Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Łagodny, delikatny, a równocześnie skuteczny płyn do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu. Dzięki specjalnej 2-fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Jednocześnie pielęgnuje i koi cienką i delikatną skórę wokół oczu, nawilża ja, zapobiega wysuszeniu. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

demakijaż oczu i ust
sucha, tłusta, wrażliwa
dwufazowa
płyn

Genialny!!

Świetny kosmetyk za niewielkie pieniądze. Skutecznie zmywa makijaż, nie trzeba trzeć po tym oku żeby coś zeszło. Nie mam po nim oczu jak miś panda bo zmywa wszystko. Jest bardzo delikatny i nigdy mnie nie podrażnił mimo że czasami wlałam sobie go w oko;)
Jest wydajny!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tr 1

polecam!!!

Bardzo lubię kupować nowe kosmetyki i je testować.
Nie zawsze wychodzi mi to na dobre, ale w tym przypadku to był strzał w dziesiątkę.
Płyn świetnie zmywa nawet bardzo mocny makijaż, nie podrażnia przy tym oczu.
Ja dodatkowo używam go do zmywania makijażu z całej twarzy i robi to rewelacyjne.
Przedtem używałam dwufazowego płynu z Ziaji, ale teraz to ten produkt jest kosmetykiem wszechczasów w swojej kategorii.
Ma fajne opakowanie i kolorystykę.
Cena też zachęca do zakupu.
Warto mieć go w swojej łazience.

Jeden z lepszych

Mam bardzo wrażliwe oczy i mało który płyn nie powoduje u mnie łzawienia nie mówiąc o usunięciu makijażu bez tarcia delikatnej skóry.. ten jednak daje radę :D wystarczy przyłożyć nasączony wacik, odczekać chwilę, a makijaż, nawet bardzo mocny, znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ;) do tego płyn jest bardzo tani, ma opakowanie, które cieszy oko (ah te kolorki..) i jest łatwodostępny. Zdecydowanie najlepszy płyn dwufazowy jaki miałam. Nie dostaje 5* tylko dlatego, że mam już swoje kwc w dziedzinie demakijażu - szkoda że 5 razy droższe :( tak więc o tego będę powracać, gdy zabraknie funduszy. POLECAM!!!

delikatny ale dokładny

Płyn jest świetny, dokladnie zmywa makijaż oczu, lekko natłuszczając skóre.
plusy:
- delikatny, nie podraznia oczu
- dokładnie wszystko zmywa
- bezzapachowy
- ładne opakowanie
minusy:
- za duzy otwór w dozowniku, czasami mi sie przelewalo z wacika

Używam tego produktu od:2 mies