CeraVe, Nawilżający Krem-Pianka do Mycia twarzy i demakijażu dla skóry normalnej i suchej

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Nawilżający Krem-Pianka do Mycia twarzy i demakijażu, dla skóry normalnej i suchej. Delikatnie, lecz skutecznie oczyszcza skórę, nawilża oraz usuwa pozostałości makijażu, jednocześnie wspierając odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry. Zawiera 3 kluczowe dla skóry ceramidy, aminkowasy oraz kwas hialuronowy. Jest delikatny dla skóry, niekomedogenny i nie zawiera substancji zapachowych. Produkt ma kremową konsystencję, która po dodaniu wody zmienia się w puszystą piankę, która delikatnie, choć skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczania. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Odpowiedni również dla skóry wrażliwej.

Korzyści dla konsumentów:
• Delikatnie lecz skutecznie oczyszcza skórę
• Odpowiedni do demakijażu
• Nawilża skórę
• Wspiera odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry
• Odpowiedni dla skóry wrażliwej
• Zawiera 3 kluczowe ceramidy, aminokwasy i kwas hialuronowy.
• Niekomedogenny
• Nie zawiera substancji zapachowych

Rezultaty:
• Dokładnie oczyszczona skóra
• Demakijaż
• Nawilżenie
• Odbudowa naturalnej bariery ochronnej skóry

w butelce, z pompką
bezzapachowa
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
normalna, sucha, wrażliwa
nawilżające, oczyszczające, odświeżające, łagodzące
pianka

Nie podszedł mi

Spodziewałam się pianki, a ten produkt to zdecydowanie krem. Owszem, myje i oczyszcza skórę, jest delikatny i bezzapachowy, natomiast zdecydowanie lepsze nawilżenie (chociaż to ten produkt miał być w założeniu tym nawilżającym) zapewniał mi żel oczyszczający z niacynamidem, do którego wróciłam po zużyciu tego produktu. Generalnie uważam, że jest ok, niemniej nie jest to mój faworyt - inne produkty Cerave lepiej służą mojej mieszanej skórze z tendencją do niedoskonałości. Ale właśnie z tego powodu mamy do wyboru kilka produktów do mycia i każdy może dopasować odpowiedni dla siebie.

Najlepszy do demakijażu

CeraVe Nawilżający Krem-Pianka to absolutna rewelacja w dziedzinie pielęgnacji skóry. Jestem zachwycona tym produktem, ponieważ nie tylko spełnia on wszystkie moje oczekiwania, ale także przekracza je.
Zalety:
Delikatne oczyszczanie: Ta pianka doskonale oczyszcza moją skórę, usuwając wszelkie zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz makijaż. Jednocześnie jest niezwykle delikatna i łagodna dla skóry, nie powodując jej wysuszenia czy podrażnień.
Skuteczne nawilżenie: Formuła tego produktu zawiera ceramidy oraz kwas hialuronowy, które intensywnie nawilżają skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i odżywioną już po każdym użyciu.
Kompatybilność z cerą wrażliwą: Jestem pod wrażeniem, jak dobrze ta pianka sprawdza się nawet w przypadku skóry wrażliwej. Nie wywołuje podrażnień, kłopotów z zaczerwienieniami ani uczucia ściągnięcia, co czyni ją idealną dla każdego typu cery.
Bezpieczne składniki: Produkty CeraVe są znane ze swojej przyjaznej dla skóry formuły, wolnej od substancji drażniących czy alergizujących. Ta pianka do mycia twarzy nie zawiera mydła ani parabenów, co sprawia, że mogę mieć pewność, że dbam o swoją skórę w najbezpieczniejszy możliwy sposób.
Wydajność: Pomimo że potrzebna jest tylko niewielka ilość pianki do uzyskania efektów, produkt jest bardzo wydajny. Mała ilość wystarcza do dokładnego oczyszczenia całej twarzy, dzięki czemu opakowanie starcza na długo.
Nie ma wad, które mogę wskazać. CeraVe Nawilżający Krem-Pianka to po prostu doskonały produkt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania w kwestii pielęgnacji skóry. Gorąco polecam go każdemu, kto szuka delikatnego, a zarazem skutecznego sposobu na codzienne oczyszczanie i nawilżanie skóry twarzy.

Idealny dla wrażliwej cery

Używam go codziennie do dwuetapowego oczyszczania. Moja skóra po nim jest nawilżona i złagodzona. Super się pieni i łatwo się go zmywa. Nie spowodował żadnych problemów z cerą, wręcz jej pomógł! Od dawna miałam kłopoty z wypryskami, teraz jest już znacznie lepiej dzięki temu produktowi.

Cudowna pianka!

CeraVe po raz kolejny zaskoczyła mnie pozytywnie swoim produktem.
Krem-pianka początkowo ma konsystencję emulsji, a po kontakcie z wodą wspaniale zamienia się w lekką piankę. Po użyciu kosmetyku cera jest pięknie oczyszczona, bez zbędnych zaczerwienień. Używam go podczas wieczornego oczyszczania w drugim etapie. Sprawdza się świetnie. Dodatkowo bardzo podoba mi się opakowanie, ponieważ widać dokładnie ile zostało jeszcze kremu w środku (emulsja z tej serii nie ma takiego opakowania i kończy się nagle). Wspaniale działa na moją cerę. Produkt bezzapachowy świetnie nadaje się również dla cer wrażliwych.

HIT! Jeden z lepszych produktów do oczyszczania !

