NYX Professional Makeup, Lift & Snatch! (Precyzyjny pisak do brwi)

NYX Professional Makeup, Lift & Snatch! (Precyzyjny pisak do brwi)

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Lift & Snatch! To produkt, który pokochają Twoje brwi! Pisak idealnie wypełni luki, nada pożądany kształt i wymodeluje łuk brwiowy. Niezwykle trwała, odporna na ścieranie wegańska formuła. Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

+ super precyzyjna końcówka
+ formuła odporna na ścieranie
+ wegańska formuła

kredki do brwi

Idealne brwi

Pisak do brwi od marki NYX to najlepszy kosmetyk do brwi jaki miałam okazję używać. Niepozorny pisak, a robi tyle dobra. Jeśli borykasz się z niedoborem włosków, to jest to dla ciebie wybór idealny. Precyzyjna końcówka w formie miękkiego pisaka nasączona kolorem pozwala na wyrysowanie super cienkich linii, które są łudząco podobne do włosków brwi. Gama kolorystyczna pozwala na dobranie dla siebie idealnego odcienia. Aplikacja jest szybka, łatwa i bardzo przyjemna. Tusz z kosmetyku nie zastyga bardzo szybko na skórze, więc jeśli będziesz na początku przygody z nim, łatwo zniwelujesz pomyłki. Efekt, który uzyskujemy jest naturalny, wygląda jak henna pudrowa. Można stopniować efekt ilością nałożonego kosmetyku. Jest bardzo trwały, utrzymuje się cały dzień. To mój must have w kosmetyczce!

Super precyzja

Ten pisak naprawdę jest cienki i potrafi precyzyjnie domalować malutkie włoski, dzięki czemu można uzyskać bardzo naturalny efekt. Jednak trzeba uważać, bo niekiedy pisak może "wypuszczać" za dużo pigmentu i wtedy łatwo zrobić sobie krzywdę, radzę zawsze maznąć jedną kreskę na ręku, aby to kontrolować.

Mam w kolorze soft brown - najchłodniejszy z kolekcji (uwaga, na ręku wydaje się trochę zielonkawy, ale przynajmniej u mnie bardzo ładnie wygląda i wtapia się w brew)

Najlepszy

Bardzo precyzyjny pisak do brwi. Całkiem dobrze trzyma się w ciągu dnia na cerze tłustej. Używam go również jako eyeliner - na oczach trochę krócej, ale i tak daje rade w porównaniu do innych pisaków do tego przeznaczonych.

Srednio

Mam pisak w kolorze taupe i niestety ma bardzo jasny kolor a po zastygnięciu wydaje się być zielonkawy. Plusem jest jego wytrzymałość i końcówka która jest idealna. Jestem strasznie zawiedziona kolorem

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mój ideał

Dość słynny od dawna, ja natomiast dosyć niedawno się skusiłam na zakup tego pisaka. Uwielbiam eyelinery w pisaku więc wiedziałam ,że taka formuła będzie mi w 100% odpowiadać jako produkt do brwi.
Spory wybór kolorystyczny, myślę ,że praktycznie każdy wybierze coś dla siebie.
Cena moim zdaniem może nie jest zbyt niska, ale raczej znośna, a jednak o tym produkcie jest głośno więc zbyt tani też nie będzie.
Posiadam całkiem sporo produktów marki nyx, i chyba się nigdy nie zawiodłam, tak było i tym razem, cudowny, precyzyjny pisak.
Ideał, jesteśmy w stanie nim wykonać naprawdę cieniutką kreskę, nic dodać nic ująć. Pigmentacja produktu również jest rewelacyjna.
Pisak najbardziej mnie zaskoczył właśnie swoją precyzją, dokładnością, trwałością, aplikacja produktu to sama przyjemność.
Uwielbiam go, wizualnie profesjonalny, estetyczny, po prostu ładny, marka nyx nie zawiodła, każdemu polecam spróbować, genialny!

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Blagam. nie wycofujcie tego!

Lubię efekt brwi wyczesanych do góry klejem (żel do włosów Got2Be, oczywiście, żadne tam mydła). Makijażu dopełniam dorysowując pojedyncze włoski. Ten pisak jest jedynym, który się nie zacina, nie wysycha, nie robi plam i jest wodoodporny (o ile nie trzemy). Pozostaje w nienaruszonym stanie do zmycia. Dodatkowo znalazłam odcień idealny to moich popielato-brązowych brwi - Ash Brown. To już moje drugie opakowanie. Królestwa zdążyły powstać i upaść, a on ciągle działa bez zarzutu ;)

Po prostu świetny

Nie miałam lepszego.
Kolor Brunette : chłodny, elegancki, idealny do ciemnych brwi.
Pisak działa bezproblemowo, nie trzeba go rozpisywać, stale w gotowości i nic nie marnujemy. Bardzo wydajny. Mam go kilka miesięcy.
Bardzo łatwy z użyciu.
Precyzyjny, łatwy w operowaniu, nie wymaga od nas umiejętności.
Trwały, nie rozmazuję się, nie rozmywa.
Dopracowany w każdym calu.
Świetny.
Cena wyższa ale adekwatna do jakości i zwraca się w efektach.
Bardzo mocno polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pisak do brwi

Wyglądem przypomina eyeliner, jest dobrze trwały dobrze się trzyma nie rozmazuje się, bardzo łatwo się z nim pracuje , brwi wygląda bardzo naturalnie, kolor też nie jest bardzo przybliżony do mojego aczkolwiek nie jest to aż taka dużo różnica jak maluje się tylko kreski, można używać go właśnie jako eyeliner ze względu na trwałość

Sprawdza się

Idealny do dorysowywania włosków. Dzięki dorysowaniu nim włosków możemy optycznie zagęścić brew, ale także nadać jej ciekawszego charakteru. Kolor jest chłodny i pięknie współgra z prawdziwymi (rzeczywistymi) włoskami na brwiach.

Najlepszy

Naturalny efekt na brwiach, jako półtransparantny eyeliner też wychodzi super.
Kolorem soft brown czasem sobie piegi rysuje i też sie to świetnie trzyma i przekonująco wychodzi.
Trzeba tylko sobie ogarnąc jak je po czasie zmusić żeby leciał płyn.
Na poczatku śmigają perfekcyjnie, potem trzeba je trząść, albo wciskać im tę pompkę przy zamykaniu.

Bardzo precyzyjny dający naturalny efekt

Pisak zachwycił mnie precyzją. Ma miękkie włosie, które pozwala dorysować bardzo naturalnie wyglądające włoski. Na zdjęciu, które dołączam widać rysunek brwi na dłoni. Kolor, który posiadam to jasny odcień brązu. Bardzo dobrze pasuje do jasnych włosów i jasnej oprawy oczu. Pisak jest bardzo trwały. W ciągu dnia nie zmywa się.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super precyzja

Fajny, precyzyjny pisak do brwi, idealnie mi się sprawdził do wypełnienia ubytków w brwiach i podkreślenie kształtu. Bardzo trwały produkt.
Ps- dobry produkt do robienia piegów ;)