Isana, Men, Jednorazowa maszynka do golenia z potrójnym ostrzem

Isana, Men, Jednorazowa maszynka do golenia z potrójnym ostrzem

Jednorazowa maszynka do golenia z potrójnym ostrzem dzięki czemu golenie jest jednocześnie delikatne i precyzyjne.

maszynki do golenia
normalna

Dobry i tani produkt

Maszynki kupuję zarówno dedykowane dla kobiet jak i dla mężczyzn. Choć mam wrażenie, że te drugie są lepsze jakościowo.
Produkt Isany skusił mnie niską ceną więc to był dobry moment na testy. Maszynka jest bardzo ostra, dobrze goli bez ciągnięcia włosków. Dzięki temu nie mam podrażnień czy efektu wrastania. Główka dobrze się dopasowuje do kształtu golonej powierzchni.
Mimo, że to jednorazówka to wystarczy na więcej użyć bo jest dobra jakościowo.
Świetnie współpracuje z każdym żelem, a włoski z łatwością wypłukują się z przestrzeni między ostrzami.
Super się sprawdzi na wyjazd, nie zajmuje dużo miejsca. Z pewnością kupię kolejne opakowanie.

Tania, ostra jak brzytwa i w ogóle nie podrażnia. Hit

Kupiłam ją przy okazji promocji w Rossmanie. Zawsze starałam się znaleźć damskie odpowiedniki maszynek do golenia, ale teraz wiem, ze męskie są o wiele lepsze. A dlaczego?
Dlatego, że są z reguły przeznaczone do twardego zarostu. Dlatego są tak wytrzymałe przy okazji golenia damskiego ciała :D

Ta maszynka należy niby do tych z niższych półek, a według mnie powinna należeć do najwyższych sfer. Jest bardzo dobrze wykonana, ma 3 ostrza i pasek nawilżający (ułatwiający poślizg). Golenie nią ciała to przyjemność. Nie uważam, żeby była jednorazowa, użyłam ją kilka razy i nie było mowy o żadnym podrażnieniu. Dodam tylko, ze pod pachami bardzo często łapię jakieś swędzące krostki, przy użyciu tej maszynki nie było o nich mowy.

Na pewno kupię ją jeszcze nie raz.

Całkiem spoko jak na zwykłą ,, jednorazową" maszynkę

Maszynkę kupiła mi żona na wypróbowanie. Jest solidna po mimo niskiej ceny, łatwo utrzymać w dłoni - zdecydowanie poręczna. Maszynka pracuje bez zarzutów - szybko jeździ po skórze ścinając niechciane włoski. Łatwo ją się czyści zdecydowanie jedna z łatwiejszych do czyszczenia. Jest trwała, ponieważ nie tępi się szybko. Produkt wydajny.

Nie tylko dla mężczyzn

To jedna z lepszych - jeśli nie najlepsza - maszynka do golenia. Z nazwy jednorazowa, ale jak to z nimi w naturze bywa, można się nią golić wielokrotnie. Mi wystarczyła na kilka miesięcy nim się już mocno stępiła.
Maszynka dobrze leży w dłoni, a jej ostrza są bardzo wytrzymałe i ostre. Ich rozstaw też jest odpowiedni, bo łatwo można wypłukać pozostałości pianki/włosy spomiędzy nich.
Jest też tania, kilka złotych za kilka miesięcy golenia to okazja, jakich mało.
Zdecydowanie będę ją kupować zamiast damskich odpowiedników.

Jest całkiem w porządku

Mój mąz kupił hurtem kilka sztuk więc jedną podkradłam bo akurat moja się stepiła. Golarka bardzo dobrze lezy w dłoni, dobrze sunie po skórze, dobrze goli, wystarcza na jakieś 5 goleń chociaz z nazwy jest jednorazowa. Przestrzenie między ostrzami mozna dokładnie wypłukać co niewątpliwie jest zaletą tej golarki. Niestety nie znalazłam jeszcze golarki, którą bym się nie zacieła więc i tym razem była krwawa rzez w łazience. Ogólnie oceniam ją dobrze i napewno sięgnę po nią ponownie gdyz ma przystepną cene. Mam skóre atopową skłonną do alergii, naszczęscie ta golarka nie wywołała u mnie zadnych podraznień. Dodam jeszcze, ze mój mąz również jest zadowolony.

Idealna dla kobiet do depilacji

Na ten model Isany trafiłam zupełnym przypadkiem, bo w Rossmannie zabrakło maszynek od Gilette. Byłam trochę nieufna, ale maszynka była niedroga, więc postanowiłam zaryzykować. I od tamtej pory jestem jej wierna.

Maszynka jest idealna dla kobiet do depilacji. Z racji tego, że przeznaczona jest do męskiego (czyli twardszego) zarostu, bez problemu radzi sobie z damskim owłosieniem. Potrójne ostrze sprawia, że włoski ucinane są idealnie przy samej skórze. Bardzo ładnie prowadzi się po skórze, dzięki czemu można ogolić owłosienie naprawdę dokładnie.

Zawsze miałam problem z tym, że maszynki zacinały mnie. Bez znaczenia były modele oraz to, czy były męskie, czy damskie. Isana Men to pierwsze ostrza, którymi nie zacinam nóg i nie robię krwawej jatki w łazience. Dodatkowo, nie zostawia podrażnień w bardziej wrażliwych miejscach.

Do tego jednorazowa jest tylko z nazwy. Spokojnie można wykorzystać ją kilka razy, oczywiście z zachowaniem zasad higieny :)

Z półki męskiej, ale dla kobiet również się świetnie sprawdzi

Już od jakiegoś czasu sięgam po maszynki z męskiej półki, może to złudne wrażenie,ale wydaje mi się, że są ostrzejsze i bardziej trwałe. Ta maszynka od ISANY jak do tej pory sprawdza mi się najlepiej ze wszystkich, jakie miała okazję wypróbować. Jest bardzo dobrze wyprofilowana i z obrotową główką, dzięki czemu dobrze się nią depiluje . Poza tym ma trzy ostrza, które nie zużywają się tak szybko, przez co maszynka w rzeczywistości starcza nawet na 3-4 użycia, co jest dla mnie ogromnym plusem. Nie podrażnia w żaden sposób, dobrze współgra z różnymi piankami/żelami do golenia i pozostawia skórę aksamitnie gładką i delikatną.