyskać mniej tłustymi balsamami. No i zapach - delikatny, ale mi bardzo przeszkadzał. Na plus jest wydajność i opakowanie, ale to za mało.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry dla zwykłej skóry...

Kupiłam ten balsam tylko dlatego, że pracowałam w ziaji i miałam prawie 30% zniżke na produkty. Mam AZS i jako produkt hipoalergiczny myślałam, że lano-balsam się sprawdzi, natomiast:

-podrażnia skórę jeszcze bardziej
-nie można nakładać do na drobne ranki, ponieważ wywołuje szczypanie
-wywołuje swędzenie
-nie koi
-ma chemię w składzie, pewnie dlatego jest niedelikatny

+fajna konsystencja

Czekam, aż moja skóra wyzdrowieje, wtedy zrobię podejście numer 2, bo nie lubię kiedy coś się marnuje. Natomiast póki co skórę zniszczył.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bubel

Jedyny plus jaki widzę, to estetyczne opakowanie z pompką i cena.Dostajemy pół litra oleistego mazidła, które za nic w świecie nie chce się wchłonąć. Jak nałożymy więcej,wałkuje się jak szalony.O jakimkolwiek nawilżeniu możemy pomarzyć. Żałuję ,że kupiłam tego bubla i czekam tylko aż ta wielka butla się skończy, bo balsam jest do niczego.

Bardzo dobry balsam, ala zapach go dyskwalifikuje

Nie jestem w stanie zdzierżyć jego zapachu, no po prostu nie mogę. Czy posmaruję się w dzień czy wieczorem, mam wrażenie, że prześladuje mnie aromat starego barana czy wilgotnych wełnianych skarpet, który "przykleja się" do wszystkiego - ubrań, pościeli, a nawet męża i kota... Wciąż próbuję zmęczyć pierwsze opakowanie, bo balsam zdecydowanie nie z tych, które można porzucić bez żalu i wzięłam się na sposób - mieszam go pół na pół z olejkiem z alterry. W ten sposób powstaje absolutnie genialny nawilżacz o prawie, praaaawie niewyczuwalnym aromacie barana :D Nie zmienia to faktu, że więcej tego balsamu nie kupię, o nie!

+ genialnie nawilża, natłuszcza, chroni
+ warstwa ochronna wytrzymuje kąpiel, a nawet basen
+ odbudowuje płaszcz lipidowy
+ radzi sobie nawet ze skrajnie przesuszoną skórą
+ wyraźnie poprawia nawilżenie skóry, pomaga pozbyć się "jaszczurki"
+ praktyczna butla z pompką
+ wydajność
+ bardzo przystępna cena

- okropny zapach wilgotnego barana - jak dla mnie przesłania wszelkie zalety tego produktu
- dość tłusta konsystencja, przez co trzeba odczekać aż się wchłonie

Produkt na każdą kieszeń - GODNY POLECENIA !!

Od dziecka mam baaardzo suchą skórę , w tym lekką rybią łuskę stwierdzoną dermatologicznie.
Bez odpowiedniego nawilżenia skóra dosłownie "sypie się" ze mnie. Używam tego balsamu na zmiane z dwoma pozostałymi (Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Balsam; Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Balsam do skóry suchej i wrażliwej ) i
NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ NICH !!! Jeśli macie kłopoty z suchą skórą to koniecznie musicie spróbować uważam że ten jest najlepszy jesli chodzi o ziaja med GORĄCO POLECAM !!!

Plusy:
+NISKA CENA
+DUŻE OPAKOWANIE STARCZA NA DŁUGO
+WYSTARCZAJĄCE NAWILŻENIE
+POMAGA NA RYBIĄ ŁUSKE
+/- POMPKA DOZUJĄCA- CZASEM SIĘ ZACINA :/

Minusy
-BEZ ZAPACHU
-TŁUSTY ,KLEISTY

Używam tego produktu od: 2 LAT
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Ratunek!

