Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Na wagę złota!

Szampon jest wręcz przecudowny! Używam go od niedawna, ale już widze jak dobrze znoszą go moje włosy. Delikatnie je oczyszcza, dzięki czemu mam wrażenie, że włosy są czyste jak nigdy dotąd!
Produkt nie uczula, a wręcz pielęgnuję delikatną skórę głowy ;)
A w połączeniu z ulubioną odżywką czy maską tworzą idealny zestaw pielęgnacyjny, mycie włosów już nie jest monotonne jak kiedyś. Teraz wiem, że po każdym umyciu włosy będą wyglądać tak jak najbardziej lubię :)
Do tego miły zapach, odpowiadająca mi konsystencja i niska cena są dodatkowymi zaletami produktu.
Po prostu mój ukochany KWC!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Jest bardzo fajny :-)

Używam tego szamponu od niedawna i wydaje mi się, że jest bardzo fajny.

Plusy:
+ładnie pachnie
+wygodne opakowanie
+niska cena

Minusy:
-bez odżywki miałabym włosy jak siano :-(

Używam tego produktu od: Paru dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszwgo

Dla dorosłych - taki sobie

Zgodnie z zapewnieniem producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych, ale nie jest jakąs rewelacją:
Minusy:
- słabo się pieni, to wiadomo bo nie ma SLS, ale jakoś te włosy trzeba umyć, więc albo trzeba myć dwukrotnie albo dużą ilościa szamponu,
- wysuszone końcówki włosów nadal są wyszuszone, puszące się i niesforne,
- przetłuszcza skórę głowy,
- podrażnia skórę głowy, powoduje świąd
- włosy tak średni się po nim układają, na drugi dzień sa już oklapnięte

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

nie lubię

Nie podoba mi się. Nie rozumiem zachwytów nad nim.
\\nPlusy:
\\n- delikatny, naturalny sklad
\\n- tani
\\nMinusy:
\\n- nie domywa włosów
\\n- szybko się przetłuszczają
\\n- zapach - nie podoba mi się
\\n

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3

NIby dobry

Kupuje ten szampon z czystego lenistwa ponieważ nie chce mi się szukać czegoś innego bez SLSu a lubię czasami umyć takim szamponem włosy tym bardziej, że musze je myć prawie codziennie.
-bardzo plącze włosy, więc kiedy je myje to zawsze przed nałożeniem rozcieńczam w wodą
+zmywa oleje
+cena
+dobrze oczyszcza choć radzę stosować na przemian z szamponem z SLS

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Przereklamowany szampon

Jest to mój pierwszy delikatny szampon jaki kupiłam sobie gdy zainteresowałam się włosomaniactwem. Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem olei. Ma bardzo dobry skład, nie zawiera SLS, dlatego można go stosować do codziennego mycia włosów. Przy częstym stosowaniu Babydreamu zauważyłam, że moja skóra głowy często mi swędziała. Moje włosy po użyciu tego szamponu zawsze były "skrzypiące" i do tego bardzo poplątane. Dlatego zrezygnowałam z używania tego szamponu i aktualnie do codziennego mycia włosów używam mojego ulubionego szamponu Hipp

Ilość zużytych opakowań: ok. 10.

najlepszy :)

Świetny szampon, dobrze oczyszcza włosy i pięknie pachnie. Moich włosów nie plącze, dzięki niemu mniej mi się przetłuszczają, mój ulubiony ;) Szkoda, że jest mało wydajny mi starcza na miesiąc.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, średnio jedno w miesiącu

Świetny!

Jak 70% dziewczyn skusiłam się na niego po przeczytaniu miliona pozytywnych opinii na blogach. Mój pierwszy szampon jako "włosomaniaczki"

Plusy
- brak SLS
- prosty skład
- cena
- dostępność
- zapach
- domywa olejowane wlosy

Minusy : BRAK

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dla moich włosów idealny

Od razu się polubiliśmy. :) Delikatnie oczyszcza włosy, ładnie się pieni i jak dla mnie obłędnie pachnie.
+ zapach
+ konsystencja
+ oczyszczanie
+ delikatność
+ cena

Jedyny - to dostępność. W "moim" rossmanie rozchodzi się jak świeże bułeczki :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Rewelacja!

Dopiero od niedawna zaczęłam się zastanawiać dlaczego moje włosy wyglądają okropnie (elektryzujące się siano). Szampony i odżywki zmieniałam bardzo często, bo myślałam, że moje włosy po prostu bardzo szybko się przyzwyczają do produktów, które stosuję. W Internecie trafiłam na blog, w którym znalazłam sporo wskazówek jak pielęgnować moje włosy. Właśnie wtedy odkryłam Babydream. Nigdy bym nie pomyślała aby być włosy szamponem dla dzieci. To był mój błąd. Odkąd stosuję Babydream moje włosy są lśniące, miękkie, nie puszą się, wyglądają fenomenalnie! Co najważniejsze nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem!
Jedynym minusem szamponu jest mdlący zapach, ale zaczynam się do niego przyzwyczajać.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Dobry ale dla dzieic

Jako osoba dorosła, chciałam przetestować ten szampon zachęcona wielkim BUM w blogosferze. Problem z przetłuszczaniem włosów raczej mnie dotyczył. Po miesiącu nie zauważyłam poprawy lecz mogłabym powiedzieć że jest gorzej. Szampon nie domywał włosów na następny dzień już były tłuste, oklapnięte i do mycia. Dobrze się sprawdził na wakacjach kiedy moja skóra głowy nie potrzebowała większego oczyszczania bo była przesuszona od słonej morskiej wody zamiennie z chlorowaną wodą z basenu. Słabo się pieni i muszę 3 razy dodawać kolejna porcję zanim zapienię całą głowę. Na zapach i opakowanie nie zwracam uwagi bo jest to rzecz względna. Najważniejszy by nie śmierdział. Opakowanie z bobasem raczej dziecinne. Myślę że dla dorosłych sprawdzi się gorzej niż dla dzieci, ponieważ moja duużo młodsza kuzynka umyła tym szamponem i ej włosy były gładziutkie i mięciutkie ale to pewnie dlatego że skóra głowy dzieci nie produkuje łoju. Kupię ponownie dlatego że zamierzam regularnie chodzić na basen i w tej roli się sprawdzi. Jeśli miałabym wybierać babydream czy facelle to zdecydowanie wybieram facele

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

najlepszy ^^

Tego szamp. używam od ponad 7 miesięcy.
Plusy:
+ cena jest w porządku (ale teraz kosztuje 6 zł)
+ skład dobry, krótki, nie ma SLS i podobnych substancji
+ po nim wypada mi mniej włosów, niż po innych szamponach
Malutkie minusy:
- trudno się rozprowadza (jest za gęsty), więc ja zawsze nalewam trochę szamponu do małej buteleczki, dopełniam wodą i wtedy na włosy. Wtedy jest ok, inaczej dużo szamp. się zużywa
- zapach wg. mnie jest chemiczny i nieprzyjemny, ale moim koleżankom się podoba
- używając go na dzieciach, uważałabym, bo kiedyś dostał mi się do oka, piekło i było zaczerwienione.

Używam tego produktu od: ponad 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dużo, ale używam go z siostrami i mamą