Bielenda, Kasztan, Serum uszczelniające naczynka + Maseczka łagodząca

Bielenda, Kasztan, Serum uszczelniające naczynka + Maseczka łagodząca

Skoncentrowana, bezpieczna kuracja o silnym działaniu wzmacniającym, regeneracyjnym i nawilżającym skutecznie i szybko pomaga zwalczyć niedoskonałości delikatnej, cienkiej i wrażliwej cery naczynkowej.
Krok 1: SERUM USZCZELNIAJĄCE NACZYNKA błyskawicznie wzmacnia i uelastycznia ściany kruchych naczyń krwionośnych, zwiększa ich odporność na uszkodzenia. Skutecznie zapobiega pękaniu i tworzeniu się nowych "pajączków", redukuje zaczerwienienia.
Krok 2: MASECZKA ŁAGODZĄCA błyskawicznie koi i przynosi ulgę delikatnej, wrażliwej skórze naczynkowej, optymalnie nawilża, łagodzi podrażnienia.

pomaga walczyć z pajączkami

Bardzo udany zestaw - maseczka fantastycznie łagodzi podrażnienia, buzia odzyskuje ładny koloryt a serum w widoczny sposób walczy z naczynkami.
Saszetka z serum wystarcza na parę razy ( w zależności od ilości naczynek).

Niestety, trzeba zarezerwować sobie cały wieczór na aplikację obu produktów ;-).
Uważam, że w tej cenie warto wypróbować.
Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 szt

doskonały kosmetyk

To serum jest rewelacyjne!Ostatnio pękło mi naczynko i posmarowałam je chyba ze 3 razy tym serum i niewiadomo kiedy zniknęło:)Super zmniejsza widoczność czerwonych pajączków:)Saszetka jest wydajna i konsystencja żelu też jest ok:) Bardzo polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia

Warto kupić...

Cena nie jest niska, ale warto kupić ten produkt.
Każda z nas wie, że pękniętych już naczynek żaden krem nie naprawi - można je jedynie tuszować i zapobiegać powstawaniu nowych. To serum + maseczka z pewnością spełniają oba zadania.

Moje naczynka stały się mniej widoczne.
Od kiedy używam tego produktu nie dopatrzyłam się także kolejnych pęknięć naczynek.

Saszetki niestety nie są komfortowe w użyciu, ale da się przeżyć. Zarówno serum jak i maseczka są dość wydajne (saszetka starczy spokojnie na dwa użycia).

Używam tego produktu od jakiegoś czasu i będę używać go dalej.
Ilość zużytych opakowań: troszkę już jest ;)

Bielenda to jak dotąd - obok Biodermy - jedyny kosmetyk z serii naczynkowych, który nie podrażnia mojej twarzy i sobie radzi z jej problemami. Używam kremu, tonika i nie zawiodłam się również na maseczce. Może nie należy do najtańszych, ale jedna maseczka spokojnie wystarcza na dwa użycia. Skóra twarzy rzeczywiście wydaje się być uspokojona, a po dłuższym używaniu można zobaczyć efekty - nie czerwieni się aż tak bardzo w stresujących sytuacjach ( co było moim notorycznym utrapieniem ).
Minusiki:
Samo serum wchłania się dość długo, a jeśli do tego dołączymy jeszcze maseczkę łagodzącą - mamy kilka godzinek z głowy. No chyba, że ktoś ma zamiar wyjść z domu z żółtawo-zielonym filmem ( który widać u mnie tylko pod słońce ). U mnie domownicy, nie wiedząc, że ową maseczkę mam na twarzy podejrzewali żółtaczkę;)
Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

2+ / 3- ogólnie niebardzo

Po poprzednich, świetnych, recenzjach miałam nadzieję, że serum/maseczka pomogą mi w mojej walce o ładniejszą cerę, jestem jednak z produktu dość niezadowolona i rozczarowana nim.

Zarówno maseczka jak i serum kleją się (zwłaszcza serum) i ściągają skórę twarzy (na szyję czy podbródek lepiej nawet nie wyjeżdżać, maseczka straszliwie roluje się na innych obszarach niż sama twarz, choć na samej twarzy też jej się zdarza).
Obie również bardzo wolno się wchłaniają.

Twarz po nałożeniu maseczki nie szczypie dopiero wtedy gdy zmyję twarz "po" serum tonikiem (co ciekawe w angielskim tłumaczeniu producent zaleca zmycie serum przed nałożeniem maseczki, w rodzimej wersji językowej powinnyśmy pozostawić je do wchłonięcia).

Nie mam może jakiś wielkich zaczerwień, głównie na i przy nosie, i w dolnej części policzków, a w dodatku powstały one w większości na mojej twarzy w ciągu ostatniego roku (zwłaszcza przez zimę ;/), więc serum/maseczka nie powinna mieć większych problemów z ich zmniejszeniem. Niestety, zaczerwienienia zostały tylko minimalnie zredukowane (szczególnie widać to po zmyciu czy żółtawego serum czy zielono-żółtej maseczki). Ponad to mam wrażenie, że zaczerwienienia zmalały dopiero gdy zaczęłam również używać kremu Bielendy z tej samej serii (więc być może to częściowo lub w większości jego zasługa).
Nie zauważyłam też by produkt jakkolwiek wpłynął na moje naczynka.

Przeszkadza mi też to, że maseczkę i serum otwiera się na dole saszetki.

