L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Triple Active dostarcza skórze składniki niezbędne do jej nawilżania i odżywiania w nocy, gdy proces odbudowy skóry jest najbardziej intensywny.
1. Nawilża - formuła wzbogacona w glicerol zapewnia skórze optymalne nawilżenie.
2. Odżywia - w nocy, gdy procesy odbudowy komórkowej są najbardziej intensywne skóra wypoczywa i odpręża się, aby odzyskać świeżość po przebudzeniu.
3. Odbudowuje - formuła o intensywnym działaniu wspomaga proces odbudowy bariery ochronnej skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Dla wszystkich typów skóry.

Skład: Aqua/Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Sucrose Tristearate, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba/Beeswax, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylodimethyl Taurate, Stearic Acid, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Cholesterol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, CI 17200/Red 33, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene (FIL B10632/1).

Cena: ok. 23zł / 50ml
/bw/

Niezły

Używam go od czasu do czau, bo moja cera potrzebuje czegoś lepiej nawilżającego (na co dzień Dermedic Hydrain 2).

Wracam jednak do niego bo podoba mi się jego leciutka konsystencja i przyjemne uczycie po aplikacji :)

Na plus jest też to, że nie zatyka porów i szybko się wchłania.

Minusy? Czegoś mu brak... Ta jego ultralekkość sprawia, że efekt szybko mija, a ja mam skórę skłonną do przesuszeń i złuszczania się, która potrzebuje wielogodzinnego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Konkretny!

Do pielęgnacji cery na noc potrzebuję dobrego, nawilżającego kremu, który jedncześnie nie spowoduje zapychania i dodatkowych "problemów" o poranku w postaci niechcianych lokatorów pryszczy.

Kupiłam ten krem w zestawie z mleczkiem i kremem na dzień płacąc za cały zestaw 36 zł. Cena całkiem przyjemna, tak jak mleczko i recenzowany krem (wersja na dzień czeka jeszcze na swoją kolej). Produkt zamknięty jest w eleganckim, niebieskim słoiczku, zbyt ciężkim, aby np. brać go na wyjazdy. Samo opakowanie jednak wygląda jak opakowania kremów o klasę wyższych i ładnie prezentuje się na półce.

Obawiałam się nieco jego działania, ale zupełnie niepotrzebnie. Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, jednak dobrze rozprowadza się po skórze. Intensywny zapach może nie przypaść każdemu do gustu, ja jednak nie należę do wrażliwców i szybko do niego przywykłam. Krem jest niesamowicie wydajny, używałam go chyba z pół roku codziennie, co przy jego i tak przyzwoitej cenie daje świetny stosunek wydajności do ceny.

Działanie - takie, jakiego oczekiwałam. Mimo treściwej konsystencji, dobrze się wchłania. Od razu po nałożeniu czujemy ulgę i nawilżenie, które nie znikają do rana. Po przebudzeniu cera jest miękka i nawilżona. Odnoszę jedynie wrażenie, że jest to pomoc doraźna, a nie długotrwałe nawilżenie, ale i tak uzyskany efekt bardzo mi odpowiadał.

Jako że lubię testować nowe mazidła, rzadko wracam do wcześniej używanych kremów. W jego pprzypadku myślę, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)

bardzo przyjemny krem na noc

krem zakupiłam ponieważ szukałam kremu na noc. Przypadkowo wybór padł własnie na ten krem. Mogę śmiało go polecić. Ma fajną konstystencję, dobrze się wchłania. Rano buzia jest delikatna, nawilżona i promienna. Co najważniejsze nie zapycha. Mam dość trudną cere mieszaną, ale ten krem sobie poradził. Polecam.

Używam tego produktu od: 6 msc
Ilość zużytych opakowań: e

całkiem całkiem

Cudów sie nie spodziewałam, ale ten krem spełnia większość moich oczekiwań. Pomimo że konststencja jest dość treściwa, krem błyskawicznie sie wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Radzi sobie nawet z łuszczącym obszarem między brwiami, a u mnie to jest największy problem. Na pewno jeszcze nie raz go kupię

Cudeńko

Patrząc na półkę do tej pory omijałam z daleko Loreal , ale ostatnio będąc w rossmanie z przyjaciółką kosmetyczką coś mnie tknęło ... i miłe zaskoczenie bo :

+ma tylko 2 parabeny i mniej alkoholu
+konsystencja konkretna i lekka
+fajnie się rozprowadza
+jak dla mnie wsytarczająco nawilżający - rano buźka nawilżona i promienna
+zapach
+nie zapycha

Cena znośna

Jedynym minusem jest to że twarz się nieco świeci po nim ale na noc to żadna przeszkoda ! :)

Generalnie mocno mocno Polecam !

