Semilac, Mineral Strong Base (Wzmacniająca baza hybrydowa)

Semilac, Mineral Strong Base (Wzmacniająca baza hybrydowa)

Wzmacniająca baza hybrydowa Semilac Mineral Strong Base z minerałami dedykowana jest dla osób z cienkimi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Gęsta konsystencja zapewnia mocny i twardy manicure, który zabezpiecza zarówno krótkie jak i długie paznokcie. Doskonale nadaje się do nadbudowy i przedłużania płytki. Baza w budyniowym odcieniu z domieszką różu może być stosowana pod dowolny kolor lakieru, świetnie sprawdzi się również sauté, dając efekt delikatnego naturalnego manicure, zakrywając nierówności i niedoskonałości płytki.

CHARAKTER: wzmacniająca baza, zapewnia mocny i twardy manicure
DLA KOGO: dla osób, które chcą wzmocnić cienkie, kruche lub rozdwajające się paznokcie, zarówno krótkie jak i długie.
SPECJALIZACJA: świetnie nadbudowuje i przedłuża płytkę zakrywając nierówności i niedoskonałości.
DODATKOWA MOC: minerały.
KOLOR: budyniowy odcień z domieszką różu.
GĘSTOŚĆ: 4/5

Baza testowana dermatologicznie.

preparaty do przedłużania paznokci, lakiery podkładowe
ochronne
mineralna
Efekt
naturalne

Idealna baza do słabych paznokci

Dzięki tej bazie mogłam pozwolić sobie na trwały manicure. Baza lekka konsystencja idealnie rozprowadza się na paznokciach.nie zalewa skórek.pedzelek idealny.wygodny w trzymaniu.

Wzmacnia płytkę i ma piękny budyniowo-różowy kolor

Baza ma dość gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na płytce paznokci. Pędzelek jest szeroki, włosie dość zbite. Wygodna aplikacja to zaleta tego pędzelka. . Baza nie spływa jeśli nałożymy odpowiednią ilość. Ma piękny odcień budyniowego różu. Często używam ją solo pokrytą tylko topem. Można z jej pomocą wzmocnić paznokcie i wydłużyć na szablonie.

Absolutnie nie

Mnie produkty semolac a szczegolnie ta baza i top bardzo zawiodły. mam obecnie dosc zlabe i cienkie paznokcie, ktore chcialam wlasnie utwardzic hybrydą. Zdecydowalam sie na kilka kolorow i baze oraz top Semilac. Po aplikacji paznokcie wytrwaly 2-3 dni a potem na koncach zaczely odpryskiwac. Myskalam ze to z powodu stanu paznokci. Aledalam szanse jeszcze niedrogim produktom hybrydwym z Biedronki. O dziwo tamte trzymaly sie pieknie 2-3 tygodnie! Jestm bardzo rozdzarowana ta firma i na pewno nie kupie bazy tej marki. Lakiery 5w1 to tez nieporozumienie!

Must have!

Moje paznokcie po stosowaniu tej bazy stały się o wiele bardziej trwalsze i mocniejsze, a co za tym idzie - lepiej odporne na uszkodzenia!
Produkt łatwo się aplikuje, jest to przyjemna aplikacja, można przedłużyć bezproblemowo paznokcia.
Baza ta jest łatwa w aplikacji, posiada lekko różowy kolor, dzięki któremu wygląda pięknie na paznokciach nawet pokryta jedynie topem.
Manicure wytrzymuje mi spokojnie 2 do 3 tygodni bez odprysków.
Jestem bardzo zadowolona.

Świetna baza wzmacniająca kruche paznokcie o pięknym budyniowo-różowym kolorze

Baza ma piękny budyniowo-różowy odcień. Pozwala stworzyć na paznokciach elegancki manicure. Często noszę ją solo pokrytą topem bez kolorowego lakieru. Pięknie prezentuje się na paznokciach. Ma gęstą konsystencję, która łatwo się nakłada i samopoziomuje. Do pełnego zakrycia prześwitów trzeba nałożyć 3 cienkie warstwy. Baza widocznie wzmocniła moje paznokcie. Są dłuższe i twardsze. Można przy jej pomocy nadbudować płytkę.

Efekt zadbanych paznokci

Uwielbiam tę bazę. Przede wszystkim kolor - jest przepiękny, naturalny i elegancki. Paznokcie w momencie wyglądają na zdrowe i zadbane. Cudo! Ale co najważniejsze, paznokcie są twardsze i mniej łamliwe oraz odporne na uszkodzenia. Bardzo polecam! :)

Zakrywa przebarwienia

Dzięki tej bazie paznokcie wyglądają naturalnie i na zdrowe. Mocniejsza pigmentacja transparentnego koloru mocniej zakrywa niedoskonałości mojej płytki niż baza care. Minerały fajnie odżywiają paznokcie oraz je wzmacniają.

HIT

Bardzo dobra baza, ma cielistą tonację i sprawia, że paznokcie wyglądają przepięknie!! Idealnie się też ją aplikuje. Dla moich łamliwych i kruchych paznokci jest idealna i bardzo długo się utrzymuje. Uwielbiam ten produkt !!

Super baza

Dzięki tej bazie w końcu mogłam zapuścić piękne i zdrowe paznokcie ! Tą bazą również mogę przedłużyć paznokcie aż do 1 cm oraz je nadbudować. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto chcę mieć zdrowe i piękne paznokcie !

MEGA !

Z ręką na sercu najlepsza baza do przedłużania i nadbudowy nawet tych najsłabszych paznokci.
Pięknie wygładza i szybko przedłuża. Bardzo szybko i łatwo się na niej pracuje. Polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Baza ma bardzo ładny naturalny odcień, ktróra współgra z płytką, dzięki czemu może służyć jako samodzielny kolor, przy którym szybko nie będzie widać odrostów. Proteiny zawarte w tej bazie pozwlają na wzmocnienie nie tylko krótkich i słabych paznokci, ale również tych dłuższych.

Kauczukowa baza pod lakiery hybrydowe jest moim nowym odkryciem. Baza podbija kolory mniej kryjących lakierów hybrydowych. Bazę można stosować również jako kolor, ponieważ daje bardzo naturalny efekt manicure. Mam bardzo płaskie paznokcie, a baza pozwala mi na delikatną nadbudowę.