Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

No nie wiem

Hmm, plusy:
+ delikatny
+ dobrze oczyszcza, bez problemu zmywa oleje
+ dobry skład
Minusy:
- nieznacznie wysusza włosy

+/- tani, ale niezbyt wydajny

Jest to ogólnie dobry szampon, bardzo delikatny, ale moje włosy były po nim hmm... tępe. Żadnej krzywdy im nie zrobił, ale szukam dalej.

miodzio!

Miałam bardzo podrażnioną skórę głowy po stosowaniu Pantene pro V. Na ratunek użyłam tego śmiesznie taniego szamponiku i problem zniknął już po pierwszym myciu! Włoski są po nim lekkie, uniesione u nasady i przede wszystkim nie przetłuszczają się tak szybko jak wcześniej. Mimo, iż produkt nie pieni się zbyt szaleńczo to i tak jest bardzo wydajny. Stosuję po nim odżywkę (przeczesuję ją przed spłukaniem) i włoski są pełne życia.

Fajny

Świetny produkt o łagodnym składzie i śmiesznej cenie. Co prawda trzeba się nauczyć go używać, bo rzeczywiście kiepsko się pieni i zostawia niezbyt przyjemne uczucie po myciu. Ja go rozcieńczam wodą i daje radę :-). Po jakimś czasie odważyłam się też nie używać odżywki i też nie jest źle. Mimo, że tuż po umyciu włosy są sztywne i nieprzyjemnie splątane, podczas suszenia jest już ok i można je normalnie rozczesać. A efekt świetny: włosy są mięciutkie, fajnie się układają, nic nie muszę z nimi robić (mam gęste włosy, zwykle powykręcane na wszystkie strony, którym żadne prostujące specjały nie dawały rady). Tak więc polecam cierpliwym :-). Nie wiem czy jeszcze kupię, bo skład szamponu jest niemal identyczny jak żelu do mycia, podobnie jak efekty.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

sredniak

+ wlosy po umyciu byly delikatne, miekkie (jednak z odyzwka)
+ sklad
+ cena

- w ogole sie nie pieni
- wlosy sa tepe, jakby kredy na nie nasypal
- bez uzycia odzywki nie da rady, gdyz wlosow po prostu nie da sie rozczesac
- zapach zaczal mnie po jakims czasie draznicUżywam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze 1.

Moje KWC

Na ten szampon zdecydowałam się, gdy skóra mojej głowy zaczęła mnie okropnie swędzieć - taki bunt, że ma już dość okropnej wrocławskiej wody. Po różnych szamponach było ciągle to samo, swędzenie a czasem też łupież :/ więc postanowiłam spróbować tego szamponu, mimo że trochę się obawiałam, że będzie to uciążliwe gdyż mam włosy do pasa a po szamponach dziecięcych zazwyczaj ciężko rozczesać włosy. Ale kupiłam.
I... super. Skóra wreszcie nie swędzi! byłam zachwycona. Ponad to, szampon jest świetny. Ma śliczny zapach, jest klarowny i lejący. Wydajność taka średnia - 1 opakowanie na miesiąc. Myje się nim dobrze, ale inaczej niż zwykłymi szamponami. Trzeba namoczyć bardzo mocno włosy, wówczas szampon mocno się pieni. Albo najpierw nałożyć na włosy roztwór z szamponu z wodą, i wówczas zacząć zasadnicze mycie. A szampon myje świetnie, włosy są czyściutkie, lekkie, pachnące i błyszczą. Nie mam problemu z rozczesywaniem włosów mimo ich długości, gdyż myję je "po fryzjersku" - w sensie nie tarmoszę ich, tylko wmasowuje szampon. I włosy rozczesują się normalnie.
Trochę mnie denerwowało na początku, że musiałam myć włosy codziennie - były nieświeże równo 24h po umyciu :) ale po ok. miesiącu stosowania myję znów co 2 dni jak wcześniej i jest normalnie, więc chyba to kwestia przyzwyczajenia.
Jeszcze moja uwaga. Producent tego nie obiecuje, ale u mnie szampon zmniejszył nieco wypadanie włosów. Od kiedy go używam, odstawiłam też odżywki, a włosy i tak wyglądają świetnie. Po cichu liczyłam że rumianek w składzie będzie trochę rozjaśniał, ale nic z tego - nie ma wpływu na kolor. Ale nie można mieć wszystkiego ;)
Dla mnie ten szampon to absolutne KWC, Już chyba nie będę kupować innych i nawet mnie na razie nie korci. Polecam z czystym sumieniem.Używam tego produktu od:ok. 4 miesięcy