dobry krem

Nie przepadam za L\'Oreal, dlatego sama bym tego kremu nie kupiła. Dostałam go w prezencie i na początku podchodziłam do niego z rezerwą, jednak po kilku zastosowaniach się przekonałam. Jest to naprawdę dobry, odżywczy krem. Nawilża, pozostawia warstwę ochronną i uczucie zadbanej skóry. Zapach bardzo przyjemny, nienachalny. Konsystencja gęsta, zbita. Krem wchłania się długo, skóra po nałożeniu jest tłusta, ale rano jest delikatna i nawilżona.
Krem nie robi w sumie nic konkretnego, ale używanie go to czysta przyjemność. Nie zapycha i co ważne - nie uczula!
Plus za ładny ciężki szklany słoiczek :)

Niestety...

to nie jest mój typ,nie spełnił oczekiwań

Plusy:
+ładne opakowanie
+pięknie pachnie
+mimo gęstości i tłustości,szybko się wchłania

Minusy:
-niestety nie poprawił stanu mojej cery
-niedostatecznie nawilża

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Niezły

Dobry, treściwy krem na noc. Nie stłuszcza cery i nie zapycha. Mimo gęstej konsystencji wchłania się w miarę szybko. Baaardzo wydajny. Plus za estetyczne opakowanie i piękny kolor słoiczka. ;) Kosmetyk niezły z rodzaju bezpiecznych i pewnych choć bez fajerwerków. Szukam dalej.

Dobry krem

Naprawdę przyjemny w uzyciu krem, nawliza, zostawia na twarzy wyczuwalna warstwę, ale nie jest tlusty.Osobiscie nie lubie bardzo tlustych kremow na noc bo mama wrazenie jakbym wysmarowala sie maslem:-) Krem tworzymila jedwbista warstwe na twarzy. Zapach bardzo delikatny, niedrazniacy. Podoba mi sie solidne, szklane opakowanie, daje wrazenie "porządnego" produktu. Mam wrazenie ze skora jest dobrze odzywiona, z czystym sumieniem moge polecić ten krem. Plusem jest tez cena, jest tani.

super :)

naprawdę bardzo dobry dobrze nawilża, nie zapycha porów, jest gęsty ale nie tworzy "łoju" na buzi więc może być stosowany dla osób z cerą mieszaną ;)
nie podrażnia, jest tani i wystarcza na długo więc warto wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

przecietny

Poprawny krem, ale raczej powinien byc zaadresowany do cer mlodszych, natomiast jest uniwersalny, czyli jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.
Jest dosc gesty, przyjemnie pachnie, blyskawicznie wchlania i moja skora prosila o jeszcze. Uzywalam na serum z cokolwiek lepszym efektem jednak bez szalenstw.
Zuzylam, zdecydowanie nie ponowie zakupu

Używam tego produktu od: 2 miesiace

dobry jako nawilzacz na noc

Zglosilam do moderatora,ze blednie zrobilam recenzje temu kremowi, majac na mysli tak samo wygladajacy niebieski REVITALIFT... Nic jednak nie zostalo zrobione/zmienione, zadnej pomocy ani rady.

Tak wiec zmuszona edytowac recenzje sama...

Otoz przypadkiem zakupilam TEN krem ostatnio, i porownujac wszystko patrze,ze juz mu dalam recenzje :) A mialam na mysli LOREAL REVITALIFT rowniez niebieski sloiczek :P

Od poczatku: ten akurat kremik spodobal mi sie bardziej od revitalift. A to dlatego,ze jest nieco lzejszy i ma przyjemniejsza konsystencje.
Opakowanie jest typowe dla L Oreala. Solidne, calkiem fajnie prezentujace sie w lazience, ladny niebieski kolorek..
Kremik ma kolor jasniutko rozowy, bardzo mily, mydlano-lorealowski zapach. Jestem pewna,ze dla fanek zapachow tej firmy nie bedzie zadnych problemow z zaakceptowaniem i tej pozycji..
Nakladam na oczyszczona i ztonizowana twarz- wspaniale sie rozprowadza. Jest leciutki ale jakby troche zageszczony, gdyz jest wlasnie przeznaczony na noc. Mimo to szybko sie wchlania i jest przyjemny w uzyciu, czego nie dawal mi Revitalift (choc tamten mial podobno dzialanie anty-ageing, wiec moze dlatego wszystko innne).
Skora jest nawilzona w sposob wystarczajacy a nawet wiecej :)
Kiedy dotykam skory przed snem czuje,ze jest cudownie nakremowana i gladka.
Produkt nie spowodowal zadnych alergii czy zapychania.
Polecam dla osob, ktore szukaja przyjemnego i nawilzajacego kremu na noc. Przypomina mi nieco rozowy krem Olaya Hydration- cos- tam, choc Olay mogl sie schowac ze swoim okropnym zapaszkiem.. ;)

Uzywam tego produktu od: miesiaca
Ilosc zuzytych opakowac: 1