Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 7,5 ml

Zawiera pigmenty kryjące, które utrzymują się na twarzy przez wiele godzin.
Bez substancji tłuszczowych, nie zatyka porów. Idealnie tuszuje cienie pod oczami.
Posiada bardzo wygodny aplikator.

w pędzelku / w aplikatorze
do twarzy
kryjące

Zapewnia naturalny wygląd, dobre krycie i wysoką trwałość

Zdecydowałam się na zakup tego korektora po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i promocyjnej cenie w Ross. Kupiłam go za 16 zł i już mogę stwierdzić, że zostanie ze mną na dłużej.
Lubię jego niewielkich rozmiarów aplikator. Gąbeczka jest chłonna i przyjemna w dotyku. Rozprowadza produkt bardzo delikatnie , nie powodując podrażnień skóry.
Korektor rozprowadzam codziennie pod oczami, wzdłuż nosa i na czoło, które lubi się świecić.
Wklepuje go delikatne opuszkami palców i od razu widzę efekt wygladzonej, matowej cery bez podkreślenia suchych skórek.
Korektor nalozony na powieki świetnie trzyma cienie w żelu, które na co dzień stosuję.
Często zdarza mi się używać tylko tego korektora pomijajac nawet fluid czy puder.
Po powrocie z pracy moja skóra jest nadal świeża i wyglada schludnie. Nie przetłuszcza się i brzydko nie błyszczy w miejscu nałożenia korektora.
Korektor nie spływa z twarzy nawet po intensywnym treningu, nie warzy się i nie kumuluje w zmarszczkach.
Dostępne kolory są bardzo naturalne i świetnie wtapiają się w cere. Prawdę mówiąc nie wiedziałam, na ktory odcień się zdecydować, bo oba prezentowały się dobrze.
Ostatecznie jestem bardzo zadowolona z zakupu i z pewnością kupię zapas przy okazji Rossmannowskiej promki na kolorówkę.

moj ulubieniec

zdecydownie polecam ten korektor bo jest moim ulubiencem nie bez powodu raz ze ma cudowne wykonczenie ktore jest naturalne ale mimo ze pieknie i delikatnie wyglada dobrze tez kryje moje okropne since juz nie sa widoczne. Malo tego pasuje do delikatnych podkladow jak i tych ktore maja mocne krycie a wiec same widzicie korktor idelany :)Kolor nr 2 to hit ! jest piekny i ma delikatny kolor:)

Ze mną od lat

Jestem osobą, która zawsze ma worki i sińce pod oczami, niezależnie od tego czy się wyśpię, czy nie. Dlatego właśnie korektor to kosmetyk, z którym się nie rozstaję, a z tym nie rozstanę się na pewno!

Ulubieniec pod oczy

Nie mam problemu z dużymi cieniami pod oczami, więc ten korektor jest dla mnie idealny. Jego krycie jest średnie, większość cieni zakrywa dając naturalny efekt. Nie odznacza się pod oczami. Formuła jest bardzo lekka i przyjemna, nie robi smug ani plam. Używam codziennie już od kilku lat i póki co nie mam potrzeby go zmieniać.

Naprawdę bardzo dobry

Jeden z pierwszych korektorów których używałam, ale zostanie ze mną na długo
Zalety produktu
+lekka formuła
+nie wysusza i nie podrażnia delikatnej skóry pod oczami
+wydajny
+dobrze kryje cienie pod oczami, gorzej radzi sobie z niedoskonałościami (jednak nie używam go aby zakryć pryszcze)
+ długo się utrzymuje
+cena (szczególnie na promocji w Rossmannie)

tak tak tak

Dużym plusem jest drobny aplikator, dzięki któremu wydobycie odpowiedniej ilości produktu było znacznie prostsze. Kolorystyczne i jeśli chodzi o konsystencję kompletnie nie mam się do czego przyczepić, Ma delikatną kremową konsystencję, nie podrażnia i nie uczula. Nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek.

WOW WOW WOW

Jest to jeden z lepszych korektorów jaki miałam. Przepięknie wygląda pod oczami. Moja skóra jest tam czasami sucha, a on nie podkreśla suchych skórek. Odcień 1 jest jaśniutki. Idealnie sprawdzi się dla bladziochów. Ładnie łączy się z podkładami. Krycie określiłabym jako średnie. Nie obciąża skóry, ani jej nie wysusza. Utrzymuje się cały dzień. Aplikator ładnie wyważa ilość produktu, więc z mim nie przesadzimy.

Powrót po latach

Kilka lat temu lubiłam ten korektor i teraz postanowiłam wrócić do niego, by przekonać się jak się sprawdzi po latach. Oceniam go jako przeciętny. Średnie krycie, niezbyt ciężki. Mam innych faworytów, więc raczej nie kupię ponownie.

pierwsza miłość

posiadam kolor najjaśniejszy 01(nude beige) i dla mnie ok mimo, iż porcelanowa nie jestem. Pierwszy i droższy korektor jaki miałam. Delikatny, nie mam problemu z sińcami, używam go do rozjaśnienia strefy pod oczami. Lubię go, po zużyciu korektora z innej firmy zakupie ponownie go. Nie powstaje suchy obszar po nałożeniu korektora.
Taniej kupi się go w internetowej drogerii :D

Zdecydowanie nie

Korektor jest okropny! Chwilę po nałożeniu z oczu zaczęły płynąc mi strużki łez, a oko zaczęło piec. Uczulający, nie zakrywający ani sinców ani przebarwień. Aplikator to kolejna porażka, nie jest dopasowany do doliny łez, ma końcówkę kółka także pod okiem można zrobić nim tylko stempelki. Zdecydowanie mój bubel, nie polecam.

Średniak

Jest to dobry średniak, bezpieczna opcja która nie zdziała cudów, ale poradzi sobie z niewielkimi sińcami i lekko rozświetli okolice oczu. Ma lekką, przyjemną formule, minimalnie ciemnieje na twarzy, Na mojej buzi trzyma się około 4-5 h.

Fajny, lekki korektor

Bardzo lubię używać ten korektor pod oczy, szczególnie za jego lekką konsystencję. Nie jest on mega mocno kryjący, ale z lekkimi cieniami radzi sobie bardzo dobrze, a przy tym nie obciąża wrażliwej skóry okolic oczu. Ładnie współgra z podkładem. Nie zastyga od razu po nałożeniu, dzięki czemu można dłużej z nim pracować i nie trzeba się spieszyć. Po kilku godzinach może powchodzić lekko w zmarszczki. Korektor ma wygodny, nie za duży aplikator, który nabiera wystarczającą ilość produktu. Niestety nie sprawdził mi się do zakrywania niedoskonałości przez za słabe krycie.