Aż dziwne, że dopiero teraz oceniam ten produkt. 6 miesięcy temu zakończyłam terapie Aknenorminem i podczas owej kuracji tylko to cudo pomagało mi ukoić wrażliwą, podrażnioną skórę. Drogeryjne balsamy powodowały świąd, pieczenie i nie nawilżały. A przy lano balsamie spokojnie mogłam balsamować się co kilka dni, a nie godzin:D. Polecam. Cena bardzo niska, dobry skład. Używam gdy nie mam czasu na kręcenie własnego balsamu.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Porażka. 0 nawilżenia, 0 czegokolwiek

Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu postanowiłam go kupić. Niestety, okazał sie totalną porażką!
- po 2-3 godz. od aplikacji moja skóra jest dosłownie biała z wysuszenia!
- mało wydajny - po 3-4 użyciach została 1/2 butelki
- jego bezzapach ma jednak dziwny zapach; gdyby był skuteczny to bym bez wątpienia to przebolała
+ estetyczne i wygodne opakowanie z pompką

swietnie nawilza!

Balsam jest baaardzo wydajny. Butelka jest pompka co ulatwia uzywanie w domu (na wycieczki sie nie nadaje przez pompke). Cena jak na taka pojemnosc jest bardzo tania, okolo 10 zl. Balsam swietnie nawilza skore, nie zostawia ochydnego tlustego filmu na niej. Zapach jest neutralny, osobiscie wole zapachy owocowe gdyz zachecaja mnie one do uzywania balsamow. Nie roluje sie przy nalozeniu i wmasowaniu wiekszej ilosci balsamu.
Nie pozostawia plam na ubraniach, po 5 min od wmasowania mozna sie ubierac bo tak szybko sie wchlania. Jedynym minusem jest to ze nei wygladza skory (zreszta nigdzie na butelece nie jest napisane ze takie jest jego zadanie) i ze na zime okazuje sie troche za malo nawilzajacy.
Na lato, wiosne, jesien jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

nie podrażnia, ale i nie nawilża

Mam problem z tym balsamem, ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się on być idealny (imponujący skład!), i rzeczywiście w najmniejszym stopniu nie podrażnia skóry. Natomiast nie spełnia swojej podstawowej roli - nie nawilża, a raczej nawilża bardzo symbolicznie i na krótko. Z tej serii zdecydowanie bardziej polecam kremy do twarzy.

Póki co, żeby podratować koszmarnie przesuszoną skórę, zmieniłam balsam na nowy Dove, czekam z niecierpliwością na efekty!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

świetny nawilżacz

Kupiłam ten balsam zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu i nie zawiodłam się.
Balsam bardzo dobrze nawilża moją suchą i skłonną do podrażnień skórę, po większości normalnych " drogeryjnych" balsamach skóra była szorstka i swędząca, a po tym te nieprzyjemne uczucia zniknęły.
Plusem jest również cena oraz brak zapachu.
Jedyny minus to to, że balsam dość długo się wchłania, ale to drobnostka w porównaniu do właściwościami jakie ów kosmetyk posiada.
polecam!

Świetny balsam:)

To zdecydowanie mój typ:) Tani i bardzo porządny balsam. Znakomicie koi , cudnie nawilża i natłuszcza skórę.Chwilę się wchłania, ale w moim przypadku nie jest to jakaś znacząca wada. Przy codziennym stosowaniu widzę zdecydowaną poprawę stanu mojej skóry. Cena jest bardzo przystępna, produkt posiada poręczne opakowanie i jest dość wydajny. Nic dodać, nic ująć:D

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Dla ukojenia i nawilżenia

Bardzo lubię ten balsam, ponieważ:

- znakomicie nawilża skórę
- koi podrażnioną skórę (od mrozu, ogrzewania, klimatyzacji, po goleniu, itd.)
- nie ma zapachu
- higieniczne opakowanie z pompką
- wydajny, niska cena

Obecnie stosuję go jako krem do rąk i również tutaj sprawdza się super i jest idealny do dozowania odpowiedniej ilości (często przy kremach w tubce wylatuje go za dużo!). Hm, właściwie sprawdza się lepiej niż większość znanych mi kremów do rąk.