Miss Sporty, Szminka

Miss Sporty, Szminka

Posiada wspaniałe kolory, natłuszcza delikatnie usta, poza tym jest bardzo trwala... no i taniocha :)

okropieńswo

Ta szminka jest okropna!!!Miałam odcień 057 IN LOVE,taka intensywna czerwień.Okropnie sucha,rozprowadzenie jej graniczyło z cudem,wysuszała usta.Sam kolor trzymał się na ustach długo,to fakt ale wystarczyło dotknąć przypadkowo ust czymkolwiek lub ustami czegokolwiek a już ta rzecz miała na sobie ślad tej szminki :( .O całowaniu się w niej lub piciu z jakiegokolwiek naczynia można zapomnieć.Poza tym jakby tego było mało szminka ta miała brzydki i chemiczny zapach,pękające tandetne opakowanie i moim zdaniem brzydki wybór kolorów alalata 80 ;) .
Na plus mogłabym zaliczyć wydajność ale nie zaliczę bo zużywałamtą szminkę z niechęcią i myślą kiedy ją wreszcie wykończę.Cena też nie jest dla mnie atutem bo nawet za darmo bym jej nie chciała.

Używam tego produktu od:zużywałam jedno opakowanie 2 lata

dwie szminki-dwa różne zdania

Oceniam dwa kolory jakie miałam, zresztą różniące się od siebie jak ogień i woda - nr 020 ( cielista) - 129(beż z odrobiną złota).Najpierw stałam się posiadaczką 129 która jest tłustawa, i spokojnie dałabym jej czwóreczkę.
020 nadaje się tylko na zadbane usta, bo wysusza i jeśli ktoś ma, podkreśla suche skórki, jest twardsza od swojej poprzedniczki. Obie mają chemiczny zapaszek który nie należy do zachwycających.
Plus za kolory, za rozbierzność obu nie mogę dać więcej niż trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od:2lat

calkiem ok

Kupilam ze wzgledu na kolor, nr 020 bo wciaz poszukuje szmineczki w cielistym kolorze. Jest raczej kiepska, troche podkresla suche skorki, poza tym lekko wysusza usta. Cena zachecajaca, ale ja juz jej nie kupie, bo odcien tez nie do konca mi pasuje.

Używam tego produktu od:

Fajna

Jest niezła. Dobrze nawilża usta, nie są przynajmniej suche. Kolor za słaby, bo trzeba mocno przycisnąć, żeby był widoczny (chodzi mi o 202-Melody). No i szybko znika. Często ją poprawiam. Zapach tez niezbyt efektowny. Ale jest miękka.

Używam tego produktu od: 2/3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niewiele

niedoceniany trwały wysuszacz

trwała, co jak na szminkę za 6 złotych jest niezwykłe. trzyma się ust conajmniej 3 godz. mam kolor 020, piękny bez przechodzący w brzoskwinię. jednak , jak dziewczyny zauważyły, wysusza wargi! ja pod ta pomadke zawsze stosuje jakąś tłustą pomadkę ochroną i po problemie. ładnie pachnie, solidne opakowanie, bardzo wydajna. słowem, gdyby choć trochę mniej wysuszała usta byłaby świetna.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: troszku

bardzo przeciętna

Miałam 3 odcienie tej szminki i niestety niewiele dobrego moge o niej powiedziec.
Tandetne plastikowe opakowania, ktore bardzo szybko pekaja. Kolor dosc ladnie wyglada na ustach, ale jest nietrwaly i powoduje ich wysuszenie.
Zapach i smak - bardzo chemiczny, na dluzsza mete przeszkadza.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy

za tą cenę może być

Czego można się spdziewac po szminkach za 6 zł ? Mają ładne kolory, dobrze kryja, długo się trzymają, może lekko wysuszają , ale nie wyszystkie... ma kilka odcieni i jeden wysusza < kolor złoty>. Generalnie jestem zadowlona, nie sa takie złe :)

Co to ma być?

Nie wiem co mnie podkusiło do kupienia drugiego opakowania tego specyfiku.Na pewno nie trwałość,raczej chodziło o kolor.Bowiem szminka jest strasznie nietrwała,twarda i wysusza usta!Ma okropny chemiczny smak i zapach.Opakowanie jest tragiczne i nie przeżyje upadku.Nie zdołałam zużyć tych szmiknek nawet do połowy.Są tak tragiczne,że wylądowały w koszu!

Nie polecam

Niby paleta kolorów godna podziwu, ale co z tego że ładne kolory skoro sama pomadka nie jest godna polecenia, Po pierwsze nie jest trwała, po drugie smak / zapach niezbyt jak dla mnie przyjemny. Ogólnie nie miałam miłych odczuć. No i brzydkie opakowanie. No ale cena naprawdę bardzo niska, wiec ja ktoś chce kupić pomadkę na jedno wyjście to polecam

ilość zużytych opakowań: 1

Jak na tą cenę-b.dobra

Kupiłam ją po przecenie w małym osiedlowym sklepie i ... nie żałuję. Mam nr 020 to taki jasny beż, który co prawda nie kryje ust po pierwszym pociągnięciu, ale końcowy efekt jest naprawdę śliczny. Ten jasny kolorek łagodzi moje ostre rysy twarzy i muszę przyznać że wyglądam w niej wyjątkowo ładnie. Przyzwyczaiłam się że przed użyciem każdej pomadki czy błyszczyku smaruję usta balsamem. W przypadku tej pomadki trzeba z tego zrezygnować, bo pomadka nie pokryje ust kolorem. Nie wysusza ust. Opakowanie i trwałość nie są zdumiewające, chociaż nie narzekam. Pomadka schodzi z ust równomiernie co daje komfort że nie trzeba się "sprawdzać" i od razu poprawiać:-)

Wysusza

Do kupna skusiła mnie bardzo niska cena no i ładny jasny kolorek. Gorzej po użyciu. Ciężko ją rozprowadzić, słabo trzyma się na ustach, ciagle ją czuje. Jakos tak czuję, że wysusza mi usta :( Użyłam jej ilka razy i nie wiem jak ją zużyć, muszę się jakoś zmusic, przez tą suchośc czuje, że bedzie bardzo wydajna. Ogólnie nie polecam.

może być

Właściwie mam tylko jedno zastrzeżenie do tej szminki, bo i kolorki fajne i konsystecja mi odpowiada i cena nie taka zła, ale po każdej aplikacji tworzy mi sie białe załamanie na ustach co wygląda okropnie,totez nakładam tę szminke tylko zaraz przy brzegach, a środek ust wypełniam błyszczykiem.PO innych szminkach nie wystepuje u mnie coś takiego.