Nie polecam.

Skład szamponu dobry - to plus.
Cena szamponu niska - to też plus.
Na tym niestety kończą się pozytywy.
Trzeba przyznać, że skład jest dobry - delikatne środki myjące, bez sls. Jednak potrzebuję czegoś innego do moich włosów. Ten szampon nie będzie służył każdym włosom, jednak uważam że warto było go wypróbować.

Po umyciu tym szamponem mam wrażenie, że włosy są słabo oczyszczone, do tego puszą się i słabo rozczesują. Moja siostra po użyciu tego szamponu nabawiła się łupieżu. Samo użycie szamponu też nie jest miłe w moim odczuciu. Ogólne wrażenie negatywne. Nie polecam.
Używam tego produktu od:jakiś czas

Pośrednio ok

Podpisuje się w 100% pod recenzją wizażanki Summer- moja historia z powyższym szamponem jest DOKŁADNIE taka sama. Ja również, świadomie rezygnując z SLS-ów, zdecydowałam się na jego zakup głównie ze względu na bardzo dobre recenzje starszej wersji. I w moim przypadku również się nie sprawdził:
- BARDZO słabo się pieni (zapewne poprzez słabiej działające składniki myjące) i naprawdę byłabym w stanie mu to wybaczyć gdyby nie fakt, iż już podczas mycia włosy stają się strasznie "tępe"- aż strach pomyśleć jakby się je rozczesywało bez uprzedniego użycia odżywki,
- jest szalenie niewydajny. Jak pisała Summer- pieni się wyłącznie w miejscu bezpośredniego użycia i w przypadku długich włosów (jak moje) mycie staje się koszmarem
- jednak najgorszą jego wadą- która pogrążyła go u mnie na całej linii jest fakt, iż nie mogę go wypłukać z włosów! Mam gęste i długie włosy i pomimo słabego pienienia naprawdę nie używam go sporo- jeszcze nigdy nie wypłukałam go w całości z włosów. Muszę się ratować spłukiwanymi odżywkami, jednak uczucie że mogłam zostawić na włosach choć niewielką jego część jest niezwykle irytujące.
Edycja: Po przetestowaniu ogromnej ilości szamponów stwierdzam, iż ostatnia wspomniana przeze mnie wada nie odnosi się wyłącznie do niego. Ostatnio nie mogę wypłukać żadnego szamponu z włosów. Poza tym, Babydream jest jedynym szamponem po którym nie mam łupieżu. Wobec ostatniego nie wykluczam ponownego zakupu pomimo posiadanych przez niego wad.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobry

kupilam go po pochwalach na wizazu ;) na co najpier zwrocilam uwage to na sredni zapach.da sie zniesc.placze moje dlugie i krecone wlosy,ale nie narzekam,bo po umyciu nakladam odzywki.szampon dobrze sie sprawdza,ale jednak to nie za bardzo odpowiada moim wlosom.wydaje mi sie,ze je przetluszcza mimo,ze myje je codziennie.nie podraznia skory glowy.cena swietna,pewnie kiedys go kupie jak nadejdzie bieda studencka :D

