Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

uwielbiam:)

to do tej pory mój ulubiony szampon. na wstępie zaznaczę, że mam włosy cienkie, słabe, łatwo przetłuszczające się, \"oklapłe\", ale większość szamponów do włosów przetłuszczających się powoduje u mnie łupież i swędzenie. ten szampon jest wg mnie świetny. dobrze myje, włosy po nim są świeże, miękkie i puszyste, nie oblepione silikonem; może dlatego, że nie ma silikonów, moje włosy nie przetłuszczają się tak bardzo, nie muszę ich myć codziennie. jest wydajny, mała ilość wystarczy, żeby się spienił, plus bardzo tani:) nie podrażnia skóry głowy, nie mam już problemu z łupieżem:) bardzo go lubię, nie będę kupować innych \"silikoniaczy\" które niepotrzebnie obciążają włosy. no i urzekające opakowanie, w ładnym błękitnym odcieniu z wypukłymi motylkami:rolleyes: wad nie widzę. na stałe zagości w mojej łazience:)

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno i trochę

Łagodny szamponik, stosuje codziennie, w ramach pielęgnacji bez SlSów. I w tym sprawdza się bardzo dobrze. Stosuję go przy metodzie OMO. Nie podrażnia, nie wysusza, dobrze myje (chodź wiadomo, że nie pieni się tak, jak szampony z SLS, więc idzie go trochę więcej, ale cena wynagradza). Zapach delikatny, "dzieciaczkowy", nie utrzymuje się długo na włosach. Spełnia swoje zadanie.

Używam tego produktu od:1 mies

dla mnie bomaba

poznałam go dzięki koleżance u której akurat nocowałam. byłam zmuszona umyć u niej włosy a taki miała tylko szampon do włosów. i tu szok bo wcale nie podrażnił mi skóry głowy która jest bardzo wrażliwa. włosy są po nim błyszczące i sypkie. aha to i ta śmieszna cena w rossanie przekonała by porzucić physiogela.
już kupiłam kolejne opakowanie
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:może w połowie pierwsze

11 września
no niestety muszę już zmienić szampon bo ten zaczął plątać moje króciutkie włosy a bez odżywki to się nie obejdzie aha zaczęłam drugie opakowanie
zapach coraz bardziej zaczął mnie irytowac

Naprawdę dobrze myje.

Mam juz drugie opakowanie tego szamponu i musze przyznac ze świetnie oczyszcza wlosy.Nie zawiera chemii,ma ladny zapach.Jedyny minus ze strasznie placze wlosy,ale stosowany z odzywka daje naprawde świetny efekt.Szampon jest od tego zeby dobrze umyc wlosy i ten nadaje sie w 100% Bede uzywala cale lato i mysle ze to przysłuzy sie moim włoskom ;)

Używam tego produktu od:3tygodnie

Skąd te zachwyty?

Kupiłam, skuszona pozytywnymi opiniami. Z początku cieszyło mnie to, że nie podrażnia, że włosy nie przetłuszczają się tak szybko. Ale to drugie okazało się nieprawdą.
Zniosę "sztywność" i słabe pienienie się (brak SLS), ale nie mogę zdzierżyć jakby nawarstwiającego się efektu matowych, oblepionych czymś włosów. Pierwsze mycie ok, potem znacznie gorzej, jakby coś się odkładało na włosach i pozostawiało nieprzyjemną powłokę. Po pewnym czasie mam wrażenie, że moje włosy nawet po umyciu są matowe i nieświeże. Taka niezdrowa, matowa mierzwa. Mało tego, od pewnego czasu jakoś intensywnie wychodzą mi włosy, czego już dawno nie przerabiałam.
Zatem podziękuję. I nie polecam od siebie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego.

delikatny a skuteczny

dość rzadki, o zapachu typowym dla całej serii
nie trzeba go rozrabiać z wodą, dobrze rozprowadza się na włosach
pieni sie dziwnie, zupełnie inaczej niż szampony, do których byłam przezywczajona, ale myje dokładnie nawet mocno tłuste i przykurzone włosy
spłukuje sie bardzo ładnie
to prawda, że plącze i bez odżywki do rozczesania ani rusz, ale ja mam długie włosy i ostatnio z każdym szamponem taki problem
za to włosy są po nim dłużej świeże, nie przetłuszcza ich, nie sprawia że są przyklapnięte, nie podrażnia skóry głowy, choć same włosy, szczególnie długie moze troche przesuszać
jest bardzo delikatny i neutralny, więc nie wymagam od niego właściwości odżywczych

Używam tego produktu od: 2 miesiace, na przemian z innymi, łącznie starczył na 14 myć

Niezastąpiony

Używam tego szamponu już od kilku lat i nie zamienię go na nic innego. Doskonale się pieni i oczyszcza włosy. Dla przykładu: aby zmyć olej kokosowy wystarczy mi jedno mycie włosów, gdy używam normalnego szamponu muszę je myć 2-3 razy. Jest raczej mało wydajny ale też bardzo tani i często są na niego promocje w Rossmannie. Stosuje go też czasem jako żel do mycia ciała oraz twarzy i mnie nie wysusza. Nie wiem już jak to jest myć włosy szamponami z silnymi detergentami i nie kusi mnie aby ponownie to sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

świetny ale zależy dla kogo

Jakiś czas temu postanowiłam zrobić kurację odwykową moim włosom, od wszystkich sklepowych masek, odżywek itp. Wybrałam ten szampon, bo nie mogłam znaleźć żadnego taniego szamponu bez silikonów i SLSów.