Podczas wyboru produktu do demakijażu, trzeba zwrócić uwagę na to, że ten produkt z zasady ma oczyszczać naszą skórę, usuwać zanieczyszczenia i resztki makijażu, ale też przy tym być delikatny i nawilżać skórę. Taki właśnie jest ten produkt. Jego formuła kremu-pianki jest bardzo uniwersalna i w moim otoczeniu przypadła do gustu wielu osobom ????

Podczas stosowania tego preparatu do oczyszczania początkowo mamy go w formie kremu, który po kontakcie z wodą, na naszej skórze zamienia się w delikatną piankę. Jest to nieziemskie i bardzo ciekawe uczucie.
Jak już wspomniałam, formuła jest bardzo kremowa i delikatna. Produkt jest bardzo wydajny właśnie ze względu na swoją konsystencję kremu.
Jest on bezzapachowy, dzięki czemu wrażliwe noski mogą poczuć spokój ????
W jego składzie znajdziemy ceramidy, aminokwasy i kwas hialuronowy, dzięki czemu mamy zapewnione odpowiednie nawilżenie skóry, jej odżywienie, ale też zaopiekowana jest bariera ochronna skóry.
Lubię go też za jego opakowanie, które jest przezroczysto-mleczne. Dzięki takiemu zabiegowi, jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować ilość zużytego produktu i wiemy kiedy musimy zaopatrzyć się w nowe opakowanie ????

Odpowiedni dla wrażliwej skóry

Produkt faktycznie nie podrażnia, nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry. Wystarczy niewielka ilość do umycia twarzy, jednak mam problem z demakijażem oczu. Płyn w kontakcie z oczami bardzo piecze, przez co nie mogę dokładnie usunąć tuszu do rzęs bo albo jest przy tym mało skuteczny, albo może zaciskam oczy i chyba za każdym razem muszę domywać go innym preparatem. Tusz do rzęs zwykły, nie wodoodporny. Poza tym skuteczny, polecam wrażliwcom. Nie zatyka porów

Idealny w codziennej skincare routine????

Uzywam codziennie rano i wieczorem po zmyciu makijazu. Nie sciaga skory i nie podraznia moich wrazliwych oczu, co jest zdecydowanie na plus w mojej pielegnacji. Marka cerave mnie nie zawiodla ????

Zaskoczył mnie

Na początku - konsystencja. Produkt jest bardzo kremowy i delikatnie się pieni. Jest delikatny dla skóry.
Przy mojej cerze wystarczyło, że użyłam jednej pompki żeby umyć twarz i szyję. Co już pokazało, że produkt będzie bardzo wydajny.
Pojemność jest na prawdę duża. Używam go już od 2 miesięcy i stosuję także do mycia narzędzie do makijażu tj. pędzle, gąbki, puszki.
Na początku myślałam, że cena jest wysoka ale przy zderzeniu z pojemnością i zużyciem, produkt wydaje się wręcz tani.
W działaniu produkt bardzo ładnie oczyszcza skórę i nie pozostawia jej ściągniętej (bardzo tego efektu nie lubię). Skóra jest po nim bardzo mięciutka. Robi wszystko to co ma robić według obietnic producenta.
Opakowanie jest proste, wygodne w użytkowaniu (chociaż zajmuje więcej miejsca ze względu na pojemność). Pompka nie zacina się, jest dobrze zrobiona. Widać samą jakość nawet w opakowaniu.
Myślę, że produkt jest wart swojej ceny i w przyszłości (za jakiś czas) do niego wrócę.

Świetnie oczyszcza

Konsystencja mnie zaskoczyła, lekka kremowa, delikatnie sie pieni,
bezzapachowa, wystarczy niewiele aby dobrze oczyścić twarz.
Kosmetyk zapewnia skuteczne, a
jednocześnie delikatne oczyszczanie. Świetne radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości produktów do makijażu czy pielegnacji.
Nie szczypie w oczy, nie podrażnia, po użyciu nie ma uczucia ściągania, zdecydowanie cera jest bardziej nawilżona niż po innych produktach które miałam okazję stosować.
Bardzo wydajny produkt, duży plus za opakowanie które jest wygodne, higieniczne i bezproblemowe w użyciu.
W składzie mamy ceramidy,
aminokwasy, oraz kwas hialuronowy.

Delikatnie i skutecznie oczyszcza

Ma bardzo aksamitna i delikatną formułę a przy tym dobrze oczyszcza skórę twarzy i nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Zapachu nie ma chyba żadnego. Bardzo dobrze mi się sprawdza zarówno rano jak i wieczorem.

Bardzo dobry produkt

Zużyłam już kilka opakowań i nigdy się nie zawiodłam . Pianka świetnie oczyszcza skórę pozostawia ją świetlista i odżywiona i delikatnie nawilżona . Pianko-krem jest lekki i przyjemny przyjemny w nakładaniu . Opakowanie jest bardzo wydajne a produkt wart swojej ceny . Bardzo polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ulubiony!

Pianka do mycia twarzy, która zdeklasowała moich dotychczasowych ulubieńców. Miałam możliwość testów dzięki Wizaż.
Wiem już, że kupię kolejne opakowanie.
Opakowanie z pompką, duże i wydajne.
Dokładnie zmywa makijaż, nie zostawia ściągniętej skóry, nie szczypie w oczy
Skóra jest czysta i nawilżona
Konsystencja kremowo piankowa
Razem ze mną używa jej mój mąż i ma takie same odczucia. Rewelacja!