Kosmetyki DLA, Chusteczka antybakteryjna

Kosmetyki DLA, Chusteczka antybakteryjna

Chusteczka nasączona jest antybakteryjnym płynem i służy do dezynfekcji rąk. Jest idealna w podróży czy w drodze do pracy. Działa bakteriobójczo i wirusobójczo. Nie pozostawia uczucia „lepkich rąk”.

Płyn, którym ją nasączono, to synergiczna mieszanka antyseptycznych, naturalnych olejków eterycznych: eukaliptusowego, geraniowego, goździkowego i litsea cubeba

normalna
żele antybakteryjne do rąk
odświeżające
jednorazowego użytku

Kupuję ❤

Chusteczka nasączona została antybakteryjnym płynem, która służy do dezynfekcji rąk, jak również oczyszczania. Idealna do torebki lub w podróży. Dobrze spisuje się w obecnych czasach. Nie wysusza dłoni ani nie pozostawia uczucia lepkości. Bardzo uniwersalna i skuteczna.

Świetnie rozwiązanie

Te chusteczki to moje odkrycie ostatnich tygodni. Genialne na prawdę. Potrafią uratować nie tylko w podróży. Często gdzieś jeżdżę, trochę dalej ale i trochę bliżej więc gdybym chciała brać do torebki wszystko to, czego potrzebuję to przydałaby mi się po prostu walizka na kółkach aby tego nie dźwigać. Płyny antybakteryjne i żele bardzo wysuszają moje dłonie więc często szukam czegoś, co by je mogło zastąpić. Próbowałam innych marek jeszcze, są też dostępne, jednak te mi najbardziej przypadły do gustu.

Te chusteczki idealne składowo nie są ale i tak mają milion razy lepszy skład niż typowy żel antybakteryjny. Znajdują się w nim antyseptyczne naturalne olejki takie jak eukaliptusowy, goździkowy, geraniowy i litsea cubeba. I na prawdę robią robotę. Na dłoniach nie zostawiają lepkiej warstwy, nadają się też do odkażania ranek, a przy suchej skórze przeciąć się papierem, czy oderwać suchą skórkę wokół paznokci nie jest ciężko, więc to bardzo na plus. Można ich używać też do przetarcia telefonu, blatu, jakiś takich elementów więc również to uniwersalny produkt.

Ciężko jest je dostać ale kupuje ich po prostu więcej i wrzucam sobie do torebki zawsze jak gdzieś wychodzę. Zaraziłam nimi już też kilka osób, to jednak wygodne rozwiązanie z dobrym składem. Osobiście kupuję na ich stronie po prostu.