Szampon jest moim zdaniem bardzo dobry :). Odkąd go stosuję (i nie używam żadnych odżywek) zauważyłam, że moje włosy są bardziej puszyste, mniej się przetłuszczają i nie są już takie przyklapnięte jak dawniej. Są miękke, przyjemniejsze w dotyku. Widzę naprawdę zauważalną różnicę, szampon poporstu służy moim włosom:). Ma wygodne opakowanie, dość dobrze się pieni. Niestety jest mało wydajny, muszę go nakładać dość sporo (naszczęscie kosztuje niewiele). Podczas mycia włosy sprawiają wrażenie strasznie matowych, suchych, troche się plączą, ale po wysuszeniu są gładkie i przyjemne w dotyku. Dodam, że mam włosy długie, farbowane wiele razy - myślałam, że jeśli odstawię odżywki i przerzucę się na ten "zdrowszy szampon" będę miała tragicznie przesuszone i nie do rozczesania włosy - a tu stało się wręcz odwrotnie.
Kupowałam kiedyś też szampony z Barwy, ale ten jest wg mnie o wiele lepszy, bo Barwie miałam strasznie splątane włosy i musiałam zużyć dosłownie pół opakowania na jedno mycie :/.

Dla dzieci ten szampon z pewnoscią bedzie świetny, myśle, że dla wszystkich, którzy mają normalne/przetłuszczające się włosy także. Mimo wszystko odradzam osobom, które mają bardzo zniszczone lub suche włosy, myslę, że nie spodobał by im się ten szampon.
Mimo, że nie jest może ideałem narazie na stałe zagości w mojej łazience, chyba, że znajdę lepszy szampon w niskiej cenie i przyjaznym składzie :)

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

Taki sobie

Spodziewałam się wiecej po tym szamponie. Plus, że nie ma chemii w sobie,miło pachnie,ładne i praktyczne opakowanie.
Ale po umyciu włosów głowa mnie po nim swędzi,włosy dość szybko się przetłuszczają,nie podkreśla mojego naturalnego skrętu włosów. Jest trudny w użyciu
(taki tępy w kontakcie)i mało wydajny.
Raczej już go nie kupię ;-(

Używam tego produktu od: 1,5m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

:-)

Jest to szampon dla dzieci więc nie będę surowa w ocenie.Nie można wymagać od niego tego samego co po szamponach pielęgnacyjnych. Ma za zadanie delikatnie oczyszczać i robi to. Nie wyskakuje mi po nim łupież, nie swędzi głowa, a zdarzało mi się to po innych, dla dorosłych. Używam i będę używać, ale trzeba szczerze przyznać, że ten szampon tylko myje. Niemiłosiernie plącze włosy, więc trzeba stosować z odżywką. Po dłuższym stosowaniu włosy są matowe, ale to pewnie na skutek braku silikonów i innych dodatków. Do tego jest mało wydajny, ale za to tani więc warto!

Edycja: Po przerwie na inne szampony wróciła do Babydream i podnoszę mu ocenę. Porównanie uświadomiło mi, że to naprawdę bardzo dobry szampon. Włosy są dłużej świeże, puszyste, skóra głowy niepodrażniona. W duecie z olejami efekty są świetne.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

taki jaki powinien byc

Postanowilam przeniesc sie na szampony dzieciece, ktore nie maja tyle chemii w skladzie. Szampon jest taki jaki ma byc - ma oczyszczac wlosy i robi to :) Nie wysusza, nie mam nawet specjalnych problemow z rozczesaniem wlosow po samym szamponie, ale i tak uzywam odzywki Gloria. Wlosy sa lekkie, puszyste i wg mnie mniej sie przetluszczaja.
Zdecydowanie mniej wypadaja - za to plus.
Troche niewydajny - bo nie pieni sie i trzeba go uzyc wiecej, ale cos za cos, bo w koncu nie ma sls-ów. Tani. Bardzo podobny do szamponu HiPPa, ale duzo tanszy. Polecam! Używam tego produktu od: 1 mc

Średniak

Ogólnie spodziewałam się czegos lepszego,szampon plącze włosy,są po nim jakieś matowe .Żeby głowa się pieniła trzeba wlać duużo szamponu ,ciężko go rozprowadzić na włosach. Jako plus mogę powiedzieć ,że dzięki temu szamponikowi zniknął mi problem łupieżu i włosy przetłuszczaja mi się jakby mniej . Z uwagi że produkty Babydream do tej pory mnie nie zawiodły daję 3.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie