Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Średnia ocena: 3.53/5

Pojemność 7,5 ml

Zawiera pigmenty kryjące, które utrzymują się na twarzy przez wiele godzin.
Bez substancji tłuszczowych, nie zatyka porów. Idealnie tuszuje cienie pod oczami.
Posiada bardzo wygodny aplikator.

do twarzy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Idealny korektor nie ist..

Korektor jest dla mnie jednym z ulubionych i bardzo często po niego sięgam. Jeśli mi się kończy od razu go kupuje. aplikator jest bardzo zgrabny można nim dotrzeć w każdą część twarzy. korektor nie ciemnieje ma dobre krycie nie przetłuszcza się nie ściera nie wchodzi w zmarszczki ani pory. Idealny!

Nieidealny, ale najczęściej używany

Ten korektor z pewnością nie jest ideałem, ale bardzo go cenię za jego konsystencję. Jest lekka, nieobciążająca skóry, po prostu przyjemna. Nie za ciężka, nie za gęsta, niewysuszająca, nie zbyt wodnista. W sam raz ;-)

Ale... korektor ten nie jest mistrzem krycia. Nie mam wielkich przebarwień pod oczami, więc mi wystarcza. Nakładam go również punktowo na przebarwienia trądzikowe – nie zakrywa ich dokładnie, ale w połączeniu z podkładem ujdzie. Zwolenniczkom perfekcyjnego krycia nie wystarczy :-) Trochę wchodzi też w zmarszczki pod oczami, ale z dobrym pudrem jest ok.

Ze spraw technicznych – opakowanie poręczne, wygodny aplikator, który nie nabiera za dużo produktu. Kosmetyk bardzo wydajny, wystarcza na kilka miesięcy codziennego malowania.

Mimo swoich wad jest ze mną od dawna, to też o czymś świadczy :-) Polecam, jeśli komfort skóry jest dla Ciebie najważniejszy.

kolor 01 nude beige

Korektor zakupiłam z polecenia vlogerki Andziaks. Jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji oraz blendowaniu ponieważ nie zastyga w tempie ekspresowym. Nałożony w niewielkiej ilości nie jest widoczny na skórze. Ma średnie krycie, dużych cieni pod oczami nie zakryje, gdy nałoży się go więcej trochę się ciastkuje. Ma brzydki, chemiczny zapach. Nieprzypudrowany wchodzi w zmarszczki. Kolor który posiadam ma zimny, blady, beżowo - różowy odcień, który jeszcze bardziej uwydatnia chyba niedoskonałości.

Nie kupie ponownie :)

Poprawnie

Produkt ma istotnie lekką konsystencję, ale i przy tym słabe krycie. Kompletnie nie daje sobie rady z przykryciem z przebarwień po trądziku jak i wyprysków. Raczej ciężko zbudować to krycie w jakikolwiek sposób. Nada się jako korektor, który przykrywa się mocno kryjącym podkładem, nie roluje się. Aplikator szybko się zużywa.

Nawet fajny

Bardzo lekki korektor. Moim zdaniem nadaje się tylko punktowo, ponieważ cieni pod oczami nie kryje aż tak bardzo. Idealny na lato. Z trwałością już trochę słabo, ponieważ nie wygląda on cały dzień tak samo i się trochę ściera.

Korektor

Jeśli ktoś szuka korektora na cienie pod oczy to zdecydowanie odradzam bo ich nie ukrywa. A przynajmniej u mnie się nie sprawdza ;) Mogę dać 3 warstwy a cienie nadal są widoczne.

Bardzo lubię

Używam go od niedawna. Pamiętam jak kupiłam go kiedyś, bardzo dawno temu, by stosować jako korektor punktowy na wypryski. Tutaj się w ogóle nie sprawdził, bo jest za lekki.
Kiedyś nie stosowałam korektora pod oczy, tym razem kupiłam go właśnie z takim zamiarem i sprawdza się super. Jest lekki, nie wchodzi w zmarszczki pod oczami. Idealny korektor na co dzień.

Jeden z lepszych!!

Zakupiłam ten korektor w chwili gdy moja skóra była w opłakanym stanie, a ja testowałam dziesiątki korektorów.
OPAKOWANIE
Piękna tubka, bardzo poręczna, wyglądająca elegancko i ekskluzywnie.
Przyjemny aplikator, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, dozuje odpowiednią ilość produktu

TRWAŁOŚĆ
Po nałożeniu na skórę bez poprawek utrzymuje się około 8h, po 4h już delikatniej kryje niedoskonałości, ale wciąż bardzo dobrze się trzyma.

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
Średnio-gęsta, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko zasycha na skórze, mają przepiękną kolorystykę w żółtych odcieniach.
Starcza na bardzo długo, stosuję od około 2 miesięcy i mam jeszcze 1/3 opakowania

CENA
Cena regularna biorąc pod uwagę wydajność i jakość produktu nie jest wygórowana, a bardzo często można dorwać ten korektor na promocji

EFEKT
Świetnie wygląda na skórze, bardzo dobrze kryje niedoskonałości, krycie można stopniować, utrzymuje się długo bez poprawek, a my możemy się cieszyć pięknie wyglądającą skórą.
Pod oczy się nie sprawdza (nie odejmuję mu za to gwiazdki, ponieważ do tego celu mam swojego ulubieńca, a ten korektor potrzebny mi był jedynie do niedoskonałości), zbiera się w załamaniach, podkreślając drobne zmarszczki
Mimo wszystko jest to świetny korektor na problemy skórne, któremu można stopniować krycie, z dobrą trwałością i kolorem, który idealnie wtapia się w skórę

Delikatna formuła świetna formuła

Bardzo mi się podoba ten korektor jest świetny polecam każdej kobiecie kolor idealnie do mnie dobrany świetnie się rozprowadza świetnie się go aplikuje

Dobry korektor

Jest to korektor o średnim kryciu, myślę, że całkiem dobrze sprawdzi się na skórze, która nie ma dużych cieni pod oczami. U mnie wyglądał w porządku, niestety trzeba uważać z ilością, bo lubi wchodzić w zmarszczki.

Świetny korektor

Korektor mam w odcieniu nr 02 NATURAL, który jak dla mnie jest idealny, nie za jasny, nie za ciemny. Bardzo lekka konsystencja, nie czuć go na skórze, nie podkreśla zmarszczek, nie wchodzi w nie, wygląda bardzo naturalnie, utrzymuje się cały dzień. Krycie jak na tak lekka konsystencje ma zaskakująco dobre ale ja tez nie mam jakichs wielkich cieni pod oczami. Jedyne co mnie troche drażni w nim to aplikator, który jak dla mnie jest sztywny i twardy, troche" drapie " skóre. Korektor jest bardzo wydajny.

Korektor o delikatnej formule to za mało powiedziane

Zacznijmy od opakowania; z zewnątrz super, ale aplikator to porażka. Nabiera tak mało produktu, że żęby coś uzyskać na twarzy trzeba go wręcz w siebie wcierać. Tak samo z kryciem. Rozumiem zamysł delikatnej formuły, ale powinno zostać dołączonej chociaż jakieś średnie krycie. Korektor nie zakrył mi nic, skończył się dość szybko i jest gorszy niż produkty z niższej półki.