Używam tego produktu od:pare msc temu

Bardzo wartościowy produkt

Najkrócej rzecz ujmując jest to szampon, który dla mnie osobiście ma same zalety i zero wad.
-bardzo dobry skład - bez SLS i SLES, bez parabenów, za to z regenerującym pantenolem i przywracającym właściwe ph kwasem mlekowym
-dobre własciwości myjące - szampon łatwo dozować, myje się nim włosy łatwo i szybko
-dobry efekt -tzn.włosy są świeże, domyte, miękkie i błyszczące. Szampon ten stosuję u mojego malutkiego dziecka i jego włosy rozczesują się dobrze,ja sama myjąc nim włosy (farbowane i długie) posiłkuję się odżywką, ale tak jest u mnie niezależnie od szamponu.
-nie wywołuje podrażnień, co u mnie jest częste po szamponach
-nie przesusza skóry głowy ani włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania
-jest niedrogi
-jest wydajny

Stosunek jakości do ceny jest znakomity. bez wahania daję tytuł KWC. Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Edit po roku: nadal używamy, dzieć i ja. Nie zamierzam zmieniać tego świetnego szamponu na żaden inny. Obecnie ma nieco inną szatę graficzną, ale to nadal ten sam produkt.

MOJE ODKRYCIE 2010!

Mam bardzo suche, elektryzujące się i pozbawione blasku włosy. Stosowałam różne Waxy, odżywki, w tym również domowe, i nic! Skusiłam się na ten szampon szukając czegoś taniego, z serii dla dzieci miałam różne szampony, wielkie rozczarowanie. Sięgnęłam po ten szampon skuszona ceną i zapachem. I co? WIELKI SUKCES! Włosy są mięciutkie, pięknie pachną, niesamowite! Przestały się puszyć, rano są tak cudownie miękkie, że nie mogę w to uwierzyć! Z pewnością kupię kilka butelek na zapas, ten szampon jest dla mnie genialny :) :) :)

Nie do dłuższych włosów

Chciałam wypróbować jakiś szampon bez SLS, bo zauważyłam, że ta taktyka działa w przypadku żeli do mycia ciała; wybrałam Babydream, bo był najtańszy, no i te recenzje na KWC...! ;)
U mnie szampon się nie sprawdza. Moje włosy są po nim "jak zawsze", tu nie mam mu nic do zarzucenia, kwestię plątania włosów faktycznie załatwia odżywka, której i tak bym używała; problemem jest dla mnie brak tzw. poślizgu. Nie wiem, czy to brak silikonów, zupełnie się na tych rzeczach nie znam, ale naprawę trudno myje mi się nim włosy. Szampon pieni się bardzo mocno, ale i tak jest mało wydajny, ponieważ muszę go nakładać w kilku porcjach na różne części głowy, żeby umyć ją całą. Bo on pieni się tylko w tym miejscu, w którym został nałożony i nie da się go rozsmarować po reszcie skóry. Może dla osób z krótkimi włosami nie będzie to problemem; ja mam gęste włosy do ramion i takie mycie "na tępo" jest dla mnie męczące i nieprzyjemne.
Nie odpowiada mi też zapach, jest taki sam jak żelu Babydream - mdlący i bardzo tradycyjnie mydlany.
Żeby szybciej zużyć ten szampon używałam go także do mycia ciała - tu sprawdził się dużo lepiej. :p

Uwielbiam kosmetyki dla bobasów, wszystkie tak pięknie pachną. Szamponów się troszkę bałam,ponieważ zawsze miałam problemy z rozczesywaniem włosów.Niedawno robiąc zakupy zatrzymałam się przed tym szamponem i pomyślałam ze spróbuje, w ostateczności jeśli będzie źle to nałoże tone odżywki.
Pech czy Nie pech chciał że skończyła mi sie odżywka :) a jakim szokiem było kiedy się okazło że włosy pięknie się rozczesują i nic się złego nie dzieje, jeszcze nigdy po umyciu nie miałam tak mało włosów na grzebieniu.Szok!

Używam tego produktu od:miesiąca