Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

cos okropnego

szampon srednio sie pieni,zapach ma mdly,strasznie szarpie wlosy podczas mycia,staja sie szorstkie i trzeba nalozyc spora ilosc odzywki/maski zeby rozczesac wlosy.spodziewałam sie delikatnego mycia,bo sklad ma raczej łagodny a tu zakie rozczarowanie

Używam tego produktu od:3miesiecy

UWIELBIAM:) :))

Ja też zaczęłam zwracać uwagę na skład szamponów i chciałam znaleźć w końcu szampon bez SLSów i tych wszystkich parabenów, co jest PRAWIE niemożliwe. Najpierw powędrowałam w Rossmanie do półki z szamponami Johnsons Baby i Nivea Baby i .... się rozczarowałam, nawet tam w składzie były SLSy chociaż w Nivea Baby było napisane, że nie zawiera mydła, miał go w składzie;( Więc w ostatniej chwili zauważyłam to cudeńko o prościutkim składzie! Jest super, myje włoski, dosyć dobrze się pieni (nie tak jak te sztuczne elsevy, nivea, i te inne slsami, ale nie o to wogóle chodzi!) Szampon ma myć i nie niszczyć tak włosów tą całą swoją chemią! Wcale nie przyśpiesza tłuszcznia się włosków !!! (myję je jak zwykle, co drugi dzień; są mieszane - tluste przy głowie i suche na końcach, ogólnie tez zniszczone rozjaśnianiem!). Mógłby mieć przyjemniejszy zapach, i nie plątać tak mocno włsków, ale da się na to zaradzić odpowiednią odżywką w końcu ona jest od tego, żeby je lepiej rozczesywać! (używam maseczki Pantene z aminokwasami). Szampon nie zawiera konserwantów i barwników. Jest naturalny i cieszę się, że przynajmniej tyle mogę zrobić dla moich zniszczonych chemią włoskami - nie "truć" ich chociaż sztucznym szamponem! Za to mogę teraz przebierać w najróżniejszych odżywkach. Ten Szampon + odpowiednia odżywka = SUKCES Polecam i sama do innego chyba nie wrócę, zostane przy BABYDREAM
Używam tego produktu od:miesiąc

Doskonały

Tak to moje KWC, moje włosy przestały się puszyć, nie przypominają przysłowiowego siana, nie przetłuszczają się po nim bardziej (czrgo się obawiałam), zyskały naturalny zdrowy połysk.
Świetny kosmetyk, świetna cena.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:-

jak nie jak tak? :)

Zapach fajny, opakowanie ok, bez silikonu i SLS(duży plus), cena też fajna.Normalne, że włosy są po nim tępe( to nie szampon 2 in 1, tylko myjadło dla dzieci). Używam go okazjonalnie, ale nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

nie dla mnie

Szampon jest delikatny, nie mozna mu nic zarzucic w tej kwestii. Konsystencja dziwna, oleista. Zapach w butelce mi się podobał, na włosach drażnil wciąz i wciąz nieustannie od 1 mycia do drugiego. Plącze włosy, ale dobra odzywka załatwia problem. Powodowal szybsze przetluszczanie się wlosow. Niewydajny
Ładne opakowanie, naprawde urocze

Używam tego produktu od:uzywalam ok 3 tygodni