Miss Sporty, Szminka

Miss Sporty, Szminka

Posiada wspaniałe kolory, natłuszcza delikatnie usta, poza tym jest bardzo trwala... no i taniocha :)

Dobra

Dostałam tą pomadkę w kolorze beżu - ładny kolorek, zapach ma nawet przyjemny, jeżeli chodzi o trwałość to jest średnia, nie wysusza ust. Bardzo ładnie wygląda na ustach jak nałoży się na nią błyszczyk.Używam tego produktu od:jedno

nie polecam

To była moja pierwsza szminka,hehe.Kolorki jak dla mnie takie sobie,krótko się utrzymuję na ustach,ma okropny chemiczny zapach.Jedyną jej zaletą jest niska cena.
Osobiście wolę szminki Loreala i Maybeline.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ladny kolor nic poza tym

Kolory mi odpowiadaja-uwielbiam 20 striptease. Jest delikatny i naturalny, odcien jakby perlowy-bez.
Nie przeszkadza mi proste opakowanie ani zapach czy smak szminki, jak dla mnie jest neutralny.
Niestety wysusza usta i jest dosyc twarda przy nakladaniu.

cena i kolor jest na plus
reszta niestety na minus, sa lepsze

Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Może byc ;).

Kupilam ja ze wzgledu na cielisty kolorek. Bardzo ladnie wygląda na ustach, lecz troszke podkresla moje spierzchniete czasami usta... No i ten nieciekawy smak i zapach :/... Jak tych starych babcinych szminek. Nakladam na nia lub pod nia szminke Sheer Shine z MS i razem daja piekny efekt ;).

Cena jest w porządku, tylko napisy sie szybko zmazały...

Mozna kupic od tak x]

Używam tego produktu od: 2tyg

zwykła

Mam kolor tej szminki 057, czyli czerwony. Spodziewałam się bardziej intensywnej czerwieni, ten odcień jest dośc mało nasycony, nakładam kilka warstw pomadki by uzyskac porządany efekt. Co do trwałości to średnia, bez konturówki dośc szybko rozmazuje i sciera się przy brzegach ust. Z konturówką jest juz troche lepiej.Zapach taki tani, niezbyt ładny ...Ogólnie taka sobie ta szminka.

Używam tego produktu od:pół roku temu kupiłam

Najzwyklejsza szminka

Szminka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jest to najzwyklejsza, tania szminka, ale raczej dobra niż zła. Mam kolor Cream (ala cielisty ale wpadający troszkę w pomarańcz), a kilka lat temu miałam złotą.

Kolor Cream podoba mi się - dosyć często go używam. Z trwałością nie jest najgorzej - więc to na plus. Minusy to tradycyjny szminkowy zapach, nieprzyjemny smak i lekkie wysuszenie ust (ale nie drastyczne, mozna pod szminke nałożyć balsam i nie bedzie problemu).

Podejrzewam że jeśli jakiś kolor mi jeszcze wpadnie w oko to się skuszę.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 złota, teraz używam drugiej szminki - kolor Cream

Miałam kupic Twinkle Shine ale była jak dla mnie za droga a ta kosztowala tylko 5,99 zł... Nie zawiodłam się ! Kupiłam kolor E19 bo chcialam sie malowac rowniez dyskretnie do szkoły , ale następnym razem kupie cos zdeczka mocniejszego ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ej

ok

zazwyczaj uzywam blyszczykow. i szczerze mowiac jest to pierwsza pomadka jaka nabylam. zachcialo mi sie rozowych ust. kupilam wiec rozowa pomadke za grosze. i zadowolona jestem bo efekt taki na jaki mialam ochote.

fakt, pomadka nie utrzymuje sie zbyt dlugo na ustach. i to chyba jedyma wada jaka moge tu wpisac. bo mic innego nie przychodzi mi do glowy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:mam 1

zawiodla mnie

bardzo zadowolona z Twinkle Shine postanowilam wyprobowac inny kolor. kupilam Melody (202) z tej lini, liczac na rownie dobry produkt. niestety nie dorownuje Twinkle. po pierwsze smierdzi i okropnie smakuje, jak najtansze prlowskie szminki, ktore pamietam jeszcze z dzieciecych zabaw;)
jest dosc kryjaca i wyglada ciemno na ustach, nie ma brokatu ale jest mocno perlowa (co mnie akurat nie odpowiada).
zaleta jest duzy wybor kolorow i niska cena
moja niestety po jednym uzyciu wyladowala w szufladzie:(

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań:

Za taką cenę warta polecenia!

Pomadkę ta kupiłam przez przypadek, rzucił mi się w oczy jeden kolor, cena 6 zł, więc od razu znalazł się w moim koszyku :)

Jak na taka taniochę jest naprawdę godna polecenia!
Pomadka jest dosyć gęsta, ale za to trzyma się na ustach nawet 3 h a po ponownym malowaniu kolor jest coraz bardziej trwały.
Zapach może delikatnie denerwować, ale jest do zniesienia.
Opakowanie mizerne, ale przecież nie o to chodzi.

Polecam z całego serca, zamałe pieniądze można mieć całkiem pokaźny zestaw pomadeczek :)

średnia

Chciałam na początku zaznaczyć, że jest to moja pierwsza szminka ;) więc nie mam porównania z innymi. Zacznę może od zalet: ładny kolorek- róż nr 9 "innocence", na ustach wygląda bardzo naturalnie... i w sumie na tym się kończą jej zalety, choć wcale to nie oznacza że szminka jest totalną klapą, w końcu daję jej 3 gwiazdki ;) Trudno ją nałożyć na usta, no chyba że smarujemy je najpierw dobrą pomadką ochronną ;).Ja z tym nie mam problemu, gdyż pomadek ochronnych używam nałogowo ;). Trwałość- taka sobie. Zapach- kojarzy się raczej z babcinymi szminkami, niezbyt przyjemny. Trudno wymagać za tą cenę jakiejś super szminki, ale jak na tą cenę jest ona dobra :)

Używam tego produktu od: czasem

Duzy wybór kolorów

Maja dwa duze plusy - sa tanie i maja spora palete kolorów, a bedac w rossmannie nie moge sobie odmowic wrzucenia kolejnej do koszyka, stad mam juz calkiem pokazna "kolekcyjke"... Wysuszaja usta, wiec trzeba je aplikowac na tlusty podklad (np. sztyfcik), inaczej czeka nas spore rozczarowanie. Kolory nie sa intensywne, przez co na dzien w sam raz. Złażą przy kontakcie z jadlem lub szklanką, trzeba byc przygotowana na poprawki. Lubie je, bo spelniaja jeszcze jeden warunek - sa matowe, pudrowe, bez opalizujaco-brokatowych drobinek, ktorych w pomadkach nie toleruje. Maja minusy, ale za tak male pieniadze sa i tak swietne.
Jak dla mnie +3/-4

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: jeszcze zadnej, ale jest ich na skladzie z 10 sztuk...