Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Po przeczytaniu pozytywnych opinii pognałam do Rossmana i kupiłam ten szampon. Jest naprawdę super, dobrze domywa włosy, nie pozostawia nich żadnego filmu. jedyny minus to to, że włosy po nim okropnie się plączą, ale to mi nie przeszkadza. Nie ma on miliona składników które powodują u mnie przetłuszczanie się włosów. Włosy są po nim trochę tępe dlatego też warto jeszcze przed rozczesaniem użyć olejku do włosów. i chociaż raz w tygodniu jakaś nawilżającą maskę :) poza tym super.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Od 4 miesięcy nie używam innego szamponu tylko ten :)

Chciałam spróbować jakiegoś szamponu bez SLS-u. Długo szukałam owego, bo co wzięłam do ręki tam "SLS", już traciłam nadzieję, a tu trafiłam na ten szamponik. Cena niska, wydajny, ma ładny zapach, bardzo dobry skład i moje włosy są po nim mięciutkie i puszyste. Minusem jest to, że strasznie plącze włosy i muszę nakładać coś dodatkowo na nie, bo mnie nerwica bierze gdy mam je rozczesać :p

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i pół drugiego :)

Oczyszczacz

+Świetnie oczyszcza włosy z lakieru, pianek a nawet oleju.
+Jest dość gęsty, więc rozcieńczam go wodą i wtedy jest ok.
+/-Plącze włosy ale to jest mało istotne w moim przypadku bo i tak zawsze nakładam odżywkę czy maskę.
+Zapach jest delikatny
+Skład
+puszyste, miekkie włosy, dobrze się układają
+ można używać codziennie
+opakowanie też na plus, nie wyślizguje się z rąk jak podczas mycia trzeba dołożyć szamponu
przy końcówce stawiam na nakrętce, wtedy mam pewność, że do kónca zużyję bez konieczności przecinania :P
+cena

Jak będę mieć swojego dzidziusia na pewno będe kupować. :) No chyba, że dzidzie uczuli to i tak się nie zmarnuję bo chętnie go ja zużyje :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Wywołał swędzenie głowy

Takie achy i ochy przy tym szamponie, a dla mnie to kompletna klapa.
Po pierwsze jest niewydajny. Gęsty, mało się pieni, gdy go mieszałam z odrobiną wody jeszcze było ok, ale to jest denerwijące, jak za kazdym razem musiałam go mieszać.
Po drugie zapach, kompletnie nie dla mnie.
Po trzecie działąnie. To że plącze to jeszcze nie jest problem, bo za kazdym razem nakładam maskę bądź balsam na włosy. Włosy tylko po tym szamponie są tępe i mocno poplątane.
A co najgorsze, zauwazyłam, że niestety powoduje swędzenie głowy. I to takie konkretne.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry!

Od tego szamponu rozpoczęłam moją przygodę z włosomaniactwem poprzez przeczytanie na internecie bardzo dobrych opini.
Szampon bardzo dobrze sprawuje się na codzień, ma miły zapach oraz bardzo dobrze się pieni. Przy myciu rozcieńczam go z wodą. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Jedyną wadą jest to, że bez odżywki przed myciem lub po się nie obędzie. Przy umiejętnym myciu włosów szampon ich nie plącze. Myślę, że zostanie ze mną jeszcze na długo :)!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę :)

Spełnia wymagania

Kupiłam ten szampon zachęcona opiniami i tym, że byłam zmuszona zmienić szampon, ponieważ poprzedni wywoływał u mnie łupież.
Babydream nie powoduje u mnie łupieżu, nie plącze włosów. Do tego ma bardzo przyjemny, łagodny zapach. Jedynym minusem jest to, że nie pozostawia włosów tak miękkich jak mój poprzedni szampon.

ma swoje wady..

Szampon Babydream jest tym, który znajduje się w mojej łazience, aczkolwiek rzadko go stosuję. Mimo, iż jest on taki "oh i ah" ma swoje wady. W moim przypadku strasznie plącze włosy, a nawet wywołuje u mnie łupież (mój skalp jest strasznie wymagający), dlatego nie stosuję go jak wspomniałam wcześniej na dłuższą metę. :) Myję nim włosy od czasu do czasu, bo go po prostu lubię- jego zapach, skład, opakowanie z dzidziusiem! :D

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania

super!

Na pewno będę korzystać z tego produktu jeszcze nie raz!

+ zapach
+ zniknął problem łupieżu, swędzącej skóry głowy
+ włosy przetłuszczają mi się nie częściej niż w przypadku stosowania normalnych szamponów
+ po użyciu włosy są śliskie, nawilżone, błyszczące i miękkie
+ świetny skład
+ opakowanie
+ dostępność (Rossmann)
+ cena
+- dziwna konsystencja
- plącze włosy
- wydajność - trzeba go dużo nałożyć żeby umyć nawet średniej długości włosy

Co tu dużo pisać ;)

Jest to mój szampon do codziennego użytku.
+ Pieni się nie najgorzej, jednak najlepszą pianę we włosach uzyskuję przy drugim myciu
+ mnie on lekko, ale naprawdę lekko plącze włosy, może dlatego, że myję nim tylko skalp, a resztę pianą
+ cudowny skład
+ nie podrażnia i nie uczula, a wręcz moją skórę głowy koi ( pewnie przez rumianek)
+ mam po umyciu puszyste, odbite u nasady i dobrze oczyszczone włosy

- wydajność
- wzmaga przetłuszczanie niestety

Teraz czaję się na jego brata :)

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Dobry i tani

Plusy:
+nie uczula
+cena/częste promocje
+skład
Minusy:
-kiepska wydajność/słabo się pieni
-specyficzny, w moim odczuciu nieprzyjemny zapach

Szampon dobrze nadaje się do codziennego mycia, jest delikatny dla skóry. Ma niestety tendencję do podkreślania wszelkich niedostatków włosów - bez porządnej odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: +/- 15

Jeden z lepszych

Naprawdę łagodny szampon, mam suchą skórę na głowie i wszystkie mocniejsze szampony pogarszały sprawę.
+ niska cena,
+ wydajny,
+ dobrze się pieni i myje włosy,
+ przyjemny zapach,
+ nie podrażnia,
+ jest łatwo dostępny,

- niemiłosiernie plącze włosy.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Dobry

Dobry szampon za niską cenę.Skóra mojej głowy reaguje bardzo gwałtownie na wszelkiego rodzaju SLS-y w składzie,dlatego kupuje szampony delikatne.Jest przede wszystkim łagodny,nie podrażnia,dobrze oczyszcza,pięknie pachnie.Jedyną wadą jest to,że plącze,ale to normalne w delikatnych, dziecięcych szamponach,wystarczy odżywka.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cztery