Oriflame, Magnifying Mirror 3 in 1 (Lusterko powiększające 3 w 1)

Oriflame, Magnifying Mirror 3 in 1 (Lusterko powiększające 3 w 1)

Wysokiej jakości kompaktowe lusterko powiększające 3 w 1 przeznaczone do robienia makijażu, jak i drobnych poprawek, gdy jesteś w biegu. Bardziej powiększające lusterka, byś mogła bardziej się przyjrzeć! Z łatwością mieści się w podręcznej kosmetyczce, torebce lub kieszeni. Elegancki, kobiecy krój i kolor pasują do twojego stroju, gdziekolwiek jesteś. Poprawiaj usta, a nawet wyrywaj brwi - to lusterko wielkości dłoni poratuje cię w niejednej sytuacji!

do twarzy, do rzęs, do brwi, do ust, do oczu
pojedyncze
lusterka i kosmetyczki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Praktyczne, wygodne w użytkowaniu

W mojej torebce nigdy nie może zabraknąć szminki i małego kompaktowego lusterka. Już nie raz przekonałam się, że lusterko jest rzeczą niezbędną, często ratującą życie :))
Posiadam akurat to różowe marki Oriflame, więc mogę podzielić się opinią.

Lusterko jest pięknym malinowym odcieniu różu.
Prezentuje się ładnie, kobieco, dziewczęco.

Jednak niestety obudowa wykonana jest z plastiku, który jest bardzo podatny na zarysowania. Jest gładka i błyszcząca więc po krótkim czasie zaczęły powstawać na niej nieestetyczne ryski.
Ale myślę, że jakaś naklejka uratowałaby sprawę.
Poza podatnością obudowy na zarysowania jest solidne i wytrzymałe. Bardzo lubię po nie sięgać, jest poręczne.

Lusterko składa się z 3 części : jednej normalnej i 2 bardziej powiększających (2x i 3x) . Wygodnie się je rozkłada. Podoba mi się w nim to, że części te nie latają luźno , a można je odpowiednio ustawić w zależności jak nam wygodniej.
Odbicie w lusterku jest bardzo wyraźne, nie jest zniekształcone , wszystko widać bardzo dokładnie, a to powiększenie to fajna sprawa.

Po złożeniu jest płaskie i zajmuje niewiele miejsca. Bez problemu można wrzucić do małej kosmetyczki czy torebki.
Szkoda jedynie, że nie jest zamykane na klik - wtedy byłoby dużo wygodniej.

Ogólnie polecam. Szczególnie że można je zdobyć jako dodatek w zestawie kosmetyków, lub po prostu w cenie promocyjnej. Jak za kwotę ok 10- 15 zł to jakość bardzo ok. Dobrze wykonane , wytrzymałe, zapewniam, że nie rozwali się po krótkim czasie używania.