Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 7,5 ml

Zawiera pigmenty kryjące, które utrzymują się na twarzy przez wiele godzin.
Bez substancji tłuszczowych, nie zatyka porów. Idealnie tuszuje cienie pod oczami.
Posiada bardzo wygodny aplikator.

do twarzy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Niezastąpiony

Używam tego produktu od naprawdę wielu lat, nie używam go pod oczy ale na niedoskonałości (z którymi sobie radzi bez problemu) oraz aby wyrównać koloryt skory i rozjaśnić niektóre miejsca na twarzy.
Bardzo lubię ten korektor dlatego ze ładnie wtapia się w skore i absolutnie nie robi efektu ciastka. Produkt nie zastyga co mi odpowiada, gdyż wyglada bardzo naturalnie.
Myśle ze jest idealny dla cery suchej

Korektor

Bardzo polecam korektor Maybelline, Affinitone, jest niezastąpiony jeżeli chodzi o zakamuflowanie worów pod oczami. Ja mam odwieczny problem z sińcami pod oczami, ciężko było mi do tej pory dobrać jakiś korektor aby w 100% mi wszystko przykrył. Z przypadku, kupiłam ten korektor, bo był w bardzo dobrej cenie, co prawda nie łudziłam się, że jak taki tani to mi coś przykryje, aż tu jakie było moje zaskoczenie (oczywiście na +), gdy po nałożeniu moje wory przestały być widoczne. Jak dla mnie numer jeden wśród korektorów.

MUST HAVE OD 5 lat!!!

Kocham ten korektor. Zacznę od tego, że produkt jest bardzo wydajny. Krycie jest dobre, ale nie mocne. Wygląda bardzo ładnie na skórze, zarówno pod oczami, jak i na całej twarzy. Nie podkreśla suchych skórek i nie zbiera się. Jego dużą zaletą jest to, że bardzo wygodnie się go rozprowadza, nie zastyga szybko i jest kremowy. Kolory są w porządku. Nie znalazłam do tej pory lepszego!

Dobry, ale nie pod oczy

Korektor ten swego czasu był wszędzie. Więc skusiłam się i ja. Ogólnie należy się zgodzić z obietnicami producenta, że korektor jest leciutki, delikatny a przy tym kryje całkiem w porządku (krycie średnie). Niestety o ile w przypadku twarzy jeszcze by się u mnie sprawdził, to pod oczy nie mogłam go używać. Niemiłosiernie zbierał się w załamaniach skóry, przypudrowany czy nawet utrwalony za pomocą bakingu. Mimo że krycie było dla mnie ok, to ten brak trwałości niestety jest dla mnie nie do przejścia pomimo wielu zalet tego produktu. Nie jest zły, ale nie dla mnie i moich potrzeb.
Kolory bardzo ładne, 01 jasny, lekko żółty. Korektor jest bardzo wydajny więc jeśli się komuś sprawdza to tylko na plus.

Jeden z najlepszych

Od kilku lat używam korektora Maybelline Affinitone nr 02 Natural. Nakłada się go za pomocą aplikatora zakończonego gąbeczką. Świetnie komponuje się z odcieniem mojej cery. Wtapia się w nią. Kryje cienie pod oczami i drobne niedoskonałości. Twarz wygląda naturalnie. Ponadto ma fajną konsystencję, nie za gęsta, nie za rzadką, w sam raz. Nie roluje się na skórze i utrzymuje się cały dzień. Jest wydajny. Opakowanie 7 ml starcza mi na kilka tygodni przy codziennym użytkowaniu.

Sprawdzony

Super lekki korektor, ładnie wyglądu pod okiem, fajnie siedzi na każdym podkładzie, a po nałożeniu pudru jest gładko. Lekko nawilża i nie zapycha. Nie ma najmocniejszego krycia, raczej określiłabym je jako średnie, ale super na codzień. Ładnie rozświetla i cena też jest okej. Do codziennego makijażu napewno się sprawdzi i jest trwały!

Nawilża i rozświetla okolice pod oczami

Szukałam korektora , który będzie lekki i nada się pod oczy.Ten właśnie taki jest.Jest leciutki w konsystencji ,idealnie sprawdza się pod oczy ,delikatnie rozświetla i kryje cienie pod oczami.Lekko również nawilża skórę.Przypudrowany nie wchodzi w zmarszczki i trzyma się cały dzień.Nie stosowałam go na większe niedoskonałości , ale myśle że też dałby sobie z nimi rade.Jest bardzo wydajny oraz w dobrej cenie.

średniak

Korektora używam raczej sporadycznie, tylko na większe niedoskonałości i cienie pod oczami, które na szczęście pojawiają się u mnie naprawdę rzadko.
Przy delikatnych cieniach i małych niedoskonałościach jego poziom krycia się sprawdza.
Aplikator jest wygodny, produkt ładnie wklepuje sie nawet palcem, jedynie na niektórych kremach "jeździ" i nie da się go dobrze nałożyć. Świeżo po aplikacji wygląda ok, niestety dość szybko zaczyna się rolować i podkreślać zmarszczki. Przypudrowany wygląda bardzo "płasko". Dość szybko przesusza skórę.
Różowe tony powodują, że cera wygląda niezdrowo.
Mi nie podpasował jako korektor pod oczy, przy zakrywaniu niewielkich wyprysków jeszcze sie broni
I fajnie się sprawdza jako baza pod cienie.

Lubię go

Mam już któreś z kolei opakowanie i nadal jestem zachwycona tym produktem. Kosmetyk łatwo się wydobywa i jest wydajny. Ładnie kryje cienie pod oczami, a także niedoskonałości. Nie podkreśla suchych skórek. Wygląda ładnie na buzi, idealnie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ ma lekką konsystencje. Polecam

Nie dla mnie

Nie polubiłam się z tym produktem. Zacznę od tego, że mam skórę suchą, z widocznymi cieniami pod oczami.
Korektor ten niezbyt dobrze kryje moje cienie. Jeżeli nie nałożę pod niego pielęgnacji to wygląda bardzo sucho, za to gdy nałożę krem pod oczy to zaczyna mi się ciastkować i rolować (zawsze chwilę czekam, aż krem się wchłonie). To samo dzieje się, gdy chcę go przypudrować. Nie przypudrowany zbiera się w załamaniach skóry. Dobrze mi się za to sprawdza przy zakrywaniu niedoskonałości na pozostałej części twarzy.
Na plus na pewno cena, dostępność i opakowanie.

Idealny pod oczy

Zużyłam już co najmniej kilka opakowań tego korektora. Bardzo dobrze sprawdza się na okolice pod oczami i bazę pod cienie do powiek. Dobrze wyrównuje koloryt. Nie ciemnieje. Daje radę przykryć drobne niedoskonałości. Dobrze stapia się ze skórą.

Idealny dla naturalnego efektu

Jestem w trakcie testowania tego produktu i mam całkiem pozytywne wrażenia. Korektor jest bardzo wydajny, bez problemu rozprowadza się go na skórze i nie trzeba nakładać grubej warstwy. Krycie jest zadowalające - idealne dla osób, którym zależy na naturalnym efekcie i zamaskowaniu np. worków pod oczami. Korektor jednak jest dość delikatny, przez co nie sprawdzi się przy większych problemach z cerą i przebarwieniach.