Mascot Europe BV, LED Light Make-up Mirror (Lusterko do makijażu z funkcją LED)

Mascot Europe BV, LED Light Make-up Mirror (Lusterko do makijażu z funkcją LED)

Lusterko z oświetleniem LED, dzięki któremu widzisz, jak dokładnie nałożyć makijaż, aby uzyskać perfekcyjny wygląd. Idealne także do usuwania włosków. Włączanie i wyłączanie dotykowe. Dostępne w sieci dyskontów Action.

lusterka i kosmetyczki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4

Przydatny gadżet!

Kupiłam to lustro w Action za ok. 20 zł. Chciałam w końcu mieć takie na porządnej podstawie i dość duże.
Ciekawym dodatkiem wydawało mi się oświetlenie - ale niestety pełni tylko funkcję dekoracyjną.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Fajny gadżet

Produkt zakupiłam w action. Aktualnie możemy je dostać w cenie 23 zł. Lusterko posiadam w kolorze czarnym. Ogólnie jestem zadowolona produkt ładnie się prezentuję. Mimo, że mam wadę wzorku bardzo dobrze mi się maluję, wszystko ładnie widać. Jeśli chodzi o oświetlenie tego lusterka to mogłoby być trochę lepsze. Oczywiście można je regulować, ale nawet najjaśniejsze nie jest tak jasne. Moc lampek mogłaby być większa.

• Design produktu: 5

Wszytsko super ale oświetlenie tragedia

Lusterko dostałam w prezencie. Robi szał, bo bardzo ładnie wygląda. Można przekręcać jak się chce więc to jest plus. Również podstawka ma wgłębienie w którym można położyć np biżuterie, płatki czy jakiś mały kosmetyk, ja akurat zawsze zdejmuję kolczyki i to jest miejsce dla nich. Jedyny minus to te oświetlenie, można je ściemniać i rozjaśniać, ale te najjaśniejsze i tak nie robi szału.

Słabe oświetlenie przekreśla go

Lusterko do makijażu jest nieodzownym gadżetem przy codziennym upiększaniu się,a opcja z led jest świetnym rozwiązaniem w moim przypadku,ponieważ mam wadę wzroku.Podświetlenie pozwala mi na lepszą widoczność z bliskiej odległości.
Przedmiot kupiłam po uprzednim zepsuciu się mojego ulubionego lustra kupionego w Biedronce.To z Action ma bliźniaczy design.
Gadżet kupujemy w opisanym kartoniku ,zawartość jest zabezpieczona folią bombelkową.
Przedmiot moim zdaniem posiada idealne wymiary.Ładnie się prezentuje i jest schludnie wykonany.Nie zauważyłam na nim porysowań czy innych śladów produkcyjnych.
Ma prostokątny kształt,a z lewej i prawej strony zamontowano w nim po jednym rzędzie lampek z białym światłem.
Sama obudowa lustra oraz stojak są plastikowe,o matowej powierzchni.
Lustro dostępne jest w dwóch kolorach-bialym oraz czarnym.
Ja zdecydowałam się na czarny,ponieważ jest mniej bruczny,więc łatwiej będzie go utrzymać w czystości.Pasuje również do innych dodatków na moim kosmetycznym stoliku.
Duża podstawka lustra pozwala na trzymanie na niej biżuterii, wacików czy innych drobiazgów.
Kolejnym plusem jest możliwość ustawienia go pod różnym kątem,dzięki czemu możemy dopasować go do siebie dla najlepszej wygody użytkowania i najlepszej widoczności.
Lustro jest stabilne i lekkie ,a szeroka ,długa nóżka pozwala bezproblemowo przenosić je z miejsca na miejsce.
W tylnej części znajduje się włącznik i wyłącznik lampek w formie na 'pstryk' oraz miejsce na baterie 4 xAA.
Z przodu natomiast jest dotykowy włącznik /wyłącznik podświetlenia.
Odbicie w lustrze nie jest przekłamane,nie ma efektu zbytniego przybliżenia.
Choć lustro bardzo mi się podoba i ma bardzo niską cenę ,bo około 23 zł to ma jeden główny minus nad którym ubolewam,bo są to zmarnowane pieniądze-bardzo słaba moc lampek.
W ogóle nie poprawiają widoczności,więc dla mnie zakup ten jest bezużyteczny.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Lusterko spoko, ale oświetlenie...

Mam 2 te lusterka, jedno kupiłam w Tchibo za 90 zł po przecebie, drugie w Netto za... 40 zł bez promocji :)

Samo lusterko jest fajne. Stabilne, obraz jest dobry :) jednakże co do podświetlenia to kiepskie. Jeśli chcecie kupić, żeby się doświetlić, nie ma sensu. Ja kupiłam, ponieważ nie mam dobrego światła w pomieszcczeniu, gdzie się maluję. Myślałam, że takie lusterko pozwoli mi lekko doświetlić twarz. Efekt jest żaden i na pewno nic nie da w kwestii makijażu. W ogóle go nie włączam. Zresztą włączanie przestało działać samo :P

Lusterko tak, oświeltenie nie. A że jest to lusterko podświetlane, hmmmm...za 30 zł spoko, powyżej niekoniecznie.

Funkcjonalne w codziennym użytkowaniu

Nie jestem typową sroczką, piszczącą na widok świecidełek czy różowego koloru. Jednak gdy w Action zobaczyłam to lusterko, zapragnęłam je mieć. Przypominało mi lusterko, z którego korzystałam jako nastolatka.

Lusterko jest idealnych wymiarów, by wykonać przy nim makijaż. Do wyboru mamy kilka kolorów, na pewno różowy i czarny. Ja wybrałam różowe. Stabilnie stoi na nóżce-podstawce, którą można wygodnie demontować gdy np. chcemy zabrać je w podróż. Podstawka jest takich rozmiarów, które pozwalają nam przechować na niej tusz, eyeliner bądź szminkę. „Zaczep” lusterka jest ruchomy, można je więc pochylać/prostować wedle zapotrzebowania. By uruchomić światełka należy najpierw zakupić dwie baterie, ponieważ nie mamy ich w zestawie. Z tyłu lusterka jest włącznik ON/OFF, jednak by zadziałały, należy jeszcze kliknąć dotykowy guziczek na tafli lusterka.
Światełka nie są mega mocne, dla mnie to bardziej taki bajer, czasami uruchamiam je przy depilacji brwi, gdy faktycznie potrzebuję dodatkowej precyzji.
Jeśli chodzi o taflę lustra, jest właściwa, jak na lustro przystało. Czasem kupując tańsze lusterka spotykałam się z tym, że widziałam się w odbiciu jakby za mgłą -tutaj tego nie ma.

Mam lusterko ponad rok, przebyło ze mną kawał świata, cały czas będąc bez skazy i jadąc na tych samych bateriach. Biorąc dodatkowo pod uwagę jego cenę (23zł), funkcjonalność i idealne parametry do codziennego makijażu -jest jednym z najlepszych luster, jakie miałam.
Serdecznie polecam.