Generalnie serum na początku wydawało mi się lepsze od maseczki, a teraz chyba określiłabym obie części saszetki jako nie za bardzo skuteczne.
Uważam, że nie warto kupować tego produktu, cena jest dość wysoka (5-6zł), a efekt znikomy.

[Saszetka starcza mi na 3 użycia (więc na ok. tydzień)]

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia

hmmm...

Maseczka ma niewiele ocen, ale wszystkie bardzo wysokie dlatego skusiłam się na nią ostatnio.

Nie mam cery typowo naczynkowej, powiedziałabym, że tak pół na pół, nie łapię mocnych rumieńców ani nie mam sporych problemów z naczynkami - poprostu trochę widocznych naczynek. Dlatego nie chcę źle oceniać maseczki, bo nie mam TYPOWO naczynkowej cery.

Po nałożeniu trochę szczypie i co mnie najabardziej denerwało - klei się :(. Po zastosowaniu cera faktycznie wogóle nie była zaczerwieniona (a zwykle minimalnie jest) więc na plus. Naczynka jakie były- tak samo wyglądały po zastosowaniu maseczki.
Dlatego więcej nie kupię, bo nie jest też taka tania jak na maseczkę.

***
Można wypróbować jak ktos ma problemy z naczynkami itp, myślę, że napewno cera się "uspokoi" jak juz ktoś zauważył, a same "pajączki" - u mnie nie podziałało, ale może innym pomoże.

Używam tego produktu od: zużycie pełnego opakowania

tak , tak , tak!!!!!!!!!!!!!!!

jestem niestety posiadaczka cery naczynkowej i ta maseczka jest naprawde bardzo , bardzo dobra.
Nakładam ją na noc , a moja cera rano odzyskuje blask , zdrowy kolor , cera jest uspokojona i taka ja kocham , bez zbednego rumieńca.
1 opokowanie wystarcza mi 3 razy, bo nei lubie nakładać duzo maseczki , nakaładam w sam raz najpierw serum , pozniej maseczke ( razem maja 10 ml) to za dużó jak na 1 zastosowanie.Polecam ta maseczkę!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:kilku dni

swietna

Super maseczka polaczona z serum. Daje na razie 4 gwiazdki bo lekko piekla mnie po niej twarz ale mam tez bardzo wrazliwa buzie.Maseczka swietnie nawilza lagodzi.Wczoraj zostawilam ja na noc i obudzilam sie z ladnie nawilzona twarza

Używam tego produktu od:miesiac

Uwielbiam !

Używam tej maseczki razem z mleczkiem i kremem z tej samej serii Bielendy. Jestem zachwycona działaniem. Stosuję ją 2 razy w tygodniu i przyznaję że stan moich naczynek się znacznie poprawił a rumień na policzkach jakby złagodniał. Naczynka są zdecydowanie mniej widoczne.
Cała seria kasztanowa zasługuje na miano Kwc.
Ale to serum z maseczką to mistrzostwo świata.

Ilość zużytych opakowań: duuuuuuużo :-)

Najlepsza maska jaką miałam!

Mam cerę mieszaną i to w dodatku naczynkową. Stosuję maskę antybakteryjną za 1zł, więc z maską na naczynka postanowiłam zaszaleć ;)
Stosuję ją z powodzeniem od 2 miesięcy wraz z kremem z tej samej serii. Cóż, jak by na to nie spojrzeć, ta maseczka jest dla mojej cery jakimś cudem!
W ogóle polecam całą serię Kasztan do cery naczynkowej z Bielendy, jakaś rewelacja a nie pałałam sympatią do tej marki!
Plusy:
- nietypowo mamy dwie fazy maski, acz mnie do gustu bardziej przypadła faza 1,
- dość szybko się wchłania,
- nie zatyka porów, nie miałam po niej żadnych wyprysków,
- wystarcza spokojnie na dwie aplikacje, a więc te 5zł wydane na maskę wystarczy na cały tydzień (przy stosowaniu 2 razy w tygodniu),
- naprawdę wycisza cerę i uspokaja naczynka! Nie tylko nie powstają nowe naczynka i to nawet na skrzydełkach nosa co było moją zmorą. Naczynka popękane, które miałam do tej pory zdecydowanie są mniej widoczne!
- efekt już po 1 użyciu!!!

Minusy:
- jak dla mnie cena...
- maska łagodząca trochę zbyt tłusta.Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 8 saszetek

MÓJ kosmetyk WC !

Najlepsza maseczka na naczynka, nie droga, w miarę wydajna, zmniejsza zaczerwienienia, chłodzi, koi skórę, wzmacnia wyraźnie kruche naczynka. Mam też z tej serii masło do ciała i zamierzam kupić krem, polecam

Używam tego produktu od: 1 mc

moje odkrycie!

Kupiłam razem z kremem z tej serii i jestem zachwycona! 1 krok serum- dziwna żelowa konsystencja łagodzi wszelkie podrażnienia, spokojnie wystarczy na całą twarz a także dekold, nie ma mowy o pieczeniu, serum po wchłonięciu pozostawią delikatnie lepiaca się warstwę, wtdey nakladdam maseczkę, czekam aż się wchłonie i przemywam woda termalną lub płynem micelarnym.skóra jest mega ukojona, zaczerwienienia znikają, buźka jest gładka i nawilżona. Cena niska, ale przy stosowaniu 2 razy w tygodniu wychodzi trochę więcej. Polecam!!

Używam tego produktu od:tygodnia