Glam Shop, Szampon + odżywka do pędzli z włosia naturalnego

Glam Shop, Szampon + odżywka do pędzli z włosia naturalnego

Szampon z odżywką do mycia pędzli z włosia naturalnego. Produkt zawiera szereg składników, dobroczynnie działających na włosie pędzli naturalnych. Oprócz usuwania zabrudzeń i odkażania, szampon chroni przed przesuszeniem włosia, pozostawia je jedwabiście gładkie i nawilżone bez efektu "oblepienia". Pozostawienie szamponu na włosiu na kilka minut zmiękcza je i kondycjonuje.

Zapach eukaliptus cytrynowy - drzewo herbaciane

pojedyncze
rękawice, pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Uwielbiam

Kocham oba mydełka z GlamShopu miłością równą. Używam ich trochę w innych celach. Tamtym domywam najgorsze brudasy a tego używam do moich delikatniejszych pędzli z naturalnym włosiem. Do tej pory używałam mydeł i odżywki do włosów. W tym momencie ten produkt jest dla mnie wystarczający. Zaczynam mycie pędzli od tych z włosiem naturalnym. Zazwyczaj myję je dwukrotnie. Tę drugą pianę zostawiam na włosiu na parę minut i w tym czasie myję pędzle syntetyczne. Pędzle po tym produkcie nie potrzebują już odżywki. Włosie jest idealnie czyste, nawilżone i mięciutkie. Uwielbiam.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo lubię ten szampon. Ma piękny zapach, jest niezwykle wydajny, nie przesusza włosia. Fajnie domywa pędzle z cieni ale jeżeli cień jest mocniej napigmentowany są potrzebne dwa mycia. Szampon można też zostawić na chwilę na pędzlach i stosować go jako odżywkę wtedy fajnie zmiękcza włosie. Bardzo polecam zwłaszcza w promocji.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

nie jest to niezbędnik

Po tym jak wersja tego mydełka do prania gąbek i pędzli syntetycznych się u mnie sprawdziła, postanowiłam zakupić szampon i odżywkę do tych pędzli wykonanych z włosia naturalnego. Osobiście na co dzień używam zdecydowanie chętniej pędzli z włosiem pochodzenia naturalnego.

Wady:
-cena
-wydajność
-nie daje spektakularnego efektu

Zalety:
-ładny zapach
-polski produkt
-nietestowany na zwierzętach
-wygodne opakowanie
-trochę wygładza już wysłużone włosie

Reasumując, nie jest to zły produkt, ale nie widzę zbyt wielkiej różnicy między tym a zwykłym mydłem w kostce, którego używałam do tej pory.