Sally Hansen, Vita Surge Strength Gel (Żel wzmacniający paznokcie)

Sally Hansen, Vita Surge Strength Gel (Żel wzmacniający paznokcie)

Pojemność 13,3 ml

Wzmacniająca odżywka w żelu - nie pozostawia żadnego koloru na paznokciu. Można stosować na lakier.
Szybko wchłaniający się żel to ratunek dla słabych paznokci, które rozdwajają się i kruszą. W ciągu 5 dni paznokcie stają się mocniejsze i silniejsze.
Jak to działa? Preparat zawiera głęboko wnikający kompleks witaminowy, dzięki któremu paznokieć rośnie elastyczny, mocny i odporny na rozdwajanie i kruszenie. Paznokcie są po nim silne, wytrzymałe, zdrowo wyglądające i nie rozdwajają się.

odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące, ochronne
hipoalergiczna
w buteleczce
żel / płyn

Żel wzmacniający paznokcie, Sally Hansen

Żel wzmacniający paznokcie kupiłam na jednym z portali aukcyjnych. Zaciekawił mnie opis mam cienką płytkę paznokciową moje paznokcie
Aplikator z gąbką nie przypadł mi do gustu osobiście wolała bym pędzelek
było by mi łatwiej panować nad ilością żelu nakładaną na płytkę paznokcia.
Po za tym same plusy.
Paznokcie już po około 3-5 dniach codziennego stosowania widoczna poprawa
płytka utwardzona i wzmocniona. Używam tego żelu pod lakier lub kładę sam żel .
Żel ma śliczny kwiatowy zapach zapakowany jest w zgrabnej estetycznej przeźroczystej buteleczce , na bieżąco widać ile kosmetyku pozostało.
Żel jest gęsty i bardzo wydajny. Nie wchłania się błyskawicznie ale dość szybko
Wreszcie znalazłam produkt który wzmocnił i utwardził moje cienkie paznokcie i pomyśleć że taki skarb kupiłam za jedyne 6,90 zł.
Myślę że to kres moich zmagań z cienkimi, łamiącymi się paznokciami
Ten żel na pewno zostanie ze mną na długo.

Przyjemna w stosowaniu odżywka pod wzgledem konsystencji i zapachu. U mnie dała bardzo dobre efekty wzmocnienia paznokci.

Produkty do pielęgnacji paznokci od Sally Hansen lubię i stosuje od wielu lat, na odzywkę Vita Surge Strength Gel natrafiłam na portalu aukcyjnym . Przypadła mi do gustu nie tylko przez konsystencję i zapach zupełnie nieoczywisty dla odżywki do paznokci ale również ze względu na dobre i szybkie działanie wzmacniające.

Buteleczka z odżywką jest charakterystyczna dla produktów Sally Hansen. Ma dużą pojemność 13,3 ml, jest przeźroczysta z widoczną wewnątrz kolorową zawartością. W zakrętce umieszczony został aplikator wygodny w rozprowadzaniu produktu. Jest on wykonany z gąbki, twardy i ścięty pod skosem , idealnie sprawdza się przy tej konsystencji.

Odżywka ma żelową , gęstą konsystencję w niebieskim transparentnym kolorze z widocznymi pływającymi w niej białymi perełkami które zawierają witaminę C i E.
Zapach jest przyjemny, słodki , świeży i kwiatowy.
W składzie sporo substancji pozytywnie wpływających na stan płytki paznokcia: gliceryna , pantenol, olej rycynowy, witamina C, witamina E, wyciąg z alg brunatnych, ekstrakt z algi czerwonej.

Żel wzmacniający przed użyciem należy wstrząsnąć i aplikować na suchy, czysty paznokieć lub na suchy, pomalowany lakierem. Łatwo się rozprowadza za pomocą gąbki, ja potem wcierałam go w płytkę palcami. Ostro ścięta końcówka aplikatora umożliwia aplikację pod rosnący paznokieć. Żel bardzo szybko się wchłania , nie pozostawia żadnego koloru ani wyczuwalnej tłustej warstwy, jednak wymaga odtłuszczenia przed zastosowaniem lakieru kolorowego, ja za pierwszym razem nałożyłam kolor bezpośrednio na żel i przyczepność do płytki była kiepska, na drugi dzień lakier odchodził mi płatami. W przypadku moich paznokci działanie wzmacniające pojawiło się bardzo szybko, w zasadzie już po jednej aplikacji miałam wrażenie że płytka jest sztywniejsza. Po około tygodniu systematycznego stosowania płytka stała się mocniejsza ale nadal zachowała elastyczność dzięki czemu paznokcie były bardzie odporne na uszkodzenia i urazy. Przestały się rozdwajać i łamać. Płytka zyskała ładny, zdrowy kolor a jej powierzchnia zrobiła się bardziej wyrównana i gładsza. Żel ma również pozytywny wpływ na skórki zmiękcza je i nawilża.
Strength Gel jest bardzo wydajny, to co pozostaje na aplikatorze po wyciągnięciu z buteleczki wystarcza na pokrycie paznokci u oby dłoni. Cena jest atrakcyjna ja zapłaciłam 6,90 zł za opakowanie, gorzej z dostępnością bo znalazłam go tylko na allegro i to zaledwie na jednej